Mutlu Corbin ve Madcap Moss üzerinde Hollandalı Mantell


Eski WWE kişiliği Dutch Mantell, Happy Corbin ve onun Madcap Moss ile olan ilişkisi hakkındaki dürüst görüşünü paylaştı.

“Happy Talk”un yeni bölümünde Corbin, WrestleMania’da Drew McIntyre’a karşı kaybetmesinden Madcap Moss’u sorumlu tuttu. Corbin, Moss’a bir saldırı başlattı ve iki adam topyekün bir kavgaya tutuştu.

Bu haftaki bölümde Tahrik konuşmasıHollandalı Mantell, WWE’nin Corbin ve Moss arasındaki serpintiyi zekice ayarladığını belirtti. Yaratıcı ekibin şimdi Moss’un seyircilerden aldığı ivme ve karşılama ile devam etmesi gerektiğini belirtti. Mantell ayrıca Corbin’in ancak geçen yıl ağustos ayında iflas ettiğinde bittiğini de açıkça belirtti.

“İyi telgraf çektiler. Olacağını biliyordun. Ve olduğu zaman hoşuna gidecek. Şimdi devam etmelisin. Corbin’den her zaman nefret ederdin. Onu fakirken severdim. Artık ondan hoşlanmıyorum,” dedi Mantell. [from 1:20:41 onwards]

Gösterinin tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Mutlu Corbin ve Madcap Moss üzerinde Hollandalı Mantell

Tam SmackDown sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz burada.


Drew McIntyre, Happy Corbin’in yenilmezlik serisini bitirdi

McIntyre’ın WrestleMania’da Corbin’e karşı kazandığı galibiyet, Happy süperstarın yenilmezlik serisinin sona erdiği anlamına geliyordu.

Eski Yüzük Kralı kazananı, Happy Corbin olduğundan beri WWE TV’de teke tek maç kaybetmemişti. Maç sırasında Corbin, Drew’a End of Days’i yalnızca İskoç Warrior’ın elenmesi için yerleştirdi.

Bu, Corbin’i şok durumuna soktu, çünkü çok az sayıda süper yıldız bitirme manevrasını terk etti. McIntyre, galibiyeti almak için bir Future Shock DDT’ye ve Corbin’de devasa bir Claymore’a ulaşmak için açılışı kaptı.

“Mutlu Sohbet” üzerine bu son serpinti ile, iki eski arkadaşın farklılıklarını çözüp çözemeyeceğini veya yollarını ayırıp ayırmayacağını görmek ilginç olacak.


Bu makaledeki alıntıyı kullanırken lütfen Sportskeeda Wrestling’e bir H/T ekleyin ve videoyu gömün.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-dutch-mantell-happy-corbin-madcap-moss?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın