Natalya, WrestleMania maçına eklenmesine tepki gösterdi


WWE Süperstarı Natalya, kısa süre önce WrestleMania 38 şovuna eklenmesine tepki gösterdi.

Nattie, Shayna Baszler ile birlikte Queen Zelina & Carmella, Sasha Banks & Naomi ve Rhea Ripley & Liv Morgan takımlarına karşı WWE Kadınlar Takım Şampiyonluğu maçına eklendi. Tüm takımlar Fatal Four-Way maçında karşı karşıya gelecek.

WWE yetkilisi Sonya Deville kısa süre önce Twitter’a gitti ve Nattie ve Maça Kraliçesi’nden etkilendiğini yazdı:

Buna karşılık, Nattie, Deville’i “çok güzel” olarak nitelendirerek ve hatta daha fazla fırsat için ona rüşvet teklif ederek onu övdü. Eh, ‘asistanı’ yaptı, en azından:

“Bu Natalya’nın asistanı. Çok güzelsiniz Bayan Deville. Natalya, takım elbise ve kadın Süperstarlar konusunda harika bir zevkin olduğunu söylüyor. Bayan Neidhart, daha fazla fırsat için size Louis Vuitton eşarplar alacak. Kedisi zengindir. Çömlek dersime gidiyorum. Hoşçakal,” diye yazdı Nattie’nin asistanı.

Bu Natalya’nın asistanı. Çok güzelsiniz Bayan Deville. Natalya, takım elbise ve kadın Süperstarlar konusunda harika bir zevkin olduğunu söylüyor. Bayan Neidhart, daha fazla fırsat için size Louis Vuitton eşarplar alacak. Kedisi zengindir. Çömlek dersime gidiyorum. Hoşçakal. twitter.com/sonyadevilleww…

Natalya, diğer WWE yıldızlarının antrenmanlarına nasıl yardım ettiğini açıkladı

Üç kez Guinness Dünya Rekoru sahibi, birçok WWE Süperstarının zindanında antrenman yapmasına nasıl yardım ettiğini açıkladı.

Nattie, kocası Tyson Kidd ile birlikte pandemi sırasında güreşçilerin antrenmanlarına yardım etmeye başladı. Liv Morgan ve Tyson Fury dahil olmak üzere birçok WWE Superstar’ı aynı zindanda eğitim aldı.

ile bir röportajda Güreşe Aşk MektubuNattie, işin bir parçası olmasına rağmen, aynı zamanda profesyonel güreşin büyük bir hayranı olduğunu ve bu nedenle kendi yüzüğünü almayı düşündüğünü belirtti:

“Yani, pandemi sırasında kocam ve ben çılgın ve fanatik olduğumuz için bir yüzüğümüz olması gerekiyor. Nattie, “Bu işin içinde olmamıza rağmen, hala işin büyük hayranlarıyız” dedi. (H/T- kavgacı)

Nattie sonunda Shayna Baszler ile birlikte WrestleMania 38’e eklendi. İkilinin hüküm süren WWE Kadınlar Takım Şampiyonları Kraliçe Zelina ve Carmella’yı tahttan indirip indiremeyeceğini görmek ilginç olacak.


Scott Hall, WWE Hall of Famer’a büyük bir şekilde nasıl geri ödeme yaptı? Bulmak burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-natalya-reacts-added-wrestlemania-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın