NFL taraftarları, Haskins tweet’i hakkında Adam Schefter’e kızdı


Menajeri Cedric Saunders’a göre Dwayne Haskins bir arabanın çarpması sonucu trajik bir şekilde öldü. Henüz 24 yaşındaydı. Oyun kurucu Güney Florida’da diğer Pittsburgh Steelers oyun kurucuları, geri koşucular ve geniş alıcılarla antrenman yapıyordu.

NFL taraftarları, Haskins tweet'i hakkında Adam Schefter'e kızdı

Ancak, NFL hayranları, ESPN NFL’den Adam Schefter’in düşüncesiz olduğu düşünülen bir tweet yayınlamasıyla üzüldü.

Eski Ohio State Buckeyes oyun kurucu Cardale Jones tweetledi: “Dwayne Haskins, oğlu, kocası, buckeye kardeşi, arkadaşı, sevgili takım arkadaşı vefat etti” TF kariyerindeki inişler ve çıkışlar onunla ne yazık ki hayatını kaybetmekle ilgili STFU! Bırakın ailesi & arkadaşlar gölge atmak yerine yas tutuyor. Haskins ailesi için dua ediyorum!!”

“Dwayne Haskins, oğlu, kocası, buckeye kardeşi, arkadaşı, sevgili takım arkadaşı vefat etti” TF kariyerindeki iniş ve çıkışların onunla ilgisi var ne yazık ki hayatını kaybediyor??‍♂️ STFU! Gölge atmak yerine ailesi ve arkadaşlarının üzülmesine izin verin. Haskins ailesi için dua ediyoruz!!

Başka bir kullanıcı tweet attı: “Kesinlikle, bu trajik çünkü 24 yaşında bir adam hayatını kaybetti ve bunun futbolla hiçbir ilgisi yok. Adam Schefter’i aramanız iyi oldu, o zamandan beri tweet’i sildi ve daha uygun bir tane attı. “

@CJ1two Kesinlikle, bu trajik çünkü 24 yaşında bir adam hayatını kaybetti ve bunun futbolla hiçbir ilgisi yok. Adam Schefter’i dışarı çıkardığın için iyi, o zamandan beri tweet’i sildi ve daha uygun bir tane koydu.

Bu Twitter kullanıcısı, “Teşekkür ederim! Çok şaşırdım, fark etmemiştim ama bu utanç vericiydi. Shefter, zamanı geldiğinde birinin daha nazik olmasını ummalı.”

@CJ1two Teşekkür ederim! Çok şaşırdım, fark etmedim ama bu utanç vericiydi. Shefter, zamanı geldiğinde birinin daha nazik olmasını ummalı.

Bu kullanıcı şunları söyledi: “Teşekkürler Cardale. Birinin bunu dile getirmesine sevindim. OSU’da harikaydı ve neden bir insan olarak ve OSU’da ne kadar BÜYÜK olduğu değil de kötü zaman geçiriyordu. OSU ailesi büyük bir kayıp verdi. Bir. Ailesine, arkadaşlarına ve OSU ailesine dualar. Çok üzgünüm. Şoktayım.”

@CJ1two Teşekkürler Cardale. Birinin bunu seslendirmesine sevindim. OSU’da harikaydı ve neden bir insan olarak ve OSU’da ne kadar BÜYÜK olduğunu değil de kötü zamanını harcıyordu. OSU ailesi büyük bir aileyi kaybetti. Ailesine ve arkadaşlarına ve OSU ailesine dualar. Çok üzücü. şoktayım

Başka bir kişi, “Adem’e ve yaptığı haberlere saygı duyuyorum ama bu, bir adamın ölümünü ilan etmenin kesinlikle kabul edilemez bir yolu” dedi.

@CJ1two Adam’a ve yaptığı haberlere saygı duyuyorum ama bu, bir adamın ölümünü ilan etmenin kesinlikle kabul edilemez bir yolu.

Bu kişi şunları kaydetti: “@CJ1two Onu alın!! @AdamSchefter bu anlamsız şeyi çabucak sildi ve melodisini değiştirdi. Rahat uyu #DwayneHaskins aileye ve arkadaşlara barış ve güç duaları gönderiyor.”

Twitter kullanıcısı, “Schefter’e karşı inanılmaz duygusuz. 24 yaşındaki bir adam bir trajedide hayatını kaybetti, futbol mücadelelerinin yaşananlarla hiçbir ilgisi yok” dedi.

@CJ1two Schefter konusunda inanılmaz duygusuz. 24 yaşında bir adam bir trajedide hayatını kaybetti, futbol mücadelelerinin yaşananlarla hiçbir ilgisi yok.

Bir başka kişi ise şunları söyledi: “Profesyonel sporcuların her şeyden önce onları seven aileleri/arkadaşları olan insanlar olduklarının dokunaklı bir hatırlatıcısı. Yeteneklerini, sıkı çalışmalarının meyvesini paylaşıyorlar, eğlencemizi oluşturuyorlar, ancak onlar bizim eğlencemizi oluşturuyorlar, ancak onlar birer sporcudan çok daha fazlasıdır. giydikleri forma veya stat çizgisi. RIP.”

@CJ1two Profesyonel sporcuların her şeyden önce onları seven aileleri/arkadaşları olan insanlar olduğuna dair dokunaklı bir hatırlatma. Yeteneklerini, sıkı çalışmalarının meyvesini paylaşıyorlar, eğlencemizi oluşturuyorlar, ancak giydikleri formadan veya stat çizgisinden çok daha fazlası. HUZUR İÇİNDE YATSIN

Bu kişi tweet attı: “Neden gönderilebilir olduğunu düşündü? Tweet’i silmiş olması umurumda değil, neden gönderdi, çünkü kimsenin ölümü bir “ama” satırını hak etmiyor. Bu üzücü ve korkunç , nokta. Daha fazla açıklamaya gerek yok.”

@CJ1two Neden gönderilebilir olduğunu düşündü? Mesela twiti silmiş olması umurumda değil, neden gönderdi, çünkü kimsenin ölümü bir “ama” satırını hak etmiyor. Bu üzücü ve korkunç, nokta. Daha fazla açıklamaya ihtiyaç duymaz.

Bu kişi şunları kaydetti: “Bu, rekabetin bir kenara bırakıldığı bir zamandır, bunu ne kadar iğrenç yazmış. Tüm Dwayne’in ailesi, arkadaşları ve hayranları için dualar.”

@CJ1two Bu, rekabetin bir kenara bırakıldığı bir zamandır, ne kadar iğrenç yazmış. Dwayne’in tüm ailesi, arkadaşları ve hayranları için dualar.

Dwayne Haskins ve futbol kariyeri

Dwayne Haskins, Ohio State Buckeyes ile birlikteyken
Dwayne Haskins, Ohio State Buckeyes ile birlikteyken

Ohio State’de (2017 – 2018) iki yıl oynadı ve 2018’de (54) ve geçen yardlardan (4.831) sorumlu olan tüm kolej futbolunu yönetti.

Aynı yıl, Yılın En İyi On Hücum Oyuncusu seçildi ve ülkenin en iyi pasörü olarak Sammy Baugh Kupasını kazandı.

Oyun kurucu, Washington tarafından 2019 NFL Taslağının ilk turunda hazırlandı. Ocak 2021’de Steelers’a katılmak için ayrılmadan önce Washington ile 13 maça başladı.

NFL taraftarları, Haskins tweet'i hakkında Adam Schefter'e kızdı

Düşünceler ve dualar Haskins’in ailesine, arkadaşlarına ve onu tanıyan ve seven herkese iletilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-fans-upset-adam-schefter-insensitive-dwayne-haskins-tweet?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın