Nami ve Twisted Fate, League of Legends yama 12.10’da devasa görsel efekt güncellemeleri alacak


Çok sayıda dayanıklılık değişikliğinin yanı sıra, League of Legends 12.10 yaması hem Twisted Fate hem de Nami için önemli sayıda görsel güncelleme sunacak.

Riot Games, VFX’lerini güncelleyerek şampiyonları sürekli olarak modernize ediyor ve bazen onlara baştan aşağı yeni bir çalışma sunacak kadar ileri gidiyor. Bununla birlikte, ana odak öncelikle görseller olacağından, bu sefer herhangi bir yeniden çalışma olmayacak.

Riot Zhanos, Nami’nin League of Legends PBE alt dizinindeki görselleri hakkında şunları söyledi:

“Güncelleme, kitini optimize etmeye ve modernize etmeye odaklanıyor. Bu güncelleme, temele ve eski görünümlerini bununla eşleştirmeye odaklanıyor, çünkü görünümlerinin çoğu zaten harika görünüyor!”

Bu nedenle, diğer kozmetik ürünlerinin yanı sıra üssünde de kapsamlı değişiklikler alacak. Geliştiriciler, parçacıklarına ve yetenek animasyonlarına daha fazla netlik getirmeye çalışacaklar.


League of Legends, Nami ve Twisted Fate için görselleri güncelleyecek

youtube kapağı

Riot Games’in Twisted Fate ve Nami’nin görsellerinde daha önce yaptığı değişikliklerle ilgili yeni videolar var. Bu, oyunculara, geliştiricilerin 12.10 Yaması’nda iki şampiyona yapacağı değişikliklerin türü hakkında iyi bir fikir veriyor.

Twisted Fate’in parçacıkları tüm yetenekleri ve görünümleri için değiştirilirken, Nami’ninki biraz daha seçici olacak. Bununla birlikte, bu özel kozmetiklere yönelik ince ayarlar oldukça kapsamlı olacaktır.

Nami’nin önceki görünümlerinden bazıları yeni efektlerle güncellenecek. Ancak Riot Zhanos, son kozmetik ürünlerinin zaten netlik açısından harika oldukları için kendi haline bırakılacağını öne sürüyor. Bu nedenle, sadece küçük güncellemeler alacaklar.

youtube kapağı

Temel görünümün yanı sıra, Nami’nin Koi ve River Spirit görünümleri, görsel güncellemeler alacak diğer iki kozmetik olacak. Her bir görünümün ve kozmetik ürünün temsil ettiği temaya dayalı olarak yetenek efekti yeniden renklendirme gibi yepyeni animasyonlarla gelecekler.

Twisted Fate’in görsel güncellemeleri League of Legends PBE test sunucularına ulaşmış olsa da, Nami’nin güncellemeleri henüz gelmedi. Ancak, yakında yoluna girecekler. Görsel güncellemeler, yaklaşık iki hafta sonra 25 Mayıs’ta çıkması beklenen League of Legends yama 12.10 ile resmi olarak yayınlanacak.


Rachel Syiemlieh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-nami-twisted-fate-receive-massive-vfx-updates-league-legends-patch-12-10?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın