NFL News Roundup: Mayfield Carolina’ya indi, McLaurin Washington’da kalmak istedi ve daha fazlası


NFL bugün haberlerle patladı. 4 Temmuz şenliklerinden sonra nispeten sessizdi, ama artık değil. NFL, gezegendeki en büyük spor liglerinden biridir ve bir lig olduğu kadar büyük olduğunda, bolca haber akışı olur.

Birkaç hafta içinde 32 NFL takımının tümü için eğitim kampı başlayacakken, franchise’lar mini bir tatil geçiriyor. Oyuncular, antrenörler ve personel, bir NFL sezonuna eşlik eden kaçınılmaz eziyet başlamadan önce tazelenir.

Baker Mayfield’ı ekleyerek oyun kurucu odalarını güçlendiren Carolina Panthers olmak, özellikle bir takım için oldukça büyük bir haber günüydü.

Eski Heisman Kupası kazananı, anlaşmayı tamamlamak için fiziksel bir beklemeyle Matt Rhule’nin ekibine katıldı. Mayfield muhtemelen başlangıç ​​işi için Sam Darnold ile savaşacak ve çaylak Matt Corral bu sezon üçüncü sıra oyun kurucu olacak.

Bir başka iyi haber de Washington taraftarlarını ilgilendiriyor, çünkü yıldız alıcı Terry McLaurin bugün her zaman takımda kalmak istediğini söyledi. Serinin yıldızının geleceğini yalnızca bir takımla gördüğü ve başka hiçbir yerde görmediği iyi bir işaret.

Sözleşmesi bitmek üzereydi ama şimdi önümüzdeki üç sezon için organizasyona bağlı.

Jameis Winston, ACL yaralanmasından kurtulmasında da dev bir adım attı. Saints hayranlarını sonuna kadar memnun edecek bir şey olan dizlik olmadan çalıştığı gösterildi.

Daha fazla uzatmadan, bugün NFL’de haber yapan şey burada.

Mayfield, Carolina’ya indi

Cincinnati Bengals - Cleveland Browns
Cincinnati Bengals – Cleveland Browns

Aylarca süren belirsizliğin ardından Baker Mayfield sonunda Cleveland’dan çıktı. Browns, Deshaun Watson’ın peşine düştükten sonra 27 yaşındaki için yazı duvardaydı. Oyuncu ve takım arasındaki ilişkinin her zaman bittiği ve tozlandığı düşünüldü. Ian Rapoport’a göre oyun kurucu yarın fiziksel bir maça çıkacak.

Carolina’da yeni bir QB: The #Panterler eski 1 numaralı genel seçim olan Baker Mayfield’ı satın alıyor. #Kahverengi 2024 koşullu 5. tur draft hakkı için kaynaklar bana şunu söylüyor ve @TomPelissero. Anlaşma fiziksel bir beklemede. Tüm taraflar bunun gerçekleşmesi için finansalları böldü.

Sonunda Cleveland’dan çıkarken Mayfield için yeni bir başlangıç, ki aslında hiçbir zaman tam olarak başaramadı. Umarım bu değişiklik, eski 2017 Heisman Trophy kazananı için faydalı olacaktır.

Terry McLaurin Komutan olmak istedi

Washington Futbol Takımı - New York Giants
Washington Futbol Takımı – New York Giants

Terry McLaurin’in kontrat durumu son zamanlarda en çok izlenenlerden biriydi. Yıldız alıcı yeni bir anlaşma istedi ama işler sandığımız kadar iyi gitmiyordu.

Hızlı alıcı, kişi başına 71 milyon dolara varan üç yıllık bir anlaşma imzaladı. Adam Schefter Bu onu Washington’da tutar. McLaurin Çarşamba günü medyayla konuştu ve bir anlaşmanın yapılacağından emin olduğunu belirtti.

McLaurin’in dediği gibi, nfl.com:

Menajerim Buddy (Baker) ile konuşmamdan, koç (Ron) Rivera ile yaptığım konuşmalara kadar, burada olmamı istedikleri çok açıktı ve ben de burada olmak istedim. “

youtube kapağı

Yıldız alıcılarını bağladıkları ve yeni oyun kurucu Carson Wentz’e atması için bir yıldız verdikleri için Washington için harika bir iş parçasıydı. McLaurin şartları kabul etmemiş olsaydı, franchise için felaket olurdu. Ne yazık ki bu olmadı ve şimdi hayranlar önümüzdeki üç sezon için 17 numaranın oynamasını bekleyebilirler.

Jameis Winston NFL geri dönüş yolunda

Tampa Bay Buccaneers - New Orleans Saints
Tampa Bay Buccaneers – New Orleans Saints

New Orleans Saints oyun kurucu Jameis Winston, geçen sezonun 8. Haftasında Tampa Bay Buccaneers’a karşı ön çapraz bağını kopardıktan sonra geri dönüş yolunda. Winston sakatlığından beri forma giymedi.

ACL’lerdeki rehabilitasyon uzun ve meşakkatli ama Winston için artık gerçek ilerleme işaretleri var. Çoğu için, stabilite sağlamak ve oyuncuya güven vermek için yaralı dizinde kalıcı olarak bir destek olacak. Ancak, Winston şimdi yaralı dizinde bir destek olmadan hareket ediyor ve atıyor.

Instagram hesabında yayınlanan bir videoda, Saints oyun kurucu, yağmurda desteksiz olarak alıcılara atıyor.

Winston’ın kaydettiği büyük ilerleme ve korkunç yaralanmadan sonraki ilerleyişinin belirtilerini gösteriyor.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen nfl.com’a ve Washington Commanders YouTube kanalına ve H/T Sportskeeda’ya teşekkür edin.


Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-news-roundup-mayfield-lands-carolina-mclaurin-wanted-remain-washington-july-6-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir