Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Yayın Ayrıntıları


Halar Heroes, Pazar günü Saurashtra Premier League 2022’nin dördüncü maçında Zalawad Royals ile karşılaşacak. Rajkot’taki Saurashtra Cricket Association Stadyumu bu yarışmaya ev sahipliği yapacak.

Halar Heroes, açılış maçında Kutch Warriors’ı yenerek müsabakaya mükemmel bir başlangıç ​​yaptı. Pazar günü Zalawad Royals ile karşı karşıya kalırken performanslarını tekrarlamaya çalışacaklar.

Önce vuruş yapmaları istendikten sonra, Kahramanlar tahtaya 197 koydu ve üç küçük kapı kaybetti. Meloncular daha sonra adım attı ve vurucuları destekledi. Sekiz küçük kapı aldılar ve Warriors’ı 43 koşuyla maçı kazanmak için 154 ile sınırladılar.

Zalawad Royals ise açılış maçında Sorath Lions’ı yendi ancak bir sonraki maçlarında Gohilwad Gladyatörlerine kaybettikleri için kazanma ivmesini ilerletemedi.

İlk vuruşta, Kraliyetlerin vurucuları toplamda dokuz küçük kapı kaybettikleri ve 20’lerinde sadece 145 puan almayı başardıkları için devam etmekte zorlandılar. Meloncular çok çalıştılar ve dört küçük kapı aldılar, ancak toplamı savunamadılar. Rekabette geri dönmeye çalışacaklar.


Halar Heroes vs Zalawad Royals Maç Detayları:

Kibrit: Halar Heroes vs Zalawad Royals, Maç 4, Saurashtra Premier League, 2022

Tarih ve saat: 5 Haziran 2022, Pazar, 15:00 IST

mekan: Saurashtra Kriket Derneği Stadyumu, Rajkot


Halar Heroes vs Zalawad Royals Saha Raporu

Saurashtra Cricket Association Stadyumu’ndaki saha vuruş için iyi bir sahadır. Top iyi bir şekilde sopaya geldiğinden, vurucular bu yüzeyde vuruş yapmaktan zevk alırlar. Bu yüzeyde bowling oynarken bowling oynayanlar parmaklarının ucunda olmalıdır.


Halar Heroes vs Zalawad Royals Hava Durumu

Koşullar bir kriket oyunu için ideal olacaktır. Rajkot’ta sıcaklığın 26 ile 42 santigrat derece arasında olması bekleniyor.


Halar Heroes vs Zalawad Royals Olası XI’ler

Halar Kahramanları

Chirag Sisodiya (71) ve Snell Patel’in (81) katkıları, yan ekibin 20 overde 197’yi geçmesine yardımcı oldu. Dharmendrasinh Jadeja, üç kaleyi alırken topla oynadı ve takımının toplamı başarılı bir şekilde savunmasına yardımcı oldu.

olası XI

Chirag Sisodiya, Arpit Vasavada (ş), Snell Patel (hafta), Parth Chauhan, Hitendra Jadeja, Kishan Parmar, Navneet Vora, Dharmendrasinh Jadeja, Kuldeep Sharma, Sunil Yadav, Aryandev Jhala

Zalawad Kraliyet Ailesi

Sheldon Jackson (44) ve Jay Gohil (47) sopayla çok uğraştı, ancak diğer vuruculardan destek eksikliği, onların 20 aşırı atışlarında sadece 145 puan almalarına neden oldu. Bowling oynayanlar çok çalıştılar, ancak oyunu Gohilwad Gladyatörlerine karşı altı küçük kapıyla kaybettikleri için toplamı koruyamadılar.

olası XI

Aezaz Kothariya, Hetvik Kotak, Sheldon Jackson (ş), Ansh Gosai, Jay Gohil, Sammar Gajjar, Parth Bhut, Suresh Tamil, Kamlesh Makvana, Chetan Sakariya, Aditya Jadeja


Halar Heroes vs Zalawad Royals Maç Tahmini

Halar Heroes yarışmanın açılış maçını kazandı ve güvenle binecek. Zalawad Royals, Gladyatörlere karşı son maçını kaybetti ve rekabette geri dönmek isteyecek.

Halar Kahramanları arkalarında kazanma ivmesine sahiptir ve onlardan bunu ileriye taşımalarını bekler.

Tahmin: Halar Heroes bu karşılaşmayı kazanacak


Halar Heroes vs Zalawad Royals yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yıldız Sporları Ağı

Canlı yayın: Disney+ Popüler Yıldız


S. Sheldon Jackson elli sayı atar mı?

şimdiye kadar 3 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/saurashtra-premier-league-2022-match-4-halar-heroes-vs-zalawad-royals-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel