Money In The Bank’te WWE Undisputed Tag Team Championship maçı açıklandı


Bugün etrafta vızıldayan WWE haberleri varken, bir Premium Canlı Etkinliğin yaklaştığını unutmak kolay. Promosyon, yakında gerçekleşecek olan Undisputed Tag Team Şampiyonları The Usos’un dört unvanını da The Street Profits’e karşı riske atacak büyük bir maçı duyurduğu andan itibaren Money in the Bank’e dair sağlam bir hatırlatma aldık.

RAW’ın 6 Haziran bölümünde The Street Profits – Angelo Dawkins ve Montex Ford – Şampiyona Yarışmacıları Maçında şampiyonları yendi. Zafer, ikiliye şampiyonluk şansı verdi – 2 Temmuz’da Las Vegas, NV’de yapacakları bir atış.


Usos, geçen yılki MITB’de WWE SmackDown etiketini kazandı.

Bu yılki Money In The Bank etkinliği, Undisputed Tag Team Champions için bir kilometre taşı olacak. Ft Dickies Arena’da düzenlenen geçen yılki gösteride. Worth, TX, The Usos, Dominik ve Rey Mysterio’yu yenerek SmackDown Takım Şampiyonluğu kemerini aldı – ve o zamandan beri ikiz kardeşler şampiyonluğu elinde tutuyor.

Tabii ki, Usos daha sonra RK-Bro – Riddle ve Randy Orton’ı yenerek Mayıs ayında RAW’da RAW Tag Team Şampiyonasını koleksiyonlarına eklemek için geri dönecekti. Bir ay önce, Bloodline grup liderleri Roman Reigns, Undisputed WWE Evrensel Şampiyonu olacak ve Brock Lesnar’ı yenerek hem WWE hem de Evrensel Şampiyonaları talep edecekti.

Kaderin ilginç bir cilvesi olarak, Reigns kendini bu gece SmackDown’da bu unvanları kuzenlerinin kendi unvanları için yendiği adamlardan biri olan Riddle’a karşı savunurken buluyor.

The Street Profits’in Money In The Bank’ta altını bir kez daha geri alabileceğini düşünüyor musunuz? Yoksa The Usos rekor kıran unvan saltanatı ile devam edecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-wwe-undisputed-tag-team-championship-match-money-in-the-bank-announced?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel