“Ne kadar hızlı geri dönerse, onu Phillies ile o kadar hızlı takas edebiliriz” “Aww s*k hayır”


New York Yankees, en yüksek ücretli oyuncularından biri olan Aroldis Chapman’ın yakın dönüşüne hazırlanıyor, ancak taraftarlar heyecanla beklemek yerine geri dönüşten korkuyor. Yedi kez All-Star, daha önce takımın en yakın oyuncusuydu, ancak 2022 MLB sezonundaki birkaç maçında mücadele etti ve 3.86 ERA’ya izin verildi, bu da 2.39 olan kariyer ortalamasının önemli ölçüde üzerindeydi.

Aroldis Chapman’ın sezon başındaki mücadelelerine ek olarak, New York Yankees onun yokluğunda beyzbolda en iyi takım oldu ve dönüşü, takımın inşa ettiği ivmeyi atma potansiyeline sahip.

Aaron Judge, Giancarlo Stanton ve Gerrit Cole gibi liderlerin herhangi bir oyuncunun kazanma yollarını mahvetmesine izin verme olasılığı düşük olsa da, olasılık var ve taraftarlar bu olasılıktan korkuyor.

Talkin’ Yanks, yaralı atıcının höyükten fırladığını gösteren bir video yayınladı ve yakında döneceğini ima etti.

Çoğu takım için bir süperstar atıcının dönüşü kutlanacak bir şey olsa da, video New York Yankees taraftarları üzerinde tam tersi bir etki yaptı.

New York Yankees taraftarları Aroldis Chapman’ın dönüşünden korkuyor

Chapman çok yakında ekibine geri dönmeyi umuyor.
Chapman çok yakında ekibine geri dönmeyi umuyor.

Umarım, Aroldis Chapman potansiyel dönüşüne yönelik çevrimiçi tepkiye bakmıyor. New York Yankees taraftarları, fikirlerini söylemek ve takımlarına sert davranmakla ünlüdür. All-Star atıcılarının dönüşü sadece en son örnek.

Bu taraftar hızlı bir dönüş umuyor, ancak yalnızca Philadelphia Phillies ile takas yapılmasına izin vermek için.

@TalkinYanks Ne kadar hızlı geri dönerse, onu Phillies’e o kadar hızlı takas edebiliriz.

Bu taraftar, bunun takımı için iyi bir haber mi yoksa kötü bir haber mi olduğu konusunda net değil.

Bu kullanıcı, yanıtında oldukça doğrudandı ve yorum için çok fazla hareket alanı bırakmadı.

Bu hayran, yakın dönüşten memnun görünen birkaç kişiden biri, ancak kariyerinin çoğunluğunu oluşturduğu yakınlaştırıcı olarak değil, rahatlatıcı olarak kullanılmasını umuyor.

Bu kullanıcı, New York Yankees’in herhangi bir hayranının bu dönüşten nasıl mutlu olabileceğini göremiyor.

Bu kullanıcı, Aroldis Chapman’ın iyileşmesi için daha fazla zamana, çok daha fazla zamana ihtiyacı olabileceği konusunda şaka yapıyor.

@TalkinYanks hayır adamım gerçekten birkaç ay daha dinlenmeli

Bu kullanıcı, tepkisini özetleyen bir GIF ile hoşnutsuzluğunu bildiriyor.

Doğu Amerika Ligi’ndeki en iyi takım, en iyi atıcılarından birinin dönüşüne hazırlanırken, taraftarlar seslerini duyuruyor ve yaklaşan dönüş konusunda takım kadar heyecanlı değiller. Umarım şimdiye kadar geçirdikleri yıldız sezonunu etkilemez.


Jodi Whisenhunt tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-the-faster-gets-back-faster-can-trade-phillies-aww-f-no-new-york-yankees-fans-worried-pending-return-pitcher-aroldis-chapman-impact?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir