NBA Söylentileri Geçen Haftası: Strong Suns paketi Kevin Durant, Myles Turner’ın takas edilmesi muhtemel ve daha fazlasını almak için yeterli değil


NBA, serbest oyuncu kadrosunun başlangıcından beri söylentilerle dolup taşıyor. Takımlar kadrolarını geliştirmek istiyor, bu da NBA içerdekilerinin bunu nasıl yapacaklarını tahmin etmesine yol açıyor.

Kevin Durant ve Kyrie Irving NBA’in dikkatini çekti. Takımlar en iyi tekliflerini bir araya getirirken, Nets’in acelesi olmadığı bildiriliyor.

Irving’in LA Lakers’a katıldığı söylentisi pek ilgi görmedi.

İşte 6 Temmuz 2022 için NBA söylentileri.


Milwaukee Bucks, LA Lakers baskın yapmadan önce Thomas Bryant ile ilgileniyordu.

Milwaukee Bucks, Thomas Bryant ile ilgileniyor
Milwaukee Bucks, Thomas Bryant ile ilgileniyor

Yahoo Sports’tan Chris Haynes’e göre Thomas Bryant, Lakers ile bir yıllık anlaşmayı kabul etti. Lakers ile anlaşmayı seçse de Milwaukee Bucks’ın ilgisini çekti.

Bucks, aktif bir şekilde uzun bir adamın satın alınmasının peşinde. Bu arayış, Bobby Portis ile uzantılarını takip ediyor. Brook Lopez’in geçen sezon sırtındaki sakatlık nedeniyle nasıl kadro dışı bırakıldığı göz önüne alındığında, Bucks genç yetenekle merkez konumlarını güçlendirmeye çalışıyor.

Ancak Bryant, Los Angeles’ta başlangıç ​​merkezi pozisyonunu kazanma fırsatına sahip. Bryant kısa süre önce kendisini bir yıl sahalardan uzak tutan bir ön çapraz bağ sakatlığından döndü.


Portland Trail Blazers, Eric Bledsoe’dan feragat etmesi bekleniyor

Portland Trail Blazers takımından Justise Winslow (solda), Eric Bledsoe (M) ve Keon Johnson (sağda)
Portland Trail Blazers takımından Justise Winslow (solda), Eric Bledsoe (M) ve Keon Johnson (sağda)

Portland Trail Blazers, son Şubat ayında LA Clippers’tan Eric Bledsoe’yu satın almıştı. O zamandan beri, fazla oyun zamanı görmedi.

Blazers’ın bir takas ortağı sağlayamamasının ardından kıdemli muhafızdan feragat ettiği bildiriliyor. The Athletics’ten Shams Charania’ya göre, Blazers’ın 10 Temmuz’dan önce resmi hale getirmesi bekleniyor.

Kaynaklara göre Portland Trail Blazers, gardiyan Eric Bledsoe’yu garanti tarihi yaklaşmadan serbest bırakmayı planlıyor. @TheAthletic @Stadyum. 13. NBA sezonuna girerken, birkaç takımın Bledsoe’yu serbest oyuncu olarak takip etmesi bekleniyor.

Düşüşüne rağmen, birkaç takım Bledsoe’yu serbest oyuncu olarak takip edecek.


Indiana Pacers, bu yaz Myles Turner’ı takas edebilir

Indiana Pacers'tan Myles Turner
Indiana Pacers’tan Myles Turner

Myles Turner, yıllardır takas söylentilerine dahil olmasına rağmen Indiana Pacers ile kaldı. Ancak ESPN’den Brian Windhorst, Pacers’ın bu yaz onu takas etmesi için “iyi bir şans” olduğuna inanıyor.

“Phoenix ile takas edilebilir veya başka bir yere gidebileceği söylendi.

“Gelecek yıl Pacer olamama ihtimali yüksek.”

İki kez blok şampiyonunun Domantas Sabonis ile uyumu geçmişte sorgulanmıştı. Sabonis gitmiş olsa bile, Pacers’ın hala Turner’ı satın almak istediği bildiriliyor.


Dallas Mavericks ve Philadelphia 76ers, Kyrie Irving ile ilgilenmiyor

Brooklyn Nets'ten Kyrie Irving
Brooklyn Nets’ten Kyrie Irving

2022-23 sezonu için oyuncu opsiyonunu seçmeden önce, Irving’in Nets’e tercih edilen destinasyonların bir dilek listesini verdiği bildirildi. Listede Dallas Mavericks, Philadelphia 76ers, Miami Heat, LA Lakers, LA Clippers ve New York Knicks yer aldı.

Mavericks ve Sixers’ın ilgilenmediği bildiriliyor. Bleacher Report’tan Jake Fischer, kaynaklarının Irving için bir hedef olarak her iki takımı da kesin olarak dışladığını söyledi.


Rudy Gobert’in anlaşmasının Brooklyn Nets’in davasına yardımcı olduğu bildirildi

Rudy Gobert, Minnesota Timberwolves'a takas edildi
Rudy Gobert, Minnesota Timberwolves’a takas edildi

Rudy Gobert’in kendisini Utah Jazz’dan Minnesota Timberwolves’a gönderen anlaşması hakkında çok şey söylendi. Jazz, takasta birçok varlık aldı. Nets, Durant için muhtemelen daha fazlasını isteyecek.

Fischer, birkaç lig yöneticisinin düşünce sürecini açıkladı. Nets artık KD için Utah’ın Gobert’e verdiğinden daha fazlasını bekliyor.

“Rudy Gobert’in bir kol, bir bacak ve iki dağ karşılığında takas edilmesi amaçlarına yardımcı oluyor. Nets’in Kevin Durant’i Rudy Gobert’in Utah’a aldığından daha azı ile takas etmesine imkan yok.”

Phoenix Suns hakkında Deandre Ayton, Cam Johnson, Mikal Bridges ve KD için beş seçim gibi söylentiler var. Ancak başka bir yönetici, bunun Nets’i Durant’ten ayrılmaya ikna etmeyeceğine inanıyor.

Ekiplerin daha cazip paketleri bir araya getirmesi için hala biraz zaman var. Nets uygun bir takas ortağı bulamazsa, Durant Brooklyn’deki dört yıllık sözleşmesinin ilkini oynayacak.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/nba-rumors-roundup-strong-suns-package-enough-get-kevin-durant-myles-turner-likely-traded-6th-july-2022?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir