Naomi, şirkette devam eden yokluğu sırasında eski WWE Superstar’ın teklifini kabul etmekle dalga geçiyor


Naomi, eski WWE Süperstarı Lince Dorado’nun çok ilginç bir teklifini kabul etmekle dalga geçti.

Dorado, Twitter’da eski WWE Kadınlar Takım Şampiyonu’na onunla birlikte bazı “lücha şeyler” yapmaya istekli olup olmadığını sordu.

“Sooooooo….. @NaomiWWE, bazı lucha şeyler yaparken” yazdı.

Lince Dorado’nun aşağıdaki tweetine göz atın:

Çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo @NaomiWWE bazı lucha şeyler yaptığımızda

Buna karşılık, 34 yaşındaki, ikisinin yakında birbirleriyle bağlantı kurmasını önerdi. İlginç bir şekilde, cevap görünüşe göre WWE’den ayrıldığını doğruladı.

“En kısa zamanda kardeşim” yazdı

Aşağıdaki tweetine göz atın:

Mayıs 2022’de, Naomi ve etiket ekibi ortağı Sasha Banks, Pazartesi Gecesi RAW’ın bir bölümünde bildirildiğine göre dışarı çıktıklarında manşetlere çıktılar. Söylentiler, ikilinin yöneldikleri yaratıcı yönden memnun olmadığını öne sürdü.

Mike Johnson’ın yakın tarihli bir raporuna göre PWInsidereski WWE Kadınlar Takım Şampiyonları şirketin dahili kadrosundan çıkarıldı.

Johnson, “Yayınlandıklarına dair resmi bir belirti olmamasına rağmen, PWInsider.com hem Sasha Banks hem de Naomi’nin son 24 saat içinde WWE’nin Dahili kadrosundan çıkarıldığını doğrulayabilir” diye yazdı.

Şu an itibariyle WWE, eski Kadın Takım Şampiyonlarının resmi olarak ayrıldığını doğrulamadı.

WWE Evreni, tweetine yanıt olarak yürekten mesajlarını Naomi’ye gönderdi

Naomi’nin Lince Dorado’ya attığı tweet’e yanıt olarak, WWE Evreni oldukça bölünmüş görünüyordu. Taraftarların bir kısmı eski şampiyona içten mesajlar gönderdi ve onu çalışırken görmeyi özlediklerini iddia etti.

Bu arada, bazı taraftarlar, eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu için potansiyel bir ring içi dönüşü konusunda oldukça heyecanlı görünüyordu.

Aşağıdaki WWE Evreninden gelen tepkilere göz atın:

@NaomiWWE @LuchadorLD Bu beni çok mutlu ediyor! Çok fazla çevirme ve hareket lütfen ve teşekkür ederim! 😃🔥🙏🏼

Patron ve Glow bağlantısı, WrestleMania 38’de WWE Kadınlar Takım Şampiyonası’nı kazandı. İkili, Queen Zelina & Carmella, Liv Morgan & Rhea Ripley ve Natalya & Shayna Baszler’ı dört yönlü bir maçta yenerek kemerleri kazandı. Ayrıca altın madalyayı Morgan & Ripley ve Natalya & Baszler’a karşı savundular ve canlı etkinliklerde birkaç başarılı unvan savunmasına imza attılar.

Şirketten ayrılmalarının bildirilmesinden bu yana, WWE Kadınlar Takım Şampiyonaları boşaldı ve yeni bir takım şampiyonlar henüz belirlenmedi. Başlıklar için geleceğin neler getireceğini zaman gösterecek.


Serbest bırakılan bir WWE Superstar’ına bir AEW koşusu ile ilgilenip ilgilenmediğini sorduk. İşte onun cevabı.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-naomi-teases-accepting-former-wwe-superstar-s-offer-ongoing-absence-company?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir