NFL News Roundup: Arch Manning, uzaklaştırma ve daha fazlasıyla mücadele etmek için Texas, DeAndre Hopkins’i seçti


NFL’de haberlerin ortalıkta dolanmadığı bir gün geçmiyor. Bir yerde, her zaman bir şeyler oluyor. Takımlar, normal sezon başlamadan önce işlerin hızına yetişmek için şu anda eğitim kampı için hazırlanıyorlar.

Oyuncular iş için savaşırken, diğerleri sezon boyunca sağlıklı kalmak için kendilerine iyi bir şans vermek için en iyi şekle girmeye çalışıyor. Bir de çeşitli nedenlerle gelmeyenler var.

Kafanızı karıştıracak bir sürü haber var, neyse ki ligdeki en son manşetler.

Arch Manning Teksas’ı seçti

FSU v Clemson'da çalışıyor
FSU v Clemson’da çalışıyor

Hala bir lise yılı kala Arch Manning, kolejine karar verdi. Peyton ve Eli Manning’in yeğeni üniversite kariyeri için Teksas’ı seçmiştir. Birçok kişi amcalarının izinden gidip Ole Miss veya Tennessee’ye gidebileceğini düşünürken, Arch farklı bir yol izledi.

youtube kapağı

Tüm hesaplara göre, NFL taslağında gelecekteki ilk genel seçim olarak lanse edildi ve Teksas’ın kendilerine bir mücevheri var.

Hopkins yasakla mücadele sözü verdi

Los Angeles Rams - Arizona Cardinals
Los Angeles Rams – Arizona Cardinals

Arizona Cardinals alıcısı DeAndre Hopkins, NFL’nin performans arttırıcı ilaç politikasını ihlal ettiği için altı maçlık uzaklaştırma cezasıyla mücadele edecek. Hopkins aracılığıyla söyledi KPNX ve nfl.com’dan Cameron Cox herhangi bir takviye almadığını iddia ederek tam olarak ne olduğunu çözmeye çalışmanın bir ekip çalışması olduğunu söyledi.

Hopkins dedi ki:

“Şu anda hala biraz araştırma yapıyoruz. Umarım sezon başlamadan önce maçları biraz yavaşlatabiliriz. Ama hayır, üzerimde değildi. Ben doğalım. Oldukça iyiyim. naturopatik bir insan, adamım.”

Hopkins ekledi:

“Herhangi bir takviye almıyorum, hiç takviye almadım, neredeyse hiç vitamin almam. O yüzden böyle bir şeyin başıma gelmesi, açıkçası şok oldum. Ama ekibim ve ben, hala anlamaya çalışıyoruz. dışarı ne oluyor.”

Kenny Pickett ve Steelers çaylak anlaşması üzerinde anlaştı

Kenny Pickett, Draft Kombinesinde
Kenny Pickett, Draft Kombinesinde

Pittsburgh Steelers ve ilk tur oyun kurucuları Kenny Pickett, oyun kurucunun çaylak sözleşmesindeki şartları kabul etti. nfl.com. Anlaşmanın kesin detayları şu anda bilinmiyor, ancak Pittsburgh çaylağının bunu yapması iyi.

Ve Pittsburgh Steelers, kaynak başına ilk tur seçimleri Kenny Pickett’i imzaladı.

Eski Pitt Panther, birçok kişi tarafından er ya da geç başlangıç ​​olmak için tercih edildi. Mitch Trubisky sezon dışında sözleşme imzaladı ancak Pickett, Steelers OTA’daki ve mini kampındaki tüm hesaplardan iyi gidiyor.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen KPNX ve nfl.com ve H/T Sportskeeda’dan Cameron Cox’a teşekkür edin.


Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/nfl-news-roundup-arch-manning-chooses-texas-deandre-hopkins-fight-suspension-june-23-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel