Monster Hunter Rise: Sunbreak’te Blood Orange Bishaten nasıl yenilir


Monster Hunter Rise: Sunbreak oyuncuları, oyundaki bazı canavarları alt etmek için en iyi stratejileri bulmaya çalışırken bir saniye bile kaybetmediler. Başlık sadece Nintendo’nun Mini Direct’inden sonra piyasaya sürüldü ve oyuncular şimdiden oyuna dişlerini soktular.

Sunbreak’teki bazı yeni canavarları yenmek biraz zor. Blood Orange Bishaten mükemmel bir örnek çünkü oyuncular kaçma becerilerine sahip değillerse, bu dövüşte gerçekten zor zamanlar geçirecekler.


Monster Hunter Rise: Sunbreak’te düşman ateş yetenekleriyle nasıl yenilir

youtube kapağı

Blood Orange Bishaten, dev bir mitolojik Japon yaratığına dayanmaktadır. Temelde bir kuşla karıştırılmış bir maymun, ancak Monster Hunter Rise: Sunbreak’teki bu versiyonda birkaç ölümcül özellik daha var, özellikle keskin dişler ve ateş soluma yeteneği.

Blood Orange Bishaten’i yenmek hiçbir şekilde kolay olmayacak, ancak oyuncuların canavarla uğraşırken akıllarında tutmak isteyebilecekleri temel ipuçları:

  • Blood Orange Bishaten’in ateş saldırılarından kaçın.
  • Başı mümkün olduğunca sık hedefleyin.
  • Kafa mevcut değilse kuyruğa gidin.
  • Mümkünse Su element silahlarını getirin.

Oyuncuların dikkat etmesi gereken en büyük şey Blood Orange Bishaten’in ateşli nefesi. Bu canavar ayrıca, kolayca Ateş Yanıklığı’na neden olabilecek ateşli mermiler atar.

Ekstra güvende olmak için, gerekirse Ateş Yanıklığı’nı tedavi edebilmek için savaşa biraz Nullberries taşımak akıllıca olacaktır. Fireblight’tan kaçınmanın diğer tek yolu mükemmel kaçmaktır.

Kesici silahlar Blood Orange Bishaten'e karşı iyi çalışır (Resim Capcom aracılığıyla)
Kesici silahlar Blood Orange Bishaten’e karşı iyi çalışır (Resim Capcom aracılığıyla)

Herhangi bir oyuncu bu dövüşe Nulberries olmadan girmek istiyorsa, en azından Wirefall’ı kullanmalı. Bu yeni mekanik, oyuncunun bir dövüşte canavarın etrafında atılıp dalmak için Wirebug’ı kullanmasını içerir. Bu, hem Fireblight’tan hem de genel olarak hasar almaktan kaçınmanın harika bir yoludur.

Blood Orange Bishaten en savunmasız olanıdır, bu nedenle oyuncular gerçekten bu noktaya öncelik vermek isteyeceklerdir. Hem künt hem de kesen silahlar bu canavarın kafasına ekstra hasar verir. Kesici silahlar ayrıca kuyruğa da bonus hasar verir, bu nedenle oyuncular, eğer varsa, kesen bir silahı kırmak isteyebilirler.

Ayrıca, Kan Portakalı Bishaten Suya karşı zayıftır, bu nedenle oyuncular burada Pokemon mantığını kullanabilir: Ateş türünü yenmek için Su kullanın. Bir alternatif, Blood Orange Bishaten’in bunlara karşı zayıf olduğu için Thunder element silahlarını kullanmak olabilir.

Bu Monster Hunter Rise: Sunbreak savaşı gerçekten hazırlık ve kaçma ile ilgili. Herhangi bir oyuncuda bu canavara karşı çok etkili olan boş meyveler veya silahlar yoksa, kaçma konusunda daha isabetli olmaları gerekir. Bu canavarla savaşırken dayanıklılığa dikkat ettiğinizden emin olun.

Yine de bu savaş acıya değmeli. Blood Orange Bishaten, Monster Hunter Rise: Sunbreak’te oyuncuların kaçırmak istemeyeceği en nadir zırhlardan bazılarını düşürür.


Soumyadyuti Ghosh tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/how-beat-blood-orange-bishaten-monster-hunter-rise-sunbreak?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir