NFL taraftarları, Aqib Talib’in erkek kardeşinin küçük lig futbol antrenörünü vurup öldürmesinden sonra öfkeleniyor


NFL taraftarları, eski NFL yıldızı Aqib Talib’in erkek kardeşinin bir gençlik futbol maçında meydana gelen bir olaydan sonra aranmasının ardından öfke içinde. Yaqub Talib, futbol antrenörü Mike Hickmon’un hayatını alan maç sonrası bir silahlı saldırıya karıştığı için aranan bir adam.

Bir gençlik futbol maçında birinin bekleyeceği en son şey budur. Belki de Hickmon’un trajik bir şekilde hayatını kaybetmesinin en kötü yanı, dokuz yaşındaki oğlunun da futbol maçında olmasıydı.

Olayın viral hale gelmesinden bu yana sosyal medyada büyük tepki var. Medya NFL kişiliği Mike Golic, düşüncelerini paylaşmak için Twitter sayfasına gitti. İşte yazdıkları:

“Yani burada ne yapıyoruz…..küçük bir lig futbol maçında hayatını kaybeden bir insanın mutlak trajedisini tarif edecek hiçbir kelime yok, demek istediğim, gerçekte ne yapıyoruz !!! !”

@KendrickPerkins Yani burada ne yapıyoruz…..küçük bir lig futbol maçında hayatını kaybeden bir insanın mutlak trajedisini tarif edecek hiçbir kelime yok, demek istediğim aslında ne yapıyoruz !!!!

Sosyal medyadaki diğer NFL hayranları, çekim konusundaki öfkelerini ve hayal kırıklıklarını dile getirdiler.

@KendrickPerkins Aman tanrım!!! Dünyada ne var! Bu çok kalp kırılmış. Tanrı aşkına, gençlerin futbol maçında neden birinin silahı olur?! Birinin hayatı tehlikede miydim? Sadece anlamıyorum. Orada yatan bir kardeşi ve buna tanık olan çocukları görmek yıkıcı. Kafam çok karışık. 💔

@KendrickPerkins Mannnn gençlik sporlarının bu hale geldiğine inanamıyor mu?! Ve ne için? Saygısızlık, artık bir aile babasız, bir takım antrenörsüz. Bu korkunç.

@KendrickPerkins Trajik. Bu bir oyun adamı. Bu tür şeylerle çocuklara ne tür değerler öğretiyoruz? Lanet oyun! Bu adamın ailesine dualar edilir!

@KendrickPerkins Bu bir trajedi ve bu zavallı adamın ailesi olması gerekenden çok daha uzun süre acı çekecek. Ailesine en derin taziyelerimi sunuyorum ve ahirette huzur içinde var olmasını diliyorum. Çok, çok üzgün.

@KendrickPerkins Çok anlamsız ve yürek parçalayıcı. 🙏🏻 Buna tanık olmak zorunda kalan çocukları için ailesi için.

UYARI: NSFW DİLİ

Vay canına, çocukların olduğu bir sahaya neden silah getirdiğini hiç anlamıyorsun… bir baba lanet bir gençlik oyunu yüzünden öldürülüyor… yani bana Aqib’in suç ortağı olduğunu söylüyorsun çünkü eğer erkek kardeşiyle birlikteyse Onun kaçmasına yardım etmesi gereken alan???? 😢😢😢 twitter.com/profootballtal…

Aqib Talib’in kardeşi Yakub, Teksas’ta aranan bir adam.

Aqib’in küçük kardeşi Yakub, Hickmon’un vurulmasıyla ilgili olarak aranıyor ve hakkında tutuklama emri çıkarıldı. Bırakın çocuklarla yapılan bir gençlik futbol maçında böyle bir şeyin her yerde olması çok çirkin.

#Lancaster Teksas polisi, dünkü şüpheli Yakub Talib’in de dahil olduğu silahlı saldırıyla ilgili bir basın açıklaması yaptı. Fotoğrafı ve basın açıklaması ektedir. Nerede olduğu hakkında herhangi bir bilgisi olan varsa, Lancaster, Teksas polisi ile iletişime geçmeniz isteniyor.

Lancaster polisi, birisinin onu aranan bir adam olarak kabul etmesi umuduyla Yakub’un bir fotoğrafını yayınladı.

Olay, saat 20:50’de Lancaster Community Park’ta meydana geldi. Vurulan teknik direktör Mike Hickmon hastaneye kaldırıldı ancak daha sonra hayatını kaybetti.

Birkaç tanık, Aqib Talib’in vurulma anında olay yerinde olduğunu belirtti. Avukatı aracılığıyla açıklama yaptı TMZSports.com.

Okur:

“Aqib, bu talihsiz olay meydana geldiğinde oradaydı ve bu korkunç can kaybından dolayı çok perişan ve perişan oldu. Kurbanın ailesine ve bu talihsiz trajediye tanık olan herkese taziyelerini iletmek istiyor.”

Olaya karışan herkes ve tanık olanlar için gerçekten üzücü bir an. Bunun bir gençlik futbol maçında olabileceği hala anlaşılmaz.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen TMZ Sports ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-fans-fume-aqib-talib-brother-shoots-kills-little-league-football-coach?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir