Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Yayın Ayrıntıları


Birleşik Arap Emirlikleri ve Nepal, 21 Mart Pazartesi günü Dubai’deki Dubai Uluslararası Kriket Stadyumu’nda devam eden kriket Dünya Kupası İkinci Ligi 2019-2023’ün beşinci maçında kornaya basacak.

2019–2023 ICC Kriket Dünya Kupası Ligi 2, eleme takımlarını belirlemek için turnuvanın açılış baskısıdır. İlk üç takım 2023 Dünya Kupası elemelerine, en alttaki dört takım ise 2023 Dünya Kupası Elemeleri elemelerine çıkıyor.

BAE şu anda 17 karşılaşma oynadıktan sonra dokuz galibiyet ve altı mağlubiyetle turnuvanın ilk üçünde yer alıyor. 20 puan topladılar ve ICC 2023 Dünya Kupası Elemeleri’ne katılma yarışındalar.

Nepal ise beş galibiyet ve beş mağlubiyetle sadece 10 puan toplayarak altıncı sırada bulunuyor. Şu anda ICC 2023 Dünya Kupası Elemeleri Playoff’unun açılış baskısına hak kazanma yarışındalar.


Maç Detayları

Kibrit: BAE – Nepal, Maç 5.

Tarih: 21 Mart 2022.

Zaman: 11:00 AM IST.

mekan: Dubai Uluslararası Kriket Stadyumu, Dubai.


Saha Raporu

Dubai kalesinin, bowling oyuncularına vuruculardan daha fazla yardımcı olması bekleniyor. 250’nin üzerindeki herhangi bir puan, takımların karşılaşmayı kazanması için zor olacaktır. İplikçiler bu koşullarda bowling oynamayı çok isterler. İlk takımları vurmak daha fazla kazanma şansına sahip olacaktı.


Hava Durumu

Dubai’de hava sıcak ve nemli, iki takım da bu koşullarda oynamakta zorlanıyor. Sıcaklıklar 30 ila 32 derece arasında seyredecek.


Öngörülen Oynama XI’leri

BAE

Muhammed Waseem, Chirag Suri, Vriitya Aravind (hafta), Chundangapoyil Rizwan, Alishan Sharafu, Rohan Mustafa, Basil Hameed, Kashif Daud, Ahmed Raza (ş), Zahoor Khan, Junaid Siddique

Nepal

Kushal Bhurtel, Aasif Sheikh (hafta), Gyanendra Malla, Dipendra Singh Airee, Rohit Paudel, Aarif Sheikh, Kamal Singh Airee, Karan KC, Sompal Kami, Sandeep Lamichhane (c), Sagar Dhakal


Maç Tahmini

Birleşik Arap Emirlikleri tarafı, ev koşullarını uygun bir şekilde takip edecek ve devam eden kriket Dünya Kupası İkinci Ligi 2019-2023’te iyi bir sicile sahip olacak. Nepal ise zayıf bir rekabet yaşıyor. BAE’nin bu karşılaşmada öne çıkmasını ve masada daha iyi bir konuma gelmesini bekleyebiliriz.

Tahmin: BAE bu karşılaşmayı kazanır


TV ve Canlı Yayın Ayrıntıları

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Hayran Kodu

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/uae-vs-nepal-match-5-icc-cricket-world-cup-league-two-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın