“New York’a gelip yaşam tarzına kendini kaptıran birçok oyuncu oldu”


New York Yankees efsanesi Derek Jeter, ünlü bir MLB kariyerine sahipti ve tüm zamanların en büyük oyuncularından biri olarak kabul ediliyor. All-Star bir kez konuştu 2011 yılında Esquire The Big Apple’da yaşamanın dezavantajları hakkında konuştu ve ilk önceliğinin her zaman beyzbol olduğunu ortaya koydu.

“Beni yanlış anlama, dışarı çıkıp eğlenmediğim gibi değil. Ama New York’a gelen ve yaşam tarzına kapılan birçok oyuncu oldu ve siz farkına varmadan, onlar Performanslarını etkilediği için başka bir takıma gönderildi.Bir numaralı önceliğim sahadaydı.Eğlendim.Hiç dışarı çıkmadım değil,çok şey yaptım.Ama her zaman yaptım. bir numaralı önceliğimi göz önünde bulundurdum.”

Jeter, özel hayatını gizli tutma konusunda da başarılıydı. Bir keresinde aynı şeyi 2013’te açıkladı ve Chris Myers’a şunları söyledi:

“İnsanların merak ettiğini biliyorum, ama bence bir çizgi çekilmeli ve ben bazı şeyleri gizli tutmaya çalışıyorum. Her şeyi açmam.”

İzlemek:

youtube kapağı

Jeter, eşi Hannah Davis ve üç kızıyla Miami’de yaşıyor. Çift, 2017 yılında ilk kızlarını kucakladı ve ona Bella Raine Jeter adını verdi.

“NY’de Ekim tam olarak doğru geliyor!!!” – Derek Jeter

ile 2019 röportajında yüksek yaşamJeter, kızlarından ve yaşam tarzlarının New York’takinden nasıl değiştiğini anlattı.

“Miami’de bir aile yetiştirmek New York’takinden kesinlikle farklı. Güzel çünkü artık kendi evimizdeyiz ve hareket etmeyi, bahçede oynamayı, dışarıda eğlenmeyi vb. kolaylaştırıyor. Karım Miami’de yaşamayı çok seviyor.”

Çiftin ikinci kız bebekleri Story Gray Jeter 2019 yılında dünyaya geldi ve 2021 yılında üçüncü kızlarını dünyaya getirdiler.

Derek Jeter Ulusal Beyzbol Onur Listesi’ne kabul edildi

Eski Yankees oyuncusunun Hall of Fame indüksiyonu, pandemi nedeniyle Ocak 2020’ye kadar açıklanmadı.

2021 Ulusal Beyzbol Onur Listesi Tanıtım Töreni
2021 Ulusal Beyzbol Onur Listesi Tanıtım Töreni

Beyzboldaki oyuncuların çoğu PED tüketmekle meşgulken, Jeter’in adı hiçbir uyuşturucu skandalında geçmedi. Kesinlikle Yankees tarihinin en komik ve temelli oyuncularından biri. Beş Altın Eldiven Ödülü ve beş Gümüş Slugger Ödülü aldı ve 14 All-Star Oyununa seçildi.

Hans Themistode tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-there-s-lot-players-come-new-york-get-caught-lifestyle-when-derek-jeter-spoke-candidly-drawbacks-living-bright-lights-the-big-apple?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir