“Ne yapacağını bilmiyorsun”


Paris Saint-Germain (PSG) süperstarı Lionel Messi, bir keresinde kendisiyle buluşmak için sahaya giren bir taraftardan kurtulmaya çalışan bir güvenlik görevlisi tarafından yanlışlıkla vurulduğunu açıkladı.

Sporun en büyük ve en ünlü figürlerinden biri olarak, taraftarların Lionel Messi ile tanışma şansı için sahaya çıktığını görmek hiç de garip değil. Arjantinli Ole ile konuşan PSG forveti, taraftarların sahayı işgal etmesinden korktuğunu kabul etti, ancak çabalarını ‘sevgi işareti’ olarak nitelendirdi.

Yedi kez Ballon d’Or kazananı, Ole’ye yaptığı alıntılarda şunları söyledi: HEDEF:

“Son zamanlarda bu konu çok oluyordu, bazılarında milli takımın son maçındaki gibi bir korkuya kapıldım. [with Honduras in Miami] güvenlik gelip bana vurdu bile.”

“Ama hey, genellikle çok güzel sevgi işaretleridir ve birinin böyle bir şeyi tüm anlamı ile yapması ve çok çılgınca ve daha sonra başlarına ne gelebileceğini bilerek yaptıkları şey.”

Lionel Messi, Arjantin’in Jamaika’ya karşı oynadığı maç sırasında işgalcilere imza atıyor. 🇦🇷

Messi, sahaya bir istilacı sahada yaklaştığında ne yapacağını bilmediğini açıklamaya devam etti. Arjantinli ikon, bu tür anların genellikle oluşturdukları şey nedeniyle rahatsız edici olduğuna da dikkat çekti ve şunları söyledi:

“Bunun dışında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz, güvenlik nasıl davranacak? Bazen agresif oluyorlar ve o kadar da uzun sürmüyor. Ama evet, herkes için rahatsız edici anlar oluyor çünkü. ne üretilir.”

Lionel Messi, bu hafta sonu PSG’de Auxerre’ye karşı oynayacak mı?

Arjantinli bu dönem sansasyonel bir formda.
Arjantinli bu dönem sansasyonel bir formda.

2022 FIFA Dünya Kupası yaklaşırken taraftarlar, Messi’nin turnuva öncesi son maçlarında PSG’yi temsil edip etmeyeceğini merak ediyor. Parisliler, yarın Ligue 1 fikstüründe Parc des Princes’te Lorient ile karşı karşıya gelecek.

Arjantinli süperstar, son haftalarda temkinli davrandı, özellikle Lorient ile ihtiyati tedbir olarak karşılaşmayı dışarıda bıraktı. Messi, Dünya Kupası’na tam kondisyon seviyesinde girmek istiyor ve PSG de onun kondisyonuyla ilgili herhangi bir risk almaya hazır değil.

Buna rağmen, İspanyol yayınına göre, yedi kez Ballon d’Or kazananının yarın Auxerre ile karşılaşacak kadroda olması bekleniyor. MARKA.

Paul Merson, Newcastle – Chelsea ve diğer EPL GW 16 fikstürlerinin sonucunu tahmin ediyor! Buraya Tıkla

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-you-know-hell-do-psg-star-lionel-messi-claims-got-hit-security-guard-pitch-invader?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir