Mutlu Corbin Twitter’da Pat McAfee’de


WWE Süperstarı Happy Corbin, gösterinin yayından kaldırılmasından sonra bu hafta SmackDown spikeri Pat McAfee için bir mesaj yayınladı.

Bu hafta mavi markada, McAfee spiker masasında durdu ve Jackpot City Belediye Başkanı hakkında bir promo kesti. Corbin’e “alçak hayat pisliği” dedi ve SummerSlam’de bir maça davet etti.

Twitter’a yüklenen bir videoda Corbin, eski NFL oyuncusuna hitap eden bir mesaj yayınladı. McAfee’nin programda olmayacağını bildiğinden bahsetti, bu yüzden spiker ona ateş etti. İkili ringin içinde karşı karşıya geldiğinde eski NFL oyuncusunun bu kadar şanslı olmayacağı konusunda uyardı.

“Kansas City’deyim ve bunu biliyordun. Austin’de güvenli bir yerdesin, masanın arkasında duruyorsun, masanda duruyorsun, sandalyende oturuyorsun, ağzını oynatıyorsun. Yine de yaptığın bu. Öyle olduğumu biliyordun. “Austin’de olmayacağım. Yani diş etlerini çırpıyorsun ve adımı ağzına koyuyorsun. Ama Pat, bir serseri ile yüz yüze geldiğimizde gerçekten ne kadar sert olduğunu görelim,” dedi Corbin. [0:01 – 0:26]

Aşağıdaki tweete göz atabilirsiniz:


Pat McAfee geçen hafta Corbin’i arenada güldürdü

İki adam arasındaki husumet, geçen hafta Happy Corbin’in bir Last Laugh maçında eski ortağı Madcap Moss ile karşılaşmasıyla başladı. Moss, iki Punchline’ın ardından maçı kazandı ve ardından eski arkadaşını azarlamaya devam etti.

Karşılaşmanın ardından Happy, şikayetlerini Pat McAfee’ye iletti. Spikeri “Bum A** Corbin” lakabını kullanmak ve pahasına şakalar yapmakla suçladı.

McAfee, Minneapolis kalabalığını Corbin’i arenada güldürmeye teşvik ederken alkışladı. Aşağılanmış, eski Money in the Bank kazananı arka tarafa yürüdü.

İki hafta üst üste karşılaşmalarının ardından, McAfee’nin SummerSlam’de Corbin’e karşı gerçekten bir maç alıp alamayacağını görmek ilginç olacak.


Bu makaledeki alıntıları kullanırsanız, lütfen transkripsiyonlar için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-happy-corbin-pat-mcafee-twitter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir