New York Yankees vs. Tampa Bay Rays: Oranlar, Önizleme ve Tahmin


New York Yankees vs. Tampa Bay Rays Önizleme: Cortes hakimiyetini sürdürebilecek mi?

New York Yankees ve Tampa Bay Rays bu akşam serilerinin ikinci maçında karşılaşacak. Yankees dün geceki maçı 4-2 kazandı ve şimdiden sezonun 50. galibiyetini aldı. Rays sezon boyunca sakatlıklarla mücadele etti ve sezonda 36-31’de oturuyor. Bu geceki eşleşme, bir tarafın beş devreden sonra öne geçmesi için büyük değer sağlıyor. Gelelim önizlemeye.

Aşağıda, her takımın kısa bir önizlemesini ve ardından oyun için bir tahmin bulacaksınız.

New York Yankees Önizlemesi:

“50 İlk Dublaj” – New York Yankees

Şüphesiz, New York Yankees bu sezon MLB’deki en iyi takım oldu. Son derece etkili bir atış kadrosu ve fırsatçı bir hücumun arkasında, Yankees, Amerikan Ligi’nin geri kalanı üzerinde büyük bir lider oluşturdu. Atış kadrosu, 2.84’lük çok etkileyici bir ERA ile MLB’de ilk sırada yer alıyor.

Nestor Cortes bu gece Yankees için başlayacak ve şimdiye kadar ligdeki en iyi atıcılardan biri oldu. 6-2’lik bir rekor ve 1,94’lük bir ERA ile Cortes, Yankees’in sıcak başlangıcında önemli bir rol oynadı. Saldırgan olarak, Yankees, Aaron Judge tarafından yönetildi ve Anthony Rizzo. Yargıç, Bronx Bombers için üretmeye devam ederken Amerikan Ligi MVP’si ile kaçıyor.

Yankees için zaferin anahtarı, iyi atış yapmaya devam etmek ve iyi hücum durumlarından yararlanmaktır.

Tampa Bay Rays Önizlemesi:

“Birkaç vuruş, birkaç koşu ve hepsi eşit” – Tampa Bay Rays Beyzbol

Bu takımı sakatlıklar sarmış olsa da, Rays başlarını suyun üstünde tuttu. Tampa Bay Rays atış ekibi, 3.15 takım ERA’sı ile ligde dördüncü sırada yer alarak onlara öncülük etti. Hücumda, MLB’de birçok önemli kategoride 25. sırada yer aldıkları için harika olmadılar.

Bu gece, Rays beyzbol koçlarının personel günü dediği şeyi kullanacak. Bu, her biri 1-2 vuruştan birden fazla atıcıya sahip olacakları anlamına gelir. Bu, Yankees’in bir ritim bulmasını zorlaştırabilir.

Jalen Beeks Işınlar için açılış olacak ve o öncelikle bir boğa güreşi atıcısı oldu. Üç vuruştan fazla atış yapmasını beklemeyin. Beeks şimdiye kadar özellikle Yankees’e karşı 4.1 vuruşta etkili oldu.

Rays için zaferin anahtarı, bu maçı düşük puanlı tutmaktır. Tampa Bay hücumu son zamanlarda iyi oynamıyor ve tutarlı bir şekilde koşma yeteneğini göstermiyor.

Seçim/Tahmin: Yankees F5 -0.5 (-115)

Yankees topun her iki tarafında da avantaja sahip. Beş vuruştan sonra lider olmaları inanılmaz bir değer. Yolda Yankees ile gidelim!


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/odds/ne-1?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel