Nathan Aspinall, üzerinde yürüdüğü şarkı ve darttaki en iyi atmosfer hakkında | Dart Haberleri


Serinin son baskısında Nathan Aspinall bize ayaküstü şarkısının arkasındaki hikayeyi, Blackpool’un neden özel anıları olduğunu ve şarkının onu Stockport gece kulübünde nasıl merkez sahneye çıkmaya zorladığını anlatıyor.

Son Güncelleme: 02/07/22 12:43pm


Nathan Aspinall, şarkı söylemeye devam etmesinin arkasındaki hikayeyi ve Stockport'taki bir gece kulübünde şarkısı çaldığında nasıl merkez sahneye çıktığını açıklıyor.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Nathan Aspinall, şarkı söylemeye devam etmesinin arkasındaki hikayeyi ve Stockport’taki bir gece kulübünde şarkısı çaldığında nasıl merkez sahneye çıktığını açıklıyor.

Nathan Aspinall, şarkı söylemeye devam etmesinin arkasındaki hikayeyi ve Stockport’taki bir gece kulübünde şarkısı çaldığında nasıl merkez sahneye çıktığını açıklıyor.

Serimizin sekizinci baskısında, eski UK Open şampiyonu Nathan Aspinall bize kendi şarkılarının arkasındaki hikayeyi anlatıyor.

Dünya Matchplay 16 Temmuz Cumartesi günü başlıyor – canlı yayında Gökyüzü sporları – ve uzağa gitmek isteyen bir adam Nathan Aspinall.

Aspinall, turnuvanın üç edisyonunda yer aldı ve en iyi performansı 2021’de çeyrek finale çıktı.

30 yaşındaki oyuncu, bu yılki Premier Lig kadrosunun dışında kaldı ve akut tendinit ve tenisçi dirseği tedavisi gördüğü için 2022’ye zor bir başlangıç ​​yaptı ve bu da onu Masters’tan çekilmeye zorladı.

Neyse ki bu sakatlık sorunları geride kaldı ve ‘Asp’ Blackpool’da kaybettiği zamanı Winter Gardens’taki iyi bir performansla telafi etmeye çalışacak.

Aspinall büyük kutlamalarından biriyle

Aspinall büyük kutlamalarından biriyle

Yürüme, gösterinin bir parçası ve bu seride, tüm dünyadaki arenalarda partiyi başlatan sahneye girişleri hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek için oyuncularla konuşuyoruz.

Aspinall’ın müziği, sahneye çıktığı için tartışmasız dünyanın en iyi bilinen şarkılarından biridir. Bay Brightside The Killers tarafından, ancak şarkısını değiştirmeye karar verdiğinde çok farklı olabilirdi. Sadece Yeterince Alamam Depeche Mode’un fotoğrafı.

Dedi ki: “Bay Brightside ve The Greatest Showman arasında inanıp inanmamak arasında kaldım! Neyse ki inandığım doğru olanı seçtim ve onu ilk kez Dünya Şampiyonasında kullandım ve bu yüzden onunla kaldım çünkü kalabalık sevdi ve dahil oldu.”

Videoda, eski Premier Lig ikincisi, Blackpool atmosferinin neden kariyerinde yaşadığı en iyi şey olduğunu, neden Michael Smith’in büyük bir hayranı olduğunu ve ne zaman ilgi odağı haline geldiğini anlatıyor. Walk-on şarkısı memleketi Stockport’ta bir gece kulübünde çaldı.

“Dünya Şampiyonası’ndan döndüm ve Yılbaşı Gecesi’ne döndük ve hanımım dışarı çıkmak istedi. Bu yüzden Stockport’taki büyük bir gece kulübü olan Bredbury Hall’a gittik ve DJ beni gördü. Bir dakika sonra bu büyük duyuruyu yaptı. ‘Yarı finale çıkan bir dart oyuncusu bu ünlüyü içeri aldık’ ve şarkıyı açtı. Ben dans pistine çıktım ve herkes çıldırdı” dedi.

Dart tekrar başlayana kadar beklemek uzun değil Gökyüzü sporlarıWorld Matchplay 16 Temmuz Cumartesi günü Blackpool’da başlıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12538161/nathan-aspinall-on-his-walk-on-song-and-the-best-atmosphere-in-darts

SMM Panel PDF Kitap indir