NBA analisti Brooklyn Nets’in Kevin Durant için “dünyayı istemesi” gerektiğine inanıyor


Geçen hafta Kevin Durant’in takas talep ettiği haberinin ardından, tüm gözler şimdi nasıl tepki vereceklerini görmek için Brooklyn Nets’te. Kyrie Irving ile olası bir kontrat uzatmasıyla ilgili çıkmazdan yeni çıkmış olan ön büronun şimdi diğer yıldızı için yeni bir ev bulması gerekiyor.

Yıldızlar daha önce takas edilmek istedi ama Durant’te olan biten tamamen farklı bir durum. Yeni başlayanlar için, hala ligin en iyi oyuncularından biri. Geçen sezon maç başına 29.9 sayı, 7.4 ribaund ve 6.4 asist ortalamaları tutturdu.

Durant’in takas edilmek istemesinin bir başka nedeni de çığır açan sözleşmesidir. Şu andan itibaren, iki kez Finaller MVP’si, herhangi bir seçim veya seçenek olmaksızın önümüzdeki dört sezon boyunca imzalandı. Bu nedenle, hangi takım onu ​​indirirse, hizmetlerine uzun vadeli sahip olacaktır.

Brian Geltzeiler, SirusXM NBA Radyosu’ndayken gelişmekte olan efsaneye ağırlık verdi. Oyundaki tüm faktörler nedeniyle, takımın eski MVP karşılığında büyük bir geri dönüş araması gerektiğini düşünüyor ve şöyle diyor:

“Şu anda sizi şampiyonluk adayına dönüştüren ve bir takımda şampiyonluk kazanan en iyi oyuncu olabilecek bir adama sahip olduğunuzda bu kadar kesin bir şey elde edemezsiniz. Bu, tüm zamanların harika bir örneği. . Bu Kevin Durant. Eğer Nets iseniz, dünyayı isteyin.”

“Kevin Durant’i kontrat sorunu olmadan takas ediyorsunuz”@BGeltzNBA neden olduğunu açıklar #Ağlar Kevin Durant için “benzeri görülmemiş bir transfer” beklememiz gerekiyor #AğlarDünya

Brooklyn Nets, Kevin Durant’ın yer aldığı takas görüşmelerinde çıtayı son derece yükseltmeli

Brooklyn Nets forveti Kevin Durant, solda ve Kyrie Irving'i koruyor
Brooklyn Nets forveti Kevin Durant, solda ve Kyrie Irving’i koruyor

Nets’in takas tartışmalarında onlar için yaptığı şeylerden biri, planın bir yıldız takası için önceden hazırlanmış olmasıdır. Anthony Davis, James Harden ve Paul George, son yıllarda işlem gördüklerinde büyük alımları garantilediler. Harika oyuncular olsalar da Durant ile aynı seviyede değiller, özellikle de hiçbirinin KD gibi uzun vadeli sözleşme imzalamadıkları düşünülürse.

Bunu akılda tutarak, Brooklyn’in ön ofisi, Durant’i mega anlaşma içinde bir yere göndermeye hazırlanırken çalışacak bir temele sahip.

Kaynaklar ESPN’e verdiği demeçte, Nets piyasadaki en değerli ticari varlıklardan birini taşımaya hazırlanırken, tüm kadro anlaşmalarda tartışılmaya hazır olacak. Takımlar Durant’i arıyor ve Nets kesinlikle oyunculara ve draft seçimlerine tarihi bir dönüş yapacak.

İşlerin nasıl biteceğine dair hiçbir şey yok, ancak Nets, Durant için tarihi bir dönüş almalı. NBA daha önce yıldız takasları gördü, ancak bu, ligde neden olacağı sismik değişimi göz önünde bulundurarak diğerlerini geride bırakmalı.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-nba-analyst-believes-brooklyn-nets-ask-world-kevin-durant?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir