Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Yayın Ayrıntıları


Namibya A ve Ireland Wolves, 3 Nisan Pazar günü beş maçlık bir ODI serisinin dördüncü maçında korna çalacaklar. Maça Windhoek’teki Wanderers Cricket Ground ev sahipliği yapacak.

Neil Rock liderliğindeki Kurtlar, T20I serisini 1-0 kaybetti ve seride hayatta kalabilmek için mutlaka kazanması gereken bir konumda. Namibya A, açılış maçını yedi sayı farkla kazandıktan sonra, 30 Mart’taki ikinci maç yağmur nedeniyle ertelendi. Ancak İrlanda, üçüncü maçını beş kaleyle kazanmak için geri döndü.

Namibya A, önce yarasaya girdikten sonra 161 sayı attı. Jan Nicol Loftie-Eaton, 65 koşuyla 100 top ile ev sahibi takımın en skorer ismi oldu. Ancak, onun dışında, Namibya vurucularının geri kalanı savaşmayı başaramadı. Ben White, adına dört küçük kapıyla Wolves bowling oyuncularının seçimiydi.

Michael Frost ve Gareth Delany de ikişer küçük kapı aldı. İrlanda A, hedefi 27.4’lük atışlarla kovalarken, kaçış kovalamacalarını hafife aldı. Delany, üç dörtlü ve altı altılı yardımıyla 55 topta 72 sayı attığı için Wolves için gösterinin yıldızıydı.


Namibya A – Ireland Wolves Maç Detayları

Kibrit: Namibya A vs Ireland Wolves, 4th ODI, Ireland Wolves Namibya turu, 2022

Tarih ve saat: 3 Nisan 2022 Pazar; 13:00 IST

mekan: Wanderers Kriket Sahası, Windhoek, Namibya


Saha Raporu

Mekandaki saha vuruş için oldukça iyiydi. Bowlers hata için fazla yer olmayabilir. Kura atışını kazanmak ve önce sahaya çıkmak takımlar için tercih edilen seçenek olmalıdır.


Hava Durumu tahmini

Oyun koşulları keyifli olacak ve şu an için yağmur ihtimali yok. Sıcaklık 20 derece santigrat derece civarında olacak. Nem 60’larda olacak.


olası XI’ler

Namibya A

Lo-handre Louwrens, Jan Balt, Jan Nicol Loftie-Eaton (hafta), Shaun Fouche, Karl Birkenstock, JJ Smit (C), Dylan Leicher, Pikky Ya France, Tangeni Lungameni, Ben Shikongo, Mauritius Ngupita

İrlanda Kurtları

Jeremy Lawlor, Murray Commins, James McCollum, Curtis Campher, Stephan Doheny, Neil Rock (C & hafta), Shane Getkate, Graham Hume, Graham Kennedy, Peter Chase, Ben White

Maç Tahmini

Hem ev sahibi hem de Kurtlar dizide iyi iş çıkardı. Ancak Wolves bir önceki maçı kazanarak lehlerine bir ivme yakaladı. Wolves’un önümüzdeki maçı kazanması ve seride 2-1 öne geçmesi bekleniyor.


Canlı yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: N/A.

Canlı yayın: Hayran Kodu


En yenileri yakalayın IPL 2022 canlı skor ve güncellenmiş IPL puan tablosu Sportskeeda’da her gün!

S. Curtis Campher yarım asırlık gol atacak mı?

şimdiye kadar 1 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/namibia-a-vs-ireland-wolves-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details-6?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın