NFL analisti Pete Carroll ve Russell Wilson’ın birbirinden bıktığını iddia ediyor


NFL analisti John Middlekauff’a göre Russell Wilson ve Seahawks koçu Pete Carroll birbirlerinden bıktı. Seattle, Wilson’ı 2012 NFL Draft’ında 75. sıradan seçtikten sonra, Seahawks dizginlenemez bir başarı elde etti.

Ancak, 10 yıl boyunca aynı franchise ve aynı baş antrenör ile birlikte olmak, işler biraz sıkıcı olmaya mahkumdu. Öyle ki, bu yaz, oyun kurucularının takas için müsait olmadığını söylemesine rağmen, daha sonra gişe rekorları kıran bir takasla Denver Broncos’a gönderildi.

üzerinde konuşma 3 ve Çıkış Middlekauf, Super Bowl kazananını takas eden franchise’ın alıcı DK Metcalf’ı takas etmeyeceğini söyledi. Ona göre durum farklıdır ve Carroll ve Russell birbirlerinden bıkmışlardır.

Middlekauff’ın açıklaması şu şekilde:

“Akıncılar tutarlı bir playoff takımı olmaya çalışıyorlar, değil mi? Yunuslar? Ne yaptıklarını bilmiyorlar. Bilmiyorsunuz. Bu son derece çaresiz hissettirir. Ve ben Seattle olursam, ben sadece onu iyi takas etmiyorum, eğer Russell Wilson’ı takas edebilirsen, herhangi birini takas edebilirsin, bu doğru değil. Russell Wilson on yıl boyunca NFL’deydi. Onu birkaç kez uzatmışlardı. Uzun bir süredir takımlarındaydı. zaman.”

Jody Allen, Pete Carroll ve John Schneider’in takas duyurusunda yaptığı açıklamaların tümü, Russell Wilson’ın değişim arzusuna işaret ediyor.

“Sonunda sana ve başantrenöründen ayrılmak istediğimi söyledi, ki bu biraz garip. Ona sadık kalıyorsun. Yetmiş yaşında ama sen de gerçekten ona koçluk yapmak istemedin. İstediğini söyleyebilir. , birbirlerinden, Pete ve Russell’dan boşanmak istiyorlarmış gibi. Bu oyun kurucunuz kim olursa olsun, DK Metcalf’ı takımınızda istersiniz.”

Middlekauff ekledi:

“Çünkü o fark yaratan bir oyuncu ve alt takımdan bir oyun kurucunuz varsa, ki bu onların sahip olacağı muazzam bir hedef. O yüzden bana göre Jets, Seattle’ın %10 ve %100’ünü takas etmekle ilgilenmemeli. Seahawks, DK Metcalf’ı takas etmemelidir, tıpkı Titanların AJ brown’u veya 49ers’ın Deebo Samuel’i takas etmemesi gibi.

Russell Wilson artık bir Denver Bronco

Denver Broncos Oyun Kurucu Russell Wilson'ı Tanıttı
Denver Broncos Oyun Kurucu Russell Wilson’ı Tanıttı

Sezon dışı bazı büyük oyuncu hareketleri gördü, ancak hiçbiri 33 yaşındaki oyuncunun Denver’a taşınmasından daha büyük değil. Broncos, Wilson ile birlikte dördüncü tur draft hakkını aldı ve Drew Lock ve Shelby Harris’i gönderdi.

Ayrıca 2022 ve 2023 birinci tur seçimlerini, 2022 ve 2023 ikinci tur seçimlerini ve 2022’de beşinci tur seçimlerini takas ettiler.

NFL analisti Pete Carroll ve Russell Wilson'ın birbirinden bıktığını iddia ediyor

Hareket, AFC West’i yeniden şekillendirdi ve bölüm şimdi bazı ciddi yeteneklere ev sahipliği yapıyor. Davante Adams, Raiders’a katıldı ve JC Jackson ve Khalil Mack, Chargers’a katıldı.

Değişimin tatil kadar güzel olduğunu söylüyorlar. 10 yıl boyunca Seahawks ile birlikte olan 33 yaşındaki oyuncu, NFL kariyerinde ilk kez yeni renkler giyecek.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-nfl-analyst-claims-pete-carroll-russell-wilson-enough?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın