NFL hayranları Patrick Mahomes viral antrenman videosuna tepki gösterdi


Kansas City Chiefs oyun kurucu Patrick Mahomes, bir futbol sahasında diğer oyuncuların çok azının yapabileceği şeyleri yapabilir. Kol yeteneği, koşma yeteneği ve gösterişli yan kol atışları, sahaya her adım attığında onu mutlaka izlenmesi gereken bir oyuncu yapıyor.

Tüm yeteneklerinin yanı sıra, bakmadan pas atma yeteneğini de gözden kaçırmak imkansız. Chiefs’in yıldızı, Chiefs antrenmanında attığı bakmadan pasla yeniden viral oldu ve bu inanca meydan okuyor. Aşağıdan izleyin.

Beklendiği gibi, video sosyal medyaya düştüğünde, hayranlardan birinin Mahomes’in gözleriyle bir iblis olduğunu söylemesi ile hayranlar çıldırdı.

“Patrick gözleriyle bir iblis.”

Eski Chiefs alıcısının Tua Tagovailoa’nın daha doğru oyun kurucu olduğunu belirtmesinin ardından bir taraftar Tyreek Hill’e bunun yeterince doğru olup olmadığını sordu.

Cody adında bir hayran cevap verdi ve bunun oyun kurucu için bir tatbikat olduğu gerçeğinin baş belası olduğunu söyledi.

Jerry adında bir hayran, Mahomes’in harika olduğunu ve Chiefs’in bu sezon ne yapacağını görmekten heyecan duyduğunu söyledi.

@NPNOWMeikel Mahomes harika! Cheif’lerin bu sezon neler getirdiğini görmek heyecan verici..

Bir Twitter kullanıcısı yorum yaptı ve Tyreek’in bunun yeterince doğru olmadığını söyleyeceğini söyledi.

@NPNOWMeikel Tyreek bunun yeterince doğru olmadığını söylüyor😂

Bir kullanıcı yorum yaptı ve atışın çılgınca olduğunu söyledi.

Bir kullanıcı yanıtladı ve “SHOWTIME görüşürüz” dedi.

Bir kullanıcı, oyun kurucunun bakmadan atışının “hasta” olduğunu söyledi.

Bir taraftar oyun kurucu için “seni yapmaya devam et” dedi ve Mahomes’in sahadaki tüm gösterişli şeylerini yapmaya devam etmesini ima etti.

Bir hayran yorum yaptı ve bakmadığında bile doğru olmadığını söyledi. Taraftar daha sonra oyun kurucunun oyun sırasında bakmadan pas atıp pası tamamlamasını gösteren bir GIF yayınladı.

Mahomes ve Chiefs, 2022’de sezon sonu yapmak için zorlu bir görevle karşı karşıya

Patrick Mahomes bir iç saha maçında.
Patrick Mahomes bir iç saha maçında.

Chiefs’in playofflara kalma şansı bu sezon hiç olmadığı kadar zor. Tyreek Hill’i Miami’ye kaybettiğinden beri hücumda bir darbe oldu. AFC West’teki diğer takımların ne kadar güçlendiğinden bahsetmiyorum bile.

youtube kapağı

Russell Wilson, eski Kovboy Randy Gregory ile birlikte şimdi Denver’daki evlerini buluyor. Davante Adams Green Bay’i Las Vegas’a takas etti ve Chargers, zaten mükemmel bir hücumla, Joey Bosa’ya iltifat etmek için savunmalarına Khalil Mack ve JC Jackson’ı ekledi.

Chiefs için Mahomes kadar yetenekli bir oyun kurucuya sahip olmak, oynadığınız her oyunda neredeyse favori olacağınız anlamına geliyor. Ancak, kendi bölümlerindeki muhalefet önemli ölçüde daha sert olacaktır.

youtube kapağı

Kansas City’nin bahsedilen bu takımların her birini iki kez oynayacağı göz önüne alındığında, bu sezon Chiefs için zor bir kızak olacağı anlamına geliyor. Kansas City vurucusu, Chiefs’i 2022’de başka bir Super Bowl’a götürebilecek mi? İlk iş bölümün dışına çıkmak olacak, bunu söylemek yapmaktan kesinlikle daha kolay.


S. Chiefs bölümü kazanacak mı?

şimdiye kadar 0 oy

nicolaas.ackermann12 tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-fans-react-patrick-mahomes-viral-practice-video?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel