Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu ve Hava Tahmini


Yeni Zelanda XI, 21 Mart’taki tek T20 Isınma maçında Hollanda ile karşılaşacak. Bu karşılaşmaya Napier’deki McLean Park ev sahipliği yapacak.

Yeni Zelanda XI, her iki ısınma oyununda da harikaydı. Her iki maçı da ikna edici bir şekilde kazandılar ve güvenle yarışacaklar. Hollanda, T20 ısınma maçında durumu tersine çevirmeye çalışacak. Format değişikliği ile birlikte şanslarının değişmesini umacaklar.

İkinci bir günlük ısınma maçında, Hollanda 50’de 214 gol attı ve bu süreçte dokuz küçük kapı kaybetti. Bowling oyuncuları çok çalıştılar ve hatta altı kaleyi aldılar, ancak Yeni Zelanda XI, ikinci bir günlük ısınma fikstüründe Hollanda’yı yenmek için 43. sırada toplamı kovalarken toplamı koruyamadı. T20 Isınma maçı, bir yarışmanın krakerini vaat ediyor.


Yeni Zelanda XI – Hollanda Maç Detayları:

Kibrit: Yeni Zelanda XI – Hollanda, Only T20 Isınma Maçı, Yeni Zelanda Hollanda turu, 2022

Tarih ve saat: 21 Mart 2022, Pazartesi, 11:30 IST

mekan: McLean Parkı, Napier


Yeni Zelanda XI – Hollanda Saha Raporu

McLean Park’taki saha vuruş için iyi bir saha. Top iyi bir şekilde sopaya geldiğinden, vurucular bu yüzeyde vuruş yapmaktan zevk alırlar. Bu yüzeyde bowling oynarken bowling oynayanların çizgileri ve uzunlukları konusunda disiplinli olmaları gerekir.


Yeni Zelanda XI – Hollanda Tahmini

Bir kriket oyunu için ideal koşullar değil. Pazartesi günü kuvvetli bir yağmur ihtimali ile birlikte sıcaklığın 17 ila 22 derece arasında olması bekleniyor.


Yeni Zelanda XI – Hollanda Olası XI’ler

Yeni Zelanda XI

Michael Bracewell, T20 Warm Up oyununda Yeni Zelanda XI’yi yönetmeye devam edecek. 50’den fazla maç kazandıktan sonra güvenle yarışacaklar ve kazanma ivmelerini ileriye taşımak isteyecekler.

olası XI

Matthew Boyle, Mitch Hay, Dane Cleaver (hafta), Michael Bracewell (ş), Josh Clarkson, Jesse Tashkoff, Angus McKenzie, Jake Gibson, Ben Sears, James Hartshorn, Jayden Lennox

Hollanda

Pieter Seelaar, Yeni Zelanda turunda Hollanda’ya liderlik ediyor. Bol deneyime sahip ve her iki günlük ısınma fikstürünü de kaybettikten sonra T20 ısınma oyununda durumu tersine çevirmeye çalışacak.

olası XI

Vikramjit Singh, Max O’Dowd, Scott Edwards (hafta), Bas de Leede, Pieter Seelaar (ş), Boris Gorlee, Logan van Beek, Aryan Dutt, Ryan Klein, Fred Klaassen, Clayton Floyd


Yeni Zelanda XI – Hollanda Maç Tahmini

Hollanda, Yeni Zelanda’ya karşı sınırlı seriler için hazırlıkların en iyisine sahip değil. Hem bir günlük ısınma oyunlarını kaybettiler hem de turdaki ilk galibiyetlerini elde etmek için hazır olmaları gerekiyor. Yeni Zelanda XI, aynı şekilde performans göstermeye devam edecek.

Yeni Zelanda XI, yerleşik bir birim gibi görünüyor ve Pazartesi günü zirveye çıkmalarını bekliyor.

Tahmin: Yeni Zelanda XI bu karşılaşmayı kazanır.


Yeni Zelanda XI vs Hollanda canlı yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Yeni Zelanda Kriket YouTube Kanalı


S. Pieter Seelaar iki veya daha fazla küçük kapı mı seçecek?

şimdiye kadar 1 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/rumor-new-zealand-xi-vs-netherlands-only-t20-warm-up-match-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın