Nikki Bella düğünü için bir tarih belirledi


Eski WWE Divas Şampiyonu Nikki Bella, yakın tarihli bir röportajda düğünü için bir tarih açıkladı.

Bella, 2019’dan beri profesyonel dansçı Artem Chigvintsev ile çıkıyor. İkisi, popüler TV yarışması Dancing With The Stars’da bir araya geldiklerinde tanıştılar. Çiftin birlikte bir çocuğu var, Matteo adında bir erkek bebek, Nikki özellikle ikiz kardeşi Brie ile aynı gün hamileliğini duyurdu.

Artem ile tanışmadan önce Nikki, 2012’den 2018’e kadar John Cena ile çıktı ve ilişkileri E! realite Total Divas ve Total Bellas’ı gösterir.

Bella ve şu anki ortağı Artem Chigvintsev 2020’den beri nişanlı. ABD Haftalıkeski Divas Şampiyonu bir düğün tarihi belirlediklerini doğruladı:

Nikki, “Bir düğün tarihi belirledik, çok yakında 2022 sonbaharı olduğuna dair bir ipucu vereceğim” dedi.

Ayrıca, dünyanın da E! kanalında yayınlanabilecekleri için bu evliliklere tanık olabileceğini de kaydetti. Ağ:

Nikki, “E’de olabilir! Yani dünya görebilir,” diye ekledi.

Nikki Bella, WWE’de son kez ne zaman göründü?

Nikki, beyin kisti teşhisi konulduktan sonra 2019’da ring içi yarışmadan resmen emekli oldu.

Ancak eski şampiyon, 2022 Royal Rumble’da ringe geri döndü ve burada kız kardeşi Brie ile etkinliğin itibari maçına sürpriz bir şekilde girdiler. Nikki ayrıca gelecekte The Bella Twins için potansiyel bir WWE Kadınlar Takım Şampiyonası’na girileceğini ima etti.

Bundan önce, Nikki Bella’nın WWE’deki son görünüşü WrestleMania 37’deydi, burada kız kardeşi ile Hall of Fame indüksiyonlarını aldı ve ana şovda Bayley ile birlikte bir bölümde göründü.

Nikki Bella’nın duyurusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bir kez daha ringe döndüğünü görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.


Undertaker neden konuşmasında Mick Foley’den bahsetmedi? Uzmanlar tartıyor tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-nikki-bella-sets-date-wedding?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın