NFL’nin isimsiz kulübü: New England Patriots’tan Christian Barmore ve Baltimore Ravens’den Marcus Williams oyuncuları 2022 sezonu öncesinde daha fazla sevgiyi hak ediyor | NFL Haberleri


Cameron Hogwood

Röportajlar, Yorum ve Analiz @ch_skysports

New England Patriots koçbaşı ve Baltimore’da yeni bir yüz de dahil olmak üzere, 2022 sezonu öncesinde daha fazla tanınmayı hak eden bazı NFL oyuncularına bir bakış; Sky Sports’un dijital kanallarında yeni NFL sezonuna hazırlıkları takip edin.

Son Güncelleme: 06/07/22 11:32pm

New England Patriots defansif mücadelesi Christian Barmore, pozisyonunda yükselen yıldızlardan biri olarak kendini kanıtladı

New England Patriots defansif mücadelesi Christian Barmore, pozisyonunda yükselen yıldızlardan biri olarak kendini kanıtladı

NFL, takvimdeki en sessiz döneminin ortasındayken, ligin daha az takdir edilen yıldızlarından bazılarına ışık tutmak için ideal bir pencere.

Sky Sports NFL, Indianapolis Colts korumasından, pozisyonunun sunabileceği en iyi kişi olduğunu kanıtlamak isteyen bir Atlanta Falcon’a kadar, 2022 kampanyası öncesinde daha fazla tanınmayı hak eden altı oyuncuyu keşfediyor.

Sebastian Joseph Günü – NT – Los Angeles Chargers

Aaron Donald’ın yanında oynamanın küçük bedeli, Sebastian Joseph-Day’in kanıtlayabileceği daha incelikli bir başrolü bilmemek olabilir. Brandon Staley ve Hollywood’un istismarları söz konusu olduğunda, Los Angeles Chargers baş antrenörü bu yaz, Rams ile stok pompalama savunmasını sağlamaya yardımcı olan iç ablukayı kopardı ve aynı planı farklı bir şemada uygulamak ve öğretmek için görevlendirdi. Los Angeles forması.

Sebastian Joseph-Day bu yaz Chargers ile anlaştı

Sebastian Joseph-Day bu yaz Chargers ile anlaştı

Sınırlı personel ve üretim, Staley’nin Sean McVay için yarışmaya davet eden ve ondan önce gelen Vic Fangio fanboylu, hafif kutulu, iki derin sistemi kopyalamaya yönelik ilk yıl çabalarını engelledi. Joseph-Day’in gelişi, Staley’in yılın ikinci yarısında tek yüksek kapsama alanlarında bir emniyeti daha sık döndürmek zorunda kalmasından sonra tercih ettiği yaklaşıma geri dönmesini sağlamada kilit rol oynuyor. 2018 altıncı tur top çalmanın yüzde 15.7’lik durma oranı, PFF başına yaralanma nedeniyle yedi maçla sınırlı bir 2021 sezonunda en az 100 defans vuruşuyla iç saha oyuncuları arasında ilk sırada yer aldı. 2020’de 30 koşu durağı ile iç saha görevlileri arasında ikinci sırada yer alan Joseph-Day, acele başarı oranında en son bitiren bir koşu savunmasını yamalarken, Joey’nin bir pas-acele ikilisi için daha fazla bire bir eşleşmeler yaratıyor. Bosa ve yeni alınan Khalil Mack.

Braden Smith – RT – Indianapolis Colts

Braden Smith, Indianapolis Colts hücum hattında Quenton Nelson’da üç kez First-Team All-Pro guard’ın karşısında ligin en güvenilir sağ vuruşlarından biri olarak hırpaladığı ve vurduğu için Joseph-Day’in Aaron Donald faktörü ile ilgili olabilir. 2018 ikinci tur seçiminin başarısının yükseldiği ve 2018 ilk tur seçimi Nelson’ın başarısına katkıda bulunduğu, ortak varışlarından önce kargaşa içinde olan bir pas koruma birimine uzun vadeli denge sağladığı bir vaka var.

Çaylak olarak mücadele etmeye geçmeden önce gardiyan olarak hazırlanan Smith, takımdaki beşinci sezonuna girerken sadece 14 çuvala izin verdi, 2020’de sıfır teslim olduktan sonra geçen yıl 11 maçta sadece dördünden vazgeçti. Ayrıca Frank Reich’in Jonathan Taylor’ın arkasında yer üstünlüğü için yaptığı çağrılara da cevap verdi ve PFF tarafından 2019’dan bu yana ligdeki üçüncü en yüksek koşuyu engelleyen sağ müdahale olarak derecelendirildi ve Colts’un koşmaya çalıştığı yoğun sıkı bölünmüş oluşumlarda başarılı oldu. iki sıkı uç paketleri. Auburn ürünü, gelenekselden daha küçük uzunluktaki kollarıyla ilgili endişeleri oldukça belirgin bir şekilde ezdi ve NFL kariyerinin başlarında bir Pro Bowl başını kaçırması talihsiz bir durum.

Marcus Williams – FS – Baltimore Ravens

Asla tamamen ortadan kalkmayabilecek istenmeyen bir bölüm olarak duruyor, ama neyse ki, haklı olarak, sonunda Marcus Williams’ın tanınması, Minneapolis Mucizesi başlıklı maliyetli bir yanlış okumanın ötesine geçiyor. O zamandan beri verilen yanıt, NFL’nin tartışmasız en başarılı serbest güvenliği ve New Orleans’taki Dennis Allen planının bir kalp atışı olarak, büyük ölçüde Williams’ın derinlemesine teşhisine ve takibine ve modern geri dönüş zorunluluğuna dayanan bir kalp atışı olarak öne sürmek oldu. güvenilir bir kutu doldurucu post-snap olarak.

Bu yaz Ravens ile sözleşme imzalayan Marcus Williams, geçen sezonun açılış haftasında Aaron Rodgers'ın derin bir müdahalede hedeflediği hedef gibi görünüyordu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Bu yaz Ravens ile sözleşme imzalayan Marcus Williams, geçen sezonun açılış haftasında Aaron Rodgers’ın derin bir müdahalede hedeflediği hedef gibi görünüyordu.

Bu yaz Ravens ile sözleşme imzalayan Marcus Williams, geçen sezonun açılış haftasında Aaron Rodgers’ın derin bir müdahalede hedeflediği hedef gibi görünüyordu.

Bu sezon Baltimore Ravens, Williams’ın birdenbire sahneye çıkıp bir pası bozduğunu gören aşağı saha kamuflajını ve derin rotalarda arkadan satış yapmak için akıcı kalçalar ve gövde yerleşimi ile altındaki flood ve mesh konseptlerinin kurnazca çözülmesini gururla sergileyecek. ve oyun kurucuları istediği göreve çekmek için ikili takımları kandırmak için yeniden ayarlama hızı. O ve çaylak Kyle Hamilton, lig lideri bir güvenlik tandemi olarak öne çıkıyor, Williams’ın kenar çizgisini kırmak için kenar çizgisi kapsama alanı, Jalen Hurts’u geçen sezon Philadelphia Eagles karşısında şaşkına çevirerek Notre Dame ürününün Florida’ya karşı viral müdahalesiyle göz korkutucu benzerlikler taşıyor. Durum. Gözenekli, sakatlıklardan etkilenen 2021 ikinci Ravens, ligin en güçlüsü olmak üzere olabilir.

Christian Barmore – DT – New England Patriots

Vatanseverler, mütevazi kalabalığı, belki de NFL geçişinin Bill Belichick altında sorunsuz olacağı kaçınılmazlığından kaynaklanan Christian Barmore’un savunma mücadelesinde büyük bir öğle yemeği para çalan kabadayı yakaladı. Barmore, ilk yılında, bir çaylak tarafından 2006’dan bu yana en yüksek pas geçme kazanma oranını (yüzde 17.2) kaydederken, 48 oyun kurucu baskısı (PFF) ile çaylak iç saha oyuncuları arasında ilk sırada yer alırken, yedi güçlü kimlik belgesini ortaya koydu. Vatanseverler ona öncelikli olarak hızlı elleri, korkutucu üst vücut gücü, ilk adım patlaması ve tamir etmek için inatçı bir motoru olan ikili takımlara karşı vahşi olduğu pas atma görevleriyle görevlendirdiği için üretimi sadece yüzde 55’ten geldi. ve ilk temasta tırmanın.

Oyun kurucular cebin dışında kıvrandığında, tepkisi ve yanal çabukluğu morarmış vuruşlarla zirveye ulaşırken, iyileştirilmiş top konumu Vatanseverlerin onu koşu oyununda ve üç-aşağı bir yan hakem olarak daha fazla kullanmaya çalışması durumunda cesaret verdi. Barmore’un eski moda ‘koşuşturma’ (herhangi bir Nick Saban/Belichick proteini için verilen) ile ne ölçüde övündüğüne dair bir fikir edinmek için, Vatanseverlerin Dokuzuncu Hafta’da Carolina Panthers’ı yenmesine bakın ve ona yardım etmesi için Tommy Tremble’ı buharla yuvarladığını gözlemleyin. olay yerinde zaten üç savunma oyuncusu olmasına rağmen kenar çizgide bir karmaşaya zorlayın. Bir çaylak olarak, büyük bir büyüme potansiyeline işaret ettiği için, koşu doldurma görevlerinden büyük ölçüde dışlanmış olması.

AJ Terrell – CB – Atlanta Şahinleri

2020 ilk tur seçimi, 2022 kampanyasının sonunda, daha önce olmasa da, sevgi yağmuruna tutulacağı her beklentisiyle burada yer alıyor. Yeni Nesil İstatistiklerine göre, izin verilen tamamlama yüzdesi (yüzde 41,1) ve hedef başına izin verilen yarda (4.1) olarak tüm köşe vuruşlarını yönettiği bir sezonun ardından belki de durum böyle olmalı. Clemson ürününün üç müdahalesi ve 16 pas savunması, 2021’deki Trevon Diggs’in seçme makarasıyla eşleşmemiş olabilir, ancak yarda teslim etmede rota atlama, riskten fazla ödül meslektaşına göre çok daha az cömertti. Terrell, 2019 Kolej Ulusal Şampiyonası’nda Ja’Marr Chase’e karşı zorlu bir yarışı, ikinci sınıfta kayda değer bir sıçrama ile istenmeyen bir referans noktası olarak gömdü, Dean Pees, savunmanın yükselen yüzünü bire bir çukura sokmak için yeterli inancı gösterdi. Ligin en iyi alıcılarına karşı.

Sonuç, kendini rakiplerin kalçasına sabitlemek için kurnaz vücut yerleşiminin yanı sıra cilalı içgüdüler ve ikincil hareketlere ve uzun süreli oyunlara uyum sağlama yeteneğinin yardımıyla kaygan ve sürekli rota gölgeleme oldu. Alıcı rotalarını bir alıcı gibi koştu, oyuncuların etrafında esnemesine ve pas vermesine izin veren menzilli kollarıyla bir baş belası oldu ve hem basında hem de yumuşak yayında kesintiye uğradı, ikincisi hızının ve açı almanın altını çiziyordu. kendisi ile top taşıyıcı veya pas yakalayıcı arasındaki boşluk. Arka kürekle dönüş ve patlama muazzamdı, rota ortası fizikselliği boğucuydu ve oyun tanıma büyümeyi yansıtıyordu. Bu yaz onu Casey Hayward ile eşleştiren Falcons, 2022’ye ligin en yetenekli top takip tandemlerinden birini taşıyor. Terrell söz konusu olduğunda, “Yakında takdir edilecek”, “takdir edilmeyecek” veya “değersiz” olmaktan daha uygun olabilir. Bu yıl bir Pro Bowl seçimi için avlanacaksınız.

Jauan Jennings – WR – San Francisco 49ers

Jauan Jennings hakkında sadece bir şey var, San Francisco 49ers ile bağlantılı olanlar bile hala parmaklarını koymak için çalışıyor olabilir. Her ne ise, Kyle Shanahan bir hayran ve bunu çalıştırmanın bir yolunu bulmuş gibi görünüyor. 2020 yedinci tur seçimi, 4.72 saniyelik 40 yarda koşudan daha az bir hızla koştu ve ismini büyük ölçüde gözden, akıldan çıkarmak için Scouting Combine’da çok da yüksek olmayan 29 inçlik bir dikey sıçrama kaydetti; görünüşe göre bir el ilanı değil, görünüşe göre bir deniz feneri tehdidi değil – kaydetti.

30 saniyeden az bir süre kala, 49ers Rams'e karşı uzatmaya zorlarken Jauan Jennings oyunun ikinci golünü aldı.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

30 saniyeden az bir süre kala, 49ers Rams’e karşı uzatmaya zorlarken Jauan Jennings oyunun ikinci golünü aldı.

30 saniyeden az bir süre kala, 49ers Rams’e karşı uzatmaya zorlarken Jauan Jennings oyunun ikinci golünü aldı.

‘Daha fazla aşk’ kriteri, geçen sezon başka yerlerdeki yaralanmaları 224 yardda 19 yakalama ve 94 yard için altı resepsiyon ve iki oyun tesviye puanı da dahil olmak üzere son yedi maçta dört touchdown ile telafi ettiği için debriyajın ortaya çıkmasına dayanıyor. 27-24 uzatmada son gün Los Angeles Rams’a karşı galibiyette. Kendisine uygulanan ‘açılmanın bir yolunu bulur’ özdeyişinin arkasında, keskin ve genellikle hafife alınan rota koşusu, buna eşlik eden savunma oyuncularını zayıflatmak ve oyalamak için akıllı vücut konumlandırması ve basit eski güvenilir eller vardı. Kirli işlere gelince, PFF, onu tüm kalifiye geniş alıcılar arasında koşu engellemede (83.5) dördüncü sıraya koydu. Sadece yumuşak noktaları bulmak için değil, onları yaratmak için de para ödüyor ve bu onun ‘bir şeyi’ olabilir. Bu sezon dışında şimdiye kadar binanın içinden parlayan incelemeler, potansiyel bir çıkış yılı oluşturdu. Henüz ‘bilinmeyen’ ya da ‘değersiz’ olarak etiketlenecek kadar yeterince şey yapmamış olabilir, ancak o izlenmesi gereken ve Shanahan’ın biraz plan yapabileceği biri.
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12646381/the-nfls-unsung-club-new-england-patriots-christian-barmore-and-baltimore-ravens-marcus-williams-players-deserving-of-more-love-ahead-of-2022-season

SMM Panel PDF Kitap indir