NFL News Roundup – Bruce Arians, Buccaneers HC olarak görevinden ayrıldı


Bu NFL offseason, bazı şok edici emeklilikler ve emeklilikler gördü. Tom Brady’nin anıtsal NFL kariyerinde bir gün olduğunu söylemesinden, sadece 40 gün sonra emekli olmaya karar vermesine kadar, bu sezon sonu sürprizler yapmayı bırakmadı. Daha fazla hikaye, dünyanın dört bir yanından NFL hayranlarını meşgul etmeye devam ediyor. Şimdiye kadarki en büyük manşet yapımcılarından bazılarının özetini veriyoruz.


Todd Bowles, Bruce Arians’ın yeni bir role adım atması ile Bucs baş antrenörü olarak devraldı

Bruce Arians, Çarşamba akşamı Tampa Bay Buccaneers’ın baş antrenörü olarak istifa etme kararını bildirdiğinde dünyayı şok etti. Arians, 2019’da franchise’a katıldı ve ikinci sezonunda bir Super Bowl kazanmalarına yardımcı oldu.

Ancak Arians, takımın kıdemli bir futbol danışmanı olarak ön büro rolüne geçeceğini bildirdiği için futboldan uzak olmayacak.

Bruce Arians, Kıdemli Futbol Danışmanımız olarak ön büroya geçiyor. Todd Bowles baş antrenör olarak atandı.

Takım ayrıca savunma koordinatörü Todd Bowles’ın takımın yeni baş antrenörü olarak görev alacağını da bildirdi. Bowles bu rolde olma deneyimine sahiptir. Bowles daha önce New York Jets’i üç yıllık görev süresi boyunca 24-40’lık bir rekor için çalıştırmıştı.

NFL News Roundup - Bruce Arians, Buccaneers HC olarak görevinden ayrıldı

Antonio Brown, ancak NFL takımı kendisine taahhütte bulunursa ayak bileği ameliyatına açık

Antonio Brown manşetlerden çekinecek biri değil. Geniş alıcı, cezalı olmaktan, bir Super Bowl kazanmaya ve ardından Jets’e karşı bir oyun sırasında oyunun ortasında sadece sözleşmesinin feshedildiğini görmek için gittiği çalkantılı bir kaç yıl geçirdi.

Artık sınırsız bir serbest oyuncu olan Brown, istediği herhangi bir takıma imza atabilir. Ancak kalıcı ayak bileği sakatlığı, takımları onunla sözleşme imzalamaktan caydırabilecek bir şey. Kahverengi olsa da, konuşmak TMZ Sports’a, ancak bir takım kendisine söz verdiğinde ayak bileğini ameliyatla çözeceğini söyledi:

“Bileğimi düzeltmem gerekiyor, ama sadece bir takımdan bir yükümlülük veya taahhüt aldığımdan emin olmak istiyorum… Bir adamın nerede çalışacağı veya kimin çalışacağı hakkında hiçbir fikri olmadan ameliyata gitmesi çok fazla. için çalışacaksın.”

Yine de, Brown’ın kategorik olarak katılmayı reddettiği bir takım vardı. Ve Korsanların olması sürpriz değil:

“Bunun bir olasılık olduğunu düşünmüyorum. İşler nasıl ele alındı. Yaralanma konusunda nasıl davranıldım. [They] beni değerim için kullanamadılar. Gerçek değerim.”


İki kez Super Bowl kazananı Malcolm Jenkins, 13 sezonluk kariyerinin ardından emekli oldu

Eski Philadelphia Eagle, Malcolm Jenkins, NFL’de 13 yıllık mükemmel bir kariyerin ardından emekli olduğunu duyurdu.

Yıllar geçtikçe, Malcolm iki Super Bowl yüzüğü kazanırken bu süreçte üç Pro-Bowl başını salladı.

NFL News Roundup - Bruce Arians, Buccaneers HC olarak görevinden ayrıldı

Jenkins, NFL kariyerinde 21 müdahale, yedi gol, 13.5 çuval ve 1.044 toplam müdahale derlediği toplam 199 maç oynadı.


Jay Lokegaonkar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-news-roundup-bruce-arians-steps-down-buccaneers-hc-antonio-brown-return-31-march-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın