Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Yayın Ayrıntıları


ODI serisinin Yeni Zelanda ile Hollanda arasındaki ikinci maçı 2 Mart’ta Hamilton’daki Seddon Park’ta oynanacak. Yeni Zelanda ilk maçını rahat bir şekilde kazandı ve Hollanda’nın seriyi canlı tutmak için bir sonraki maçı kazanması gerekecek.

İlk ODI’de, Hollandalı kaptan Pieter Seelaar kura atışını kazandı ve ilk vuruşu yapmayı seçti. Karar, olası en kötü başlangıca başladıklarında geri tepti. Vurucular, son rövanşta 202’de devrildikleri için koşullara uyum sağlayamadı. Michael Rippon ve Seelaar’ın katkıları 200’ün üzerine çıkmalarına yardımcı oldu. İlk Başlayan Blair Tickner dört kaleci alırken, Kyle Jamieson üç galibiyet aldı.

Yeni Zelanda, vuruş sırası başında Martin Guptill’i kaybetti, ancak Henry Nicholls arasındaki sağlam bir ikinci küçük kapı, toplamı kovalamalarına yardımcı oldu. Young, ilk ODI tonunu, takımının 39. sırada çizgiyi geçmesine yardımcı olmak için 103’te yenilmediği için kaydetti. Serinin ikinci maçında performanslarını tekrarlamayı umacaklar, ancak Hollanda tarafının seriyi dengelemek için mutlak olarak en iyi durumda olması gerekiyor.


Yeni Zelanda – Hollanda Maç Detayları:

Kibrit: Yeni Zelanda – Hollanda, 2. ODI, Yeni Zelanda Hollanda turu, 2022

Tarih ve saat: 2 Nisan 2022, Cumartesi, 06:30 IST

mekan: Seddon Parkı, Hamilton


Yeni Zelanda – Hollanda Saha Raporu

Seddon Park’taki saha dengeli bir pist. Bowlers yeni topla biraz hareket edecek ve vurucuların vuruş vuruşlarının başlarında sabırlı olmaları gerekecek. Bir kez ayarlandığında, vurucular vuruşlarını özgürce oynayabilir. Maç boyunca yüzeyin doğru kalmasını bekleyin.


Yeni Zelanda – Hollanda Hava Durumu

Hamilton’da sıcaklığın 14-26 derece arasında olması bekleniyor. Cumartesi günü yağmur yağacağı tahmin edildiğinden maç boyunca yağmur kesintilerine tanık olabiliriz.


Yeni Zelanda vs Hollanda Olası 11’ler

Yeni Zelanda

Blair Tickner ve Kyle Jamieson, 202’de Hollanda’yı devirmelerine yardımcı olduğu için sırasıyla dört ve üç kale aldı. Will Young, 103’te yenilmedi ve Henry Nicholls (57) tarafından iyi desteklendi ve yedi kaleyle toplamı kovaladılar. el.

olası XI

Martin Guptill, Henry Nicholls, Will Young, Ross Taylor, Tom Latham (c & wk), Colin de Grandhomme, Michael Bracewell, Ish Sodhi, Kyle Jamieson, Matt Henry, Blair Tickner

Hollanda

Michael Rippon (67) ve Pieter Seelaar (43) diğer oyuncular katkıda bulunamadığı için 202’yi tahtaya koymalarına yardımcı oldu. Rippon iki küçük kapı aldı, ancak toplamı koruyamadıkları için bir birim olarak oynayamadı.

olası XI

Stephan Myburgh, Max ODowd, Vikramjit Singh, Bas de Leede, Scott Edwards (hafta), Pieter Seelaar (ş), Michael Rippon, Logan van Beek, Philippe Boissevain, Fred Klaassen, Brandon Glover


Yeni Zelanda – Hollanda Maç Tahmini

Yeni Zelanda, bowling oyuncuları kendileri için işleri güzelce ayarladıklarından ilk oyunda klinikti. Kivilere evlerinde meydan okumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerektiğinden Hollanda’yı daha büyük bir görev bekliyor.

Yeni Zelanda kendi tarafında iyi bir dengeye sahip ve Cumartesi günü seriyi bitirmelerini bekliyor.

Tahmin: Yeni Zelanda bu karşılaşmayı kazanır.


Yeni Zelanda – Hollanda canlı yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Amazon Prime Videosu


S. Martin Guptill elli sayı atacak mı?

şimdiye kadar 3 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/new-zealand-vs-netherlands-2nd-odi-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın