NFL taraftarları, futboldaki en kötü kural hakkında karar verdiler


NFL, her spor ligi gibi, oyuncuları için geçerli kurallara sahiptir. Bunlar genellikle oyuncuların güvenliği içindir. Ancak oyunun doğru oynanmasını sağlamak için tutmak gibi bazı kurallar vardır.

Oyun kurucu pozisyonu NFL’deki en değerli pozisyondur ve lig onları korumak için kurallar koymuştur. Kask/yüz maskesine isabet yok, geç vuruş yok, defans oyuncuları aşırı güçle vuramaz vb.

Oyuncuların uyması gereken bu kadar çok kural varken, hayranların sevmediği bazı kurallar olması kaçınılmazdır. Bir Reddit kullanıcısı, futbolda en kötü kuralın hangisi olduğunu sordu ve ciddi yanıtlar aldı.

Birçoğu alay etme kuralına kızan en iyi yanıtlar:

New Orleans Saints vs. Los Angeles Rams – 2018 NFC Şampiyonası Oyun finali NFL hayranlarını şok etti

Los Angeles Rams - New Orleans Saints
Los Angeles Rams – New Orleans Saints

New Orleans Saints hayranlarından özür dilerim, ancak bunun NFL kurallarıyla ilgili bir parça olduğu için bu olayın bir kez daha tartışılması gerekiyor. Super Bowl’a gitmelerine neredeyse kesin olarak mal olduğu için, hiç şüphesiz birçokları için hala acı verici bir nokta.

2018 sezonunda Saints ve Los Angeles Rams arasındaki NFC Şampiyonası maçı, şimdiye kadarki en büyük “o anı nasıl kaçırdılar” anlarından biriydi.

youtube kapağı

Drew Brees, bu olduğunda Rams 13 yard çizgisinde üçüncü ve 10 ile karşı karşıyaydı. Brees geri çekildi ve Tommy Lee Lewis’e pas verdi. Ancak alıcı, Rams defans oyuncusu Robey-Coleman tarafından oyun dışı bırakıldığı için topu yakalama şansı bulamadı. geçiş girişimi nedir? Aşağıda kendiniz için karar verin.

youtube kapağı

Saints bir saha golüyle yetinmek zorunda kaldı ve topu Jared Goff ve Rams’a geri verdi. Goff, oyunu kalan saniyelerle bağlamak için takımını şut sahasına yönlendirdi.

Uzatmada Brees, topu Rams’a vermek için bir müdahale yaptı ve daha sonra Greg Zuerlein’in Rams’ı Süper Kase’ye göndermek için 57 yarda bir şut çektiği şut sahasına yürüdü.

Bu cevapsız geçiş engelleme çağrısı, Saints’e Super Bowl gezisine mal oldu. Eğer verilmiş olsaydı, süre sona erdiği için kısa atış aralığında olacaklardı. Tek yapmaları gereken sahadan golü atmaktı.

Ne yazık ki Saints hayranları için öyle olmadı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-fans-give-verdict-worst-rule-football?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir