NFL reddit, Richard Sherman’ın Kenny Pickett rostosunda atış yaptı


Richard Sherman, yakın zamanda Pittsburgh Steelers’ın oyun kurucusu Kenny Pickett’i ele geçirerek İnternet haberlerinde bulundu. Her şeyi tam olarak gördüğü gibi söyleme konusundaki itibarına uygun olarak, Sherman, Pickett’in futbol oynarken eldiven giyme alışkanlığını eleştirerek oyun kurucuyu hedef aldı.

Sherman, Pickett’in uzun süredir oyun kurucu Ben Roethlisberger’in yerine geçme potansiyeli hakkında spekülasyon yapmaya devam etti:

“Onun geleceğin oyun kurucusu olduğunu mu düşünüyorum? Bilmiyorum. Sürekli eldiven takan bir oyun kurucuya güvenmek benim için zor. Sadece farklı. Sadece farklı. Sadece, onunla zor zamanlar geçiriyorum. “

NFL Reddit, tahmin edilebileceği gibi, Sherman’ın yorumlarına tepki gösterdi.

Böyle söyleyince mantıklı geliyor.

Sherman kışkırtıcı değilse hiçbir şey değildir

Önemsiz bir teklifin tıklama aldığını söylemek bir tür meta

NFL sezon dışı sezonlarında durgunluk olması gerekmez. Taraftarların bunun için sosyal medyaya teşekkür etmesi gerekiyor. Allen Iverson bir yerlerde gülümsüyor.

Sherman, bir oyunda sekiz kez eldiven değiştiren bir alıcıya güvenir mi?

Kurt Warner: NFL MVP, Super Bowl MVP, moda trend belirleyici.

Bu çekim ekstra kızarmıştı.

Kenny Pickett’in eli bu noktada harika bir garaj grubu adı olmalı.

İddiaya göre.

Richard Sherman’ın eleştirisine rağmen Kenny Pickett’in sahadayken iki eldiven kullanmasının nedeni

Oyuncunun kendisi tarafından teyit edilmemesine rağmen, Kenny Pickett’in el büyüklüğünü telafi etmek için iki eldiven kullandığı iddia ediliyor. NFL biçerdöverindeki 8,5 inçlik el ölçümü, son 35 yılda NFL’de hazırlanan neredeyse tüm QB’lerden daha küçüktü. Alma materyalinin (Pittsburgh) profesyonel gününde, Pickett’in elleri 8.625’te geldi. Oyun kurucunun daha küçük elleri varsa, eldivenlerin topu daha iyi kavramasına yardımcı olması mantıklıdır.

Bununla birlikte, Steelers baş antrenörü Mike Tomlin, Pickett’in çokça duyurulan el boyutunun bir sorun olmayacağından emin. Roethlisberger’in geçen sezonun sonunda emekli olmasıyla Steelers, Pickett’in devreye girip, Najee Harris’i geride bırakmak, geniş alıcılar Dionte Johnson ve Chase Claypool gibi silahları olan Steelers hücumuna hemen yardım edebileceğinden umutlu.

Richard Sherman’a gelince, açık sözlü köşe oyuncusu muhtemelen önümüzdeki sezon Tampa Bay Buccaneers’a, Tom Brady’nin de geri döndüğü Super Bowl’a gitme umuduyla geri dönecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-reddit-takes-shot-richard-sherman-s-roast-kenny-pickett?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın