NFL News Roundup: AJ Brown cesur bir iddiada bulundu, Pro Bowl merkezi istifa etti ve daha fazlası


NFL’de her zaman çok fazla şey oluyor. OTA’ların başlamasıyla, çoğu kişi kimin orada olduğunu ve kimin olmadığını görmek istiyor. Yenilenecek oyuncuların sözleşmeleri, oyuncuların sezon dışı programın bu bölümünde sık sık oturduğunu görecek.

Bu, 32 NFL takımının tamamıyla ilgili bir dizi başka haber raporuyla birlikte, sosyal medya kanallarını ve benzerlerini dolduruyor. İşte NFL’deki en son haber başlıklarının bir özeti.

AJ Brown, Eagles alıcılarıyla ilgili cesur iddialarda bulundu

AFC Tümen Playoffları - Cincinnati Bengals - Tennessee Titans
AFC Tümen Playoffları – Cincinnati Bengals – Tennessee Titans

Yeni Philadelphia Eagles alıcısı AJ Brown, yeni takım arkadaşlarından biri hakkında cesur bir iddiada bulundu. Titanları Eagles ile değiştirdikten sonra Brown, artık dışarıda bir numara olduğuna inandığı bir oyuncu olan alıcı DeVonta Smith ile bağlantı kuruyor.

youtube kapağı

Brown Cuma günü şunları söyledi:

“Bence, Smitty 1 No’lu geniş alıcı ve 2 No’lu köşe oyuncusuna karşı gidiyor, Smitty’nin baskın olmasını bekliyorum. Sadece birbirinizi baskı altına alarak. Aynı tarafta olsanız bile, bu yüzden gerçekten yapamazsınız. Double. Senden başka harika bir geniş sahaya sahip olmak harika.”

Alex Mack 13 sezonun ardından NFL’den emekli oldu

Green Bay Packers - San Francisco 49ers
Green Bay Packers – San Francisco 49ers

36 yaşındaki pivot, Cleveland, Atlanta ile 13 sezon ve son olarak 49ers ile bir sezon geçirdikten sonra Cuma sabahı uzun NFL kariyerine zaman ayırdı.

Oyunun en iyi pivotlarından biri olarak bilinen Mack, çok şey verdiği oyundan ayrılma kararını Twitter’dan duyurdu.

Kariyeri boyunca, Mack, biri son yılında olmak üzere yedi Pro-Bowls yaptı ve bu onun hakimiyetiydi, Pro Football Hall of Fame’in Tüm 2010’lar Takımında bir yerle ödüllendirildi.

Micah Parsons ve DeMarcus Lawrence dostça rekabet ediyor

Atlanta Şahinleri ve Dallas Kovboyları
Atlanta Şahinleri ve Dallas Kovboyları

Takım arkadaşları arasındaki rekabet ve rekabet, bir takımın başarılı olmasının en iyi yoludur. Oyuncular daha yükseklere ulaşmak için birbirlerini zorluyor ve Micah Parsons ve DeMarcus Lawrence için bu rekabet her zamankinden daha güçlü.

“Dallas Morning News”dan Calvin Watkins aracılığıyla Lawrence’a bu sezon için hedefi soruldu.

Lawrence dedi ki:

“Tekrar çuval lideri ol. Geçen yıl bir çaylakın beni göstermesine izin verdim. … Oğlum Micah’a sesleniyorum.”

İkinci yılına giren Parsons, bu yorumları duydu ve ünvanını savaşmadan bırakmıyor. Lawrence’ın yorumları hakkında soru soruldu ve bunun onu rekabet etmeye ittiğini söyledi.

Parsons, Calvin Watkins aracılığıyla söyledi

“Bu beni rekabet etmek istiyor. Soyunma odası için sağlıklı. D-Law’ın öne çıkmasını istiyorum. D-Law’ın kendisi olmasını istiyorum. Bunu ondan almıyorum. Ama bunu ona söylediğim için üzgünüm.” , bunu asla geri alamayacak.”

youtube kapağı

“Onun mümkün olan tüm eğlenceyi almasını istiyorum, kafasını beslemesini istiyorum ki 10 çuvallı bir adam olabilsin, harika. Ama sayı 10 ise, ben 20’ye gidiyorum. Sadece dışarı çıkman gerekiyor. Orada ve rekabet et. Sadece oyun kurucu için bir yarış olacak, beğen ya da beğenme. Heyecanlıyım.”

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-news-roundup-aj-brown-makes-bold-claim-pro-bowl-center-calls-quits-3-june-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel