NFL taraftarları, Jadeveon Clowney’nin Deshaun Watson ile aynı takıma imza atmak istediğini söylemesine tepki gösterdi


Jadeveon Clowney, Mayıs ayında imzalanan bir yıllık yeni bir anlaşmanın ardından Browns’a geri döndü ve anlaşmada kilit isim Deshaun Watson oldu. Yıldız savunma oyuncusu geçen sezon 14 maçından dokuz çuval kaydetti ve yine Browns savunma cephesinin bir parçası olarak sıraya girecek.

Clowney’nin Deshaun Watson’ın nereye gittiğini imzalamak istediği şimdi ortaya çıktı. Watson, Browns ile anlaştı ve daha sonra 29 yaşındaki oyuncunun da aynısını yapmasını sağladı.

Güncelleme: Jadeveon Clowney, Deshaun Watson’ı satın alan herhangi bir ekiple imzalamak istediğini söyledi.

Beklendiği gibi, Watson’ın tüm medya kuruluşlarına ve sosyal medyaya kılık kıyafeti giydirilirken, taraftarlar bunu görünce hemen düşüncelerini dile getirdiler. Bir Twitter hesabı şaka yollu bir şekilde Clowney’nin masajı sevmesi gerektiğini belirtti. Watson’ın kendisine karşı açtığı davaları ima ediyor.

“Lol kardeşim masajı seviyor olmalı.”

Başka bir kullanıcı, her iki oyuncunun da mutlu bir son, Watson’ın şu anki işlemlerinde bir başka şans istediğini yorumladı ve yazdı.

Bir hayran paylaşımda bulundu ve insanların ikilinin Houston’da takım arkadaşı olduğunu unuttuğunu söyledi.

Bir Twitter kullanıcısı cevap verdi ve defans oyuncusunun kendi masajını istemiş olması gerektiğini söyledi.

Bir kullanıcı yorum yaptı ve Clowney’nin oyun kurucu ile oynamayacağını söyledi. Eski Teksaslı yıldızın potansiyel askıya alınmasına işaret ediyor.

Jimmy adında bir hayran, savunma tarafının her zaman yaptığı gibi sadece para için orada olduğunu söyledi.

Bir hayran yorum yaptı ve bunu herkesin önünde söylemenin çılgınca bir şey olduğunu söyledi.

Graham adında bir hayran, paylaşımda bulundu ve çiftin Teksaslılarda birlikte oynadığını söyledi.

Andre adlı bir kullanıcı, Clowney’nin oyun kurucuyu desteklediği için korney olduğunu söyledi.

Bir hayran, Clowney’nin söylediklerine inanamayacağını bildirdi.

@JordanFootbalI Dostum isteyerek öyle mi dedi??? Öküz gibi güçlü, traktör kadar akıllı 😂😂.

Watson, 2022’de Cleveland için oynayacak mı?

Oyun kurucu dün bir basın toplantısında konuşuyor.
Oyun kurucu dün bir basın toplantısında konuşuyor.

26 yaşındaki oyun kurucunun 2022’de oynayıp oynayamayacağı belki de herkesin cevaplamak istediği bir soru. Hangi raporları okuduğunuza veya hangi TV şovlarını izlediğinize bağlı olarak, genel fikir birliği, eski Teksaslı yıldızın bu sezon zamanını kaçıracağı yönünde.

youtube kapağı

Ne kadar sürer, kimse bilmiyor. Bazıları dört maçlık bir yasağın olduğunu söylerken, diğerleri bir yıl boyunca uzaklaştırmanın yeterli olacağını düşünüyor. Kararın Temmuz ayında verileceği bildiriliyor, ancak bildiğimiz gibi, o zamana kadar çok şey olabilir.

Lig, ideal olarak 26 yaşındaki oyuncunun oynamasını istemezken, 26’ya kadar çıkacağı bildirilen yasal işlemler hala mahkeme sisteminden geçiyor.

youtube kapağı

Oyun kurucu Browns Super Bowl yarışmacıları yapmak için imzalandı, ancak uzun bir süre sahalardan uzak kalırsa, bu neredeyse kesinlikle olmayacak.

Browns, 26 yaşındaki oyuncuyla beş yıllık, 230 milyon dolarlık devasa bir anlaşma imzaladı ve 2022’de değerli varlıklarını sahada görememe ihtimaliyle karşı karşıya.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-fans-react-jadeveon-clowney-saying-wanted-sign-team-deshaun-watson?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel