NFL News Roundup – Colin Kaepernick izcilere ev sahipliği yapacak


2022 NFL offseason her şeye sahipti. Gişe rekorları kıran işlemlerden rekor kıran sözleşmelere ve hatta Tom Brady’nin 40 gün içinde emekli olup emekli olduğunu gösteren dramatik olaylar zincirine kadar.

Her gün daha fazla haber geldiğinde, şimdiye kadarki en ilgi çekici hikayelerden bazılarına göz atıyoruz.

Colin Kaepernick, Michigan maçı sırasında devre arasında gösteri atmaya başladı

Oyun kurucu Colin Kaepernick, NFL’ye geri dönme arayışına devam ediyor. Eski San Francisco 49ers oyuncusu, büyük ligde performans göstermek için hala gerekenlere sahip olduğunu kanıtlamak amacıyla Tyler Lockett ve Justin Fields gibi aktif oyuncularla çeşitli antrenmanlara katıldı.

Haberler: Serbest ajan QB Colin Kaepernick, yarın Michigan’ın bahar maçının devre arasında bazı draft hakkı olan oyuncularla bir gösteri fırlatma etkinliği düzenleyecek. Katılan NFL kulüp personelinin etkinliği izlemesine izin verilir.

Geri dönüş için baskısını daha da sürdüren oyun kurucu, bugün Michigan Üniversitesi’nin bahar maçının devre arasında bir fırlatma sergisi açacak. Maça birden fazla NFL izcisinin katılması bekleniyor.

NFL tarafından hazırlanan bir rapora göre, draft hakkı kazanan oyuncular devre arasında Kaepernick’ten pas alacaklar. Michigan Wolverines ayrıca Kaepernick’in bahar maçı için takımın fahri kaptanı olarak görev yapacağını duyurdu.

NFL News Roundup - Colin Kaepernick izcilere ev sahipliği yapacak

Yunuslar, köşe vuruşu Xavien Howard’ın 50,6 milyon dolarlık yeni sözleşmeyle kalış süresini uzattı

Üç kez Pro Bowler Xavien Howard’ın Miami Dolphins ile geleceği, geçen sezonda bir sözleşme anlaşmazlığı ortaya çıktığında dengede gibi görünüyordu. Ama şimdi, Yunuslar adamlarını yeni bir sözleşmeye kilitlediler ve ayrılma şüphelerini ortadan kaldırdılar.

NFL News Roundup - Colin Kaepernick izcilere ev sahipliği yapacak

İki kez NFL müdahale lideri olan Howard, 50.691 milyon dolar yeni para kazanmasını sağlayacak beş yıllık bir sözleşme uzatmayı kabul etti. Howard’ın önceki anlaşmasında üç yılı ve 39.30 milyon doları kalmıştı. Şimdi yeni sözleşmeyle yaklaşık 90 milyon dolar kazanacak.


Kayvon Thibodeaux, 2022 NFL taslağında en iyi oyuncu olduğunu iddia ediyor

Oregon’un yıldız savunma oyuncusu Kayvon Thibodeaux, oyunu ve futbol sevgisi nedeniyle analistlerden eleştiri aldı. Oyuncu birden fazla taslak taslakta ilk 5’e girerken öne çıkarken, göze çarpan bazı kusurlar göze çarpıyor.

NFL News Roundup - Colin Kaepernick izcilere ev sahipliği yapacak

Ancak Thibodeaux bunların hiçbirine sahip değildi. içinde makale USA Today tarafından, defans ekibi onun draft sınıfındaki en iyi oyuncu olduğunu iddia etti:

“Duyduğum en saçma şey, bu taslaktaki en iyi oyuncu olmadığım… Gerçekten başka hiçbir şey dinlemiyorum, ama bu bana göre çok çirkin. Filmle, sayılarla ve Elimden geldiğince yapabildiklerime, yapabileceklerime güveniyorum.”

Oregon’daki üç sezonunda, Thibodeaux 126 top, 35.5 mağlubiyet ve 19 çuval topladı. Ancak son yorumları ve birleştirmedeki başarısız performansı, birçok GM’yi savunma tarafında bahis yapıp yapmama konusunda şüpheye düşürdü.


Jay Lokegaonkar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-news-roundup-colin-kaepernick-return-scouts-xavien-howard-dolphins-contract-2-april-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın