NFL Almanya: Tampa Bay Buccaneers, NFL’nin küresel genişlemesi için en son ilk kez Münih’te Seattle Seahawks ile karşı karşıya | NFL HaberleriAlmanya, Pazar günü Tom Brady'nin Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks ile Sky Sports'ta canlı yayında karşılaşmasıyla NFL'yi ilk kez karşılıyor!

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Almanya, Pazar günü Tom Brady’nin Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks ile Sky Sports’ta canlı yayında karşılaşmasıyla NFL’yi ilk kez karşılıyor!

Almanya, Pazar günü Tom Brady’nin Tampa Bay Buccaneers Seattle Seahawks ile Sky Sports’ta canlı yayında karşılaşmasıyla NFL’yi ilk kez karşılıyor!

NFL, Pazar günü Tampa Bay Buccaneers ile Seattle Seahawks arasında oynanacak tarihi Münih karşılaşması öncesinde Almanya’ya inerek dünyayı dolaşan girişimlerinde bir sonraki adımı bu hafta attı.

Birleşik Krallık spor ortamında kalıcı bir fikstür haline gelmeyi başarıyla başaran lig, şimdi Almanya’da ilk normal sezon maçını düzenleyerek dikkatini Avrupa’daki en büyük NFL hayran kitlesine çeviriyor.

O kadar büyük bir ilgi vardı ki lig, bu yılın başlarında bir anlık satıştan sonra üç milyon bilet talebi aldığını iddia etti.

Spor sevgisi büyük ölçüde Almanya’nın 1990 ile 1994 yılları arasında beş sezon öncesi maç düzenlemesinden ve eski Amerikan Futbolu/NFL Avrupa/NFL Dünya Ligi’nde Hamburg Sea Devils, Fire, Berlin Thunder, Cologne Centurions ve Galaxy tarafından temsil edilmesinden kaynaklanmaktadır. 1991 ve 2007 yılları arasında çeşitli aşamalarda Avrupa.

Almanya’nın Kaarst kasabasında doğan eski New England Patriots Super Bowl ödüllü hücum oyuncusu Sebastian Vollmer, Pazar günkü maçın on yıldan fazla bir süredir yapım aşamasında olduğunu söylüyor.

NFL sezonunun 9. Haftasında Tampa Bay Buccaneers'a karşı Los Angeles Rams'ın öne çıkanları

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

NFL sezonunun 9. Haftasında Tampa Bay Buccaneers’a karşı Los Angeles Rams’ın öne çıkanları

NFL sezonunun 9. Haftasında Tampa Bay Buccaneers’a karşı Los Angeles Rams’ın öne çıkanları

“Belki en çılgın rüyalarımda (mümkün olacağına inandım), 2009’da Patriots tarafından draft edildiğimi hatırlıyorum ve Bay Kraft ile konuşuyordum, yanıma geldi ve ‘Almanya gerçekten ilginç, bence biz buradayız’ dedi. Vollmer, yakında orada oynayacağını söyledi. Gökyüzü sporları.

“Açıkçası bir 13 yıl daha sürdü ama sadece onun ve diğer sahiplerin kıta ve tabii ki bu ülke için sahip olduğu vizyonu gösterdi, Londra’da oynadık ve ne kadar başarılı olduğunu gördük, ancak Almanya’nın bir sonraki doğal olduğunu ve öyle olduğunu hissediyorum. Gerçekten küresel bir spor haline gelecek olan bu spora adım atın.Burada her geçen gün daha da heyecanlı hale geliyor.

“Son altı veya yedi yılda yüzde 20’lik bir büyüme gördük, bu televizyon ve internet sayesinde, çoğu taraftar kendi ülkelerinde canlı bir maç izlemedi. Bir stadyumda canlı spor karşılaşmaları farklı bir duygu.

“NFL, bunun bizim için tek seferlik bir şey olmadığını, topluluğun bir parçası olmak ve kendimizi bu yaşam tarzına entegre etmek istediğimizi açıkça ortaya koydu.”

Ligin ev sahibi ortak arayışını üç finalist şehre indirdikten sonra ikiliye Düsseldorf’tan önce haklar verildikten sonra, Münih ve Frankfurt’un önümüzdeki dört sezon boyunca ikişer ev sahipliği yapacağını görecek bir anlaşmanın ilk maçı.

Tom Brady, NFL tarihinde Tampa Bay Buccaneers'ın Los Angeles Rams'a karşı oynadığı maçta 100.000 kariyer pas sahasına ulaşan ilk oyuncu oldu.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Tom Brady, NFL tarihinde Tampa Bay Buccaneers’ın Los Angeles Rams’a karşı oynadığı maçta 100.000 kariyer pas sahasına ulaşan ilk oyuncu oldu.

Tom Brady, NFL tarihinde Tampa Bay Buccaneers’ın Los Angeles Rams’a karşı oynadığı maçta 100.000 kariyer pas sahasına ulaşan ilk oyuncu oldu.

Bucs, Carolina Panthers, New England Patriots ve Kansas City Chiefs ile birlikte Uluslararası Ev Pazarlama Alanı girişiminin bir parçası olarak Almanya’da pazarlama hakları verilen dört takımdan biriydi.

Vollmer, “Bu çok şey ifade ediyor, keşke kendi ülkemde oynasaydım. Final gibi hissettiriyor, sadece bir sonraki adım ama birçok insan için uzun bir yol oldu.”

“Geri verme kısmı, birçok Alman ligi denizaşırı ülkelerden destekledi, artık yıldızlarını gerçekten görebiliyorlar.

“Heyecan verici, duygusal, dün bir hayranla tanıştım ve ona doğru yürüyorum ve ağlamaya başladı, futbol konusunda kesinlikle duygusaldı ve ‘vay canına’ gibiydi.

“Onlar (taraftarlar) olmasaydı bu mümkün olmazdı, değil mi? Lig için çok büyük bir adım, devasa bir iş, dev bir şirket, dünyanın en büyük spor ligi ‘toplanıp geleceğiz’ demek. buraya’.

Hayranlara, ‘siz olmadan bu mümkün olmazdı’ diyenlere büyük bir teşekkür.”

NFL komiseri Roger Goodell, Almanya’da bir üs kurmanın uzun vadeli bir tutkusu olduğunu ve ligin uluslararası operasyonu söz konusu olduğunda daha fazlasının geleceğini kabul ediyor.

Goodell, Sky Sports’a “Burada uzun bir geçmişimiz var, 1990’da Berlin’de bir American Bowl Series ile duvar yıkıldıktan sonra oynadık ve ardından Dünya Ligi ve NFL Avrupa’yı kazandık” dedi. “Bu, Almanya’daki ilk normal sezon maçı, bence bu muhteşem, bu pazar bunu hak ediyor.

“Lig bunun için mükemmel bir yerde, uzun vadeli medya anlaşmalarımız var, istikrarımız var, uluslararası ligin bizim için çok önemli bir fırsat olduğuna gerçekten inanıyoruz.

“Bence oyunumuzu gerçekten küresel bir oyun haline getirmek için yenilenmiş bir çaba, buna yenilenmiş bir odaklanma olacak.

“Muhtemelen o tarihi, 1990’dan ne kadar uzağa geldiğimizi düşüneceğim, bu benim bir tür evcil hayvan projemdi.

“Topun atılacağından emin değildim, ama şimdi normal bir sezon maçında başlamasını görmek, ne kadar yol kat ettiğimizi ve ne kadar ileri gitmek istediğimizi gösterdiğini düşünüyorum.”

Seattle Seahawks'ın NFL sezonunun 9. Haftasında Arizona Cardinals'e karşı öne çıkan maçları

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Seattle Seahawks’ın NFL sezonunun 9. Haftasında Arizona Cardinals’e karşı öne çıkan maçları

Seattle Seahawks’ın NFL sezonunun 9. Haftasında Arizona Cardinals’e karşı öne çıkan maçları

Ekipler, Seahawks ve Bucs’un Almanya’daki ilk eşleşmesi olarak ilk kez duyurulduğu zaman öngörülen anlatılara zıt anlatılarla gelirler.

Yedek oyun kurucudan MVP yarışmacısına dönüşen Geno Smith, Russell Wilson sonrası dönemde gelişen bir Seattle takımına liderlik ederken, topallayan hücumu Tom Brady ve Bucs sezonlarını canlı tutmak için geliyor.

Smith için Almanya, gazi için bir kariyer yılına bir başka hoşgeldin ilavesi olarak bekliyor.

Çok heyecanlıyım, sabırsızlıkla bekliyorum” dedi. “İlk kez uluslararası bir maçta oynuyorum, bu yüzden eğlenceli olacak. Adamlarımız burada eğleniyor. Münih’in neyle ilgili olduğunu görmeye çalışıyoruz.”

“Koç dahil, takımımızdaki herkesin heyecanlandığını düşünüyorum. Bu kesinlikle bir baş belası değil. Ülkenizi uluslararası alanda temsil ettiğiniz her an, bu büyük bir şey. Bunu ABD Olimpiyat basketbolunda olmaya veya bunun gibi bir şeye benzetiyorum.

“Yurt dışına gidiyorsunuz ve sporunuzu yapıyorsunuz ama aynı zamanda ülkenizi temsil ediyor ve spora yeni hayranlar getiriyorsunuz. Burada büyük bir takipçi kitlesi olduğunu biliyorum ve onlar için bir gösteri yapmayı dört gözle bekliyoruz.” çocuklar.

“Taraftarları ne kadar çok getirebilirsek, oraya o kadar çok gidebilir ve ABD’nin ve Amerikan Futbolu sporumuzun savunucusu olabiliriz, belki Almanya’da daha fazla çocuk veya Almanya’da daha fazla insan izleyecek ve oynamak isteyecek, bu çok önemli. .”

Tampa Bay Buccaneers (4-5), Almanya’da oynanacak ilk NFL International Series maçında Seattle Seahawks (6-3) ile karşı karşıya geliyor – Sky Sports NFL’de Pazar günü 13:30’dan canlı izleyin, başlama vuruşu 14:30’da
Kaynak : https://www.skysports.com/nfl/news/12040/12744632/nfl-germany-tampa-bay-buccaneers-face-seattle-seahawks-in-munich-in-latest-first-for-nfls-global-expansion

SMM Panel PDF Kitap indir