Mondstadt yöresel spesiyaliteleri ve şiir seçimi


Genshin Impact’in Irodori Poetry Part 3’ü, oyuncunun sadece Mondstadt bölgesel spesiyalitelerinin dört fotoğrafını çekmesini içeren kolay bir görevdir. Mondstadt’ın sekiz bölgesel spesiyalitesinin herhangi dört fotoğrafının sayılacağını not etmek çok önemlidir.

Önemli olan tek şey, öğenin açıkça görülebilmesi ve oyuncunun yeşil bir “Uygun hedef bulundu” mesajı görmesidir.

O zaman önemli olan tek şey, oyuncunun aşağıdakileri içeren sekiz öğeden herhangi birinin resmini çekmesidir:

  • zambak
  • Cecilia
  • karahindiba tohumu
  • Philanemo Mantarı
  • Küçük Lamba Çim
  • yaban mersini
  • rüzgar çarkı yıldız

Genshin Impact’teki Irodori Poetry Part-3’ün tek “zor” kısmı budur.


Genshin Impact görev rehberi: Irodori Poetry Part 3 (Mondstadt bölgesel spesiyaliteleri)

Karahindiba Tohumlarını bulmak kolaydır (Resim miHoYo üzerinden)
Karahindiba Tohumlarını bulmak kolaydır (Resim miHoYo üzerinden)

Görevi başlatmak basittir. Bir oyuncunun tek yapması gereken 8:00 – 12:00 arası beklemek ve başlatmak için Ootomo ile konuşmak. Biraz diyalogdan sonra, oyuncuya bazı Mondstadt bölgesel spesiyalitelerinin dört fotoğrafını çekmesi talimatı verilecek. Önceki iki görevde olduğu gibi, Gezginler istedikleri şekilde dört fotoğraf çekme özgürlüğüne sahiptir.

Yukarıdaki görüntü, birkaç Karahindiba Tohumu içerdiğinden iyi bir örnektir. Mondstadt City’nin dış duvarlarına (özellikle doğu ve güney taraflarında) gidilerek Genshin Impact’te bunlara kolayca erişilebilir. Kümeler halinde gelirler, bu yüzden gözden kaçırılmaları zordur.


Temayla ilgili Mondstadt bölgesel spesiyalitelerinin 4 fotoğrafını hazırlayın

Philanemo Mantarlarını da bulmak kolaydır (Resim miHoYo üzerinden)
Philanemo Mantarlarını da bulmak kolaydır (Resim miHoYo üzerinden)

Oyuncu Mondstadt’ın ana şehrinin yakınındayken içeri girebilirler. Kasabanın güney tarafındaki birkaç evin üzerinde Philanemo Mantarları büyüyor. Irodori Poetry Part 3 ile yarım kalanlardan birinin fotoğrafını çekmeniz yeterlidir.

Windwheel Asterleri de sayılır (miHoYo üzerinden resim)
Windwheel Asterleri de sayılır (miHoYo üzerinden resim)

Bulmak için başka bir iyi ve kolay olanı bir Windwheel Aster. Bu Mondstadt bölgesel spesiyaliteleri, Windrise’daki Yedi Heykeli’nin yakınında görülebilir ve ayrıca gruplar halinde gelir. Bu nedenle, onları fark etmek ve fotoğraflarını çekmek kolaydır.

Yedi Heykeli’nden sadece birkaç metre uzaktalar, bu yüzden verimliliği önemseyen Genshin Impact oyuncularının Irodori Poetry Part 3 için buraya gitmeleri şiddetle tavsiye edilir.

Küçük Lamba Otu bu bölgenin her yerinde büyür (Resim miHoYo üzerinden)
Küçük Lamba Otu bu bölgenin her yerinde büyür (Resim miHoYo üzerinden)

Wolvendom’daki Teleport Waypoint’in biraz doğusunda birkaç Küçük Lamba Otu ortaya çıkıyor. Bunlardan herhangi birinin fotoğrafını çekmek, bu Genshin Impact görevine hak kazanacaktır. Bu makaleyi örnek olarak takip eden biri varsa, şimdi Mondstadt bölgesel spesiyalitelerinin fotoğraflanmasıyla yapılmalıdır.

Ancak, oyuncu gerekli tüm fotoğrafları çektiği için Irodori Poetry Part 3 otomatik olarak yapılmayacaktır. Gezgin’in Ootomo’ya dönüp fotoğrafladıklarına göre bir kıta seçmesinin zamanı değil.

Genshin Impact oyuncuları artık Hues of the Violet Garden etkinliğini bitirmeye bir adım daha yakın olmalı. Özellikle daha fazla Primogem toplamak söz konusu olduğunda, eğlenmeleri için hala birçok içerik var.Düzenleyen Sijo Samuel Paul

canlı anketCANLI ANKET

S. Irodori Şiir görevlerini beğendiniz mi?

şimdiye kadar 0 oy