NFL analisti, Las Vegas Raiders QB’yi büyük maaş gününden sonra beş yıl içinde yaşadığı en büyük baskı altında görüyor


Las Vegas Raiders takımından Derek Carr, sezon dışında inanılmaz bir silaha teslim oldu. Davante Adams, takıma NFL’deki tartışmasız en iyi geniş alıcı olarak geliyor.

2014 yılında Green Bay Packers ile lige girdiğinden beri Adams, üç farklı sezonda 1.300 yarda koştu ve geçen yıl 1.500 yarda yükseldi.

Buna 73 kariyer golünü ekleyin ve Carr ve Las Vegas Raiders’ın onu kadroda görmekten neden mutlu olduğunu görebilirsiniz.

Emmanuel Acho, eski bir NFL lineback oyuncusu ve Fox Sports’un ortak sunucusudur. Kendin için konuş. O ve yardımcı ev sahibi Marcellus Wiley’nin ligdeki en iyi beş oyun kurucu/geniş alıcı ikilisini seçtiği bir segmentte Acho, Carr ve Adams’ı üç numarada tuttu.

“AFC West’teki baskıyı düşünün. Russell Wilson, muhtemelen Jerry Judy veya Cortland Sutton ile takım kuracağından, her iki şekilde de takım kuracak ve top oynayacak. Patrick Mahomes ve Travis Kelce var, işlerini yapacaklar.”

Acho, büyük sözleşmelerin daha fazla baskıya eşit olduğuna da dikkat çekti.

“Sonra, diğer tarafta, top oynayacağını bildiğiniz Justin Herbert var. Şu anda Derek Carr üzerinde ne kadar baskı olduğunu bir düşünün. Ödendi. Ve Davante Adams daha yeni ödeme aldı. Yani bunlar, bu ikisi arasında yer alan iki oyuncu. ne? Toplam sözleşmelerde kabaca üç yüz milyon dolar. Gelmeniz gerekecek.”

Derek Carr ve Las Vegas Raiders, yoğun bir şekilde yığılmış bir AFC West ile karşılaşacak

Adams’ın Las Vegas Raiders’a gelmesiyle, Russell Wilson ve Khalil Mack de artık bölümde yer alırken, AFC West tüm ligin en iyi bölümü olacak şekilde şekilleniyor. Raiders, konferansta dikkate alınması gereken bir güç olacak ve tüm gözler Carr ve Adams arasındaki bağlantıda olacak.

Raiders’ın yeni dinamik ikilisine gelince, bu onların ilk kez bir araya gelişleri olmayacak. Aslında, Adams’ın Las Vegas’ta oynamak istemesinin büyük bir nedeni bu.

Carr ve elit geniş alıcı, Fresno Eyaletindeki kolejde inanılmaz bir kimyaya sahipti. Carr, eski oda arkadaşıyla birkaç kez alenen oynama arzusunu bile dile getirdi. Eylül ayında tüm gözler Carr/Adams bağlantısında olacak.


canlı anketCANLI ANKET

S. Raiders, 2022’de AFC West’i kazanabilir mi?

Şimdiye kadar 19 oy

Akshay Saraswat tarafından düzenlendi