NFL News Roundup: Pollard alıcı rolüne açık, Kupp OBJ’yi Rams’ta ve daha fazlasını istiyor


Başka bir NFL günü ve dişlerimizi batıracak daha fazla haber. Gezegendeki en büyük liglerden birinde çok fazla şey olup bitiyor, hikayeler bol. Takımlar, önümüzdeki sezon için hazırlıklarını hızlandırırken zorunlu mini kamplarından geçiyor.

Sezon dışı ile birlikte, bazıları mini kampta parlarken, diğerleri yeni bir pozisyonda ellerini denerken, birçok hikaye ve oyuncu odağı geliyor. İşte en son NFL manşetleri.

Pollard, Cowboys ile alıcı rolüne açık

NFC Wild Card Playoffları - San Francisco 49ers - Dallas Cowboys.
NFC Wild Card Playoffları – San Francisco 49ers – Dallas Cowboys.

Tony Pollard’ın arkasından koşan kovboylar, 2022’de Dallas hücumunda bir NFL alıcısı olma olasılığına açık. Ezekiel Elliott’un tamamen formda ve sağlıklı olması muhtemel olduğundan, Pollard’ın taşıma kapasitesi sınırlı olabilir.

Pollard, OTA’lardan sonra Dallas Morning News aracılığıyla konuştu ve sahada hemen hemen her şeyi yapmaya açık olduğunu söyledi.

Pollard dedi ki:

“Her şeye açığım, sadece sahada olmak, fırsatlarımdan en iyi şekilde yararlanmak. Slotta biraz daha sıraya girmem gerekirse, ne pahasına olursa olsun, yapmaya hazırım.”

Amari Cooper’ın Browns’a geçmesiyle, Pollard’ın bir alıcı olarak daha fazla zaman görmesi için bir yer açılabilir. Geçen sezon, Elliott, birçok kişinin Pollard’ın 2016 NFL taslağının 4 numaralı seçimini geçmesi gerektiğini düşünmeye başlamasıyla mücadele ederken, Pollard arka alanda göze çarpıyordu. Bununla birlikte, küçük ve patlayıcı Pollard’ın alıcı birliklerde bir noktaya açık olmasıyla Zeke’in işi o an için tamamen güvence altına alınabilir.

Cooper Kupp, Odell Beckham Jr.’ı Rams’e geri istiyor

Super Bowl LVI - Los Angeles Rams - Cincinnati Bengals.
Super Bowl LVI – Los Angeles Rams – Cincinnati Bengals.

Cooper Kupp, Odell Beckham Jr.’ın takıma geri dönmesini istiyor. Beckham şu anda bir NFL serbest menajeri ve Super Bowl’da Bengals’e karşı ACL’sini yırttıktan sonra iyileşiyor.

youtube kapağı

ile konuşan Kupp, Bükülmüş29 yaşındaki oyuncunun Los Angeles’a geri dönmesini istediğini belirtti.

Kupp dedi ki:

“Çok konuşuyoruz. Onu geri istiyorum. Los Angeles Rams’in bir parçası olmasını istiyorum. Gelip bizimle tekrar bir Super Bowl oynamasını isteyeceğiz. O çok iyi bir takım arkadaşıydı, çok iyi bir insandı.” , inanılmaz futbolcu. Ondan çok şey öğrendim. Geri gelmesini o kadar çok istiyorum ki, ama bu üzerinde çalıştıkları bir şey.”

Yıldız alıcı geri dönüş yolundayken, Rams ile herhangi bir yeni anlaşma muhtemelen bu NFL sezonunun sonuna kadar olmayacak, ancak Kupp’un diğer alıcıyı takıma geri istediği açık.

Ryan, takımla ilk NFL offseason’da Colts hücumunun kontrolünü ele geçirdi

Atlanta Falcons ve Indianapolis Colts.
Atlanta Falcons ve Indianapolis Colts.

Eski Falcons yıldızı Matt Ryan, bu yaz yeni takımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sezon dışında Indianapolis’e takas edildikten sonra Ryan, tüm NFL kariyerini Atlanta ile geçirdikten sonra yeni bir başlangıç ​​arıyor.

youtube kapağı

Colts, sisteme uymayan Carson Wentz’i takas ederken, Indianapolis eski MVP kazananını bir Super Bowl için zorlamaya yardımcı oldu. Colts teknik direktörü Frank Reich konuştu ESPN aracılığıyla ve eski oyun kurucu için takımdaki ilk yaz tatilinde parlayan sözlerden başka bir şey yoktu.

Ryan dedi ki:

“Matt inanılmazdı, harika bir iş çıkardı, harika komuta – gerçekten, AZ. Her şeyi doğru yaptı – sadece harika liderlik, harika oyun. Demek istediğim, tüm yol boyunca komutayı ele geçirdi, ona ve tarzına uyması için yaptığımız bazı şeylerde bir tür çalışma ve nüanslar için onunla hücum personeli olarak harika bir işbirliği yaptı.”

Colts taraftarları, Ryan’ın şu anda kadroda çok fazla yetenekle hücumu yeni bir seviyeye taşımasını umacaklar. Jonathan Taylor ligin en iyi arkalarından biri ve Ryan’ın muhteşem bir hücum hattının arkasındaki rakip savunmaları ayırmak için zamanı olacak.


canlı anketCANLI ANKET

S. Tony Pollard geniş açılı olarak nasıl yapacak?

Yuvada bir damızlık olabilir.

Geri koşmaya devam etmeli.

şimdiye kadar 1 oy

nicolaas.ackermann12 tarafından düzenlendi