Muhtemel XI’ler, Maç Tahmini, Saha Raporu, Hava Tahmini ve Canlı Yayın Ayrıntıları


Glamorgan, Pazar günkü Vitality T20 Blast 2022’nin 45. maçında Surrey ile tartışacak. Cardiff’teki Sophia Gardens, bu Güney Grubu fikstürüne ev sahipliği yapacak.

Glamorgan şu ana kadar beş oyun oynadı. İki kazandılar ve üç kaybettiler ve Somerset’e karşı son maçlarını kaybettikten sonra biraz ivme kazanmaya çalışacaklar.

Önce vuruş yapması istendikten sonra, Glamorgan 20’de 173 sayı attı ve yedi küçük kapı kaybetti. Bowlers, Somerset 15. turda toplamı kovalarken sadece tek bir küçük kapı almayı başardıkları için mücadele etti.

Surrey ise şu ana kadar rekabette yenilmedi. Dört maç oynadılar ve henüz tek bir oyun kaybetmediler. Son maçlarında Kent ile karşılaştılar ve onları ikna edici bir şekilde mağlup ettiler.

Surrey, Kent tarafından yarasaya konduktan sonra 20’sinde 159 görev yaptı. Bu süreçte altı küçük kapı kaybettiler. Daha sonra bowling oynayanlar, Kent’i oyunu 32 koşuyla kazanmak için 127 ile sınırlayarak harika bir şekilde bowling oynadılar. Rekabette yenilmeden kalmaya çalışacaklar.


Glamorgan – Surrey Maç Detayları

Glamorgan vs Surrey, Güney Grubu, Vitality T20 Blast, 2022

Tarih ve saat: 5 Haziran 2022, Pazar, 18:30 IST

mekan: Sophia Bahçeleri, Cardiff


Glamorgan – Surrey Pitch Raporu

Sophia Gardens’taki saha melon dostudur. Bowlers yeni topla biraz hareket edecek ve vurucuların vuruş vuruşlarının başlarında sabırlı olmaları gerekecek. Bir kez ayarlandığında, vurucular vuruşlarını serbestçe oynamaya başlayabilir.


Glamorgan – Surrey Hava Durumu

Cardiff’te sıcaklığın 12 ila 15 santigrat derece arasında olması bekleniyor. Pazar günü yağmur yağacağı tahmin edildiğinden, taraftarlar maç boyunca yağmur kesintilerine tanık olabilir.


Glamorgan vs Surrey Olası 11’ler

Glamorgan

Edward Byrom 37 ile en yüksek skoru elde etti ve takımının son maçta toplam 173 gol atmasına yardımcı oldu. Prem Sisodiya, bowling kadrosu bir birim olarak başarısız olduğu ve toplamı savunmada başarısız olduğu için yan kaleciydi.

olası XI

David Lloyd (ş), Sam Northeast, Daniel Douthwaite, Marnus Labuschagne, Kiran Carlson, Chris Cooke (hafta), Edward Byrom, Michael Neser, James Weighell, Prem Sisodiya, Michael Hogan

Surrey

Üçte gelen Sam Curran 43 sayı atarken, kendi tarafı 20 over maçında 159 sayı attı. Reece Topley, üç küçük kapı alırken topla oynadı ve tarafının Kent’i 127 ile sınırlandırmasına yardımcı oldu ve oyunu 32 koşuyla kazandı.

olası XI

Jason Roy, Will Jacks, Sam Curran, Laurie Evans, Jamie Overton, Sunil Narine, Chris Jordan (ş), Jordan Clark, Jamie Smith (hafta), Daniel Worrall, Reece Topley


Glamorgan – Surrey Maç Tahmini

Glamorgan rekabette biraz zorlanıyor ve biraz ivme kazanmak isteyecek. Surrey şimdiye kadar yarışmada yenilmedi ve Pazar günü Glamorgan’a karşı favori olarak başlayacak.

Surrey kendi taraflarında iyi bir dengeye sahip ve taraftarlar, yaklaşan bu karşılaşmada Glamorgan’ı yenmelerini bekleyebilirler.

Tahmin: Surrey bu karşılaşmayı kazanacak


Glamorgan vs Surrey yayın detayları ve kanal listesi

TELEVİZYON: Yok

Canlı yayın: Glamorgan Kriket YouTube Kanalı


S. Jason Roy elli sayı atar mı?

şimdiye kadar 3 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/vitality-t20-blast-2022-match-45-glamorgan-vs-surrey-probable-xis-match-prediction-pitch-report-weather-forecast-live-streaming-details?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel