Mohamed Salah tatilde Liverpool taraftarına rastlar; imza atar ve ona bir içki ısmarlar


Bir şanslı Liverpool taraftarının bildirildiğine göre (aracılığıyla Liverpool Golleri) tatildeyken Mohamed Salah ile tesadüfen karşılaştı. Her zamanki gibi zarif olan Mısırlı yıldız, ona sadece bir imza vermekle kalmadı, aynı zamanda ona bir içki ısmarladı.

Liverpool forveti Salah, gezegendeki en iyi oyunculardan biri olarak geniş kitlelerce selamlanıyor. 30 yaşındaki oyuncu, 2017 yılında 42 milyon Euro’ya AS Roma’dan Reds’e katıldı ve o zamandan beri geriye bakmadı.

Kırmızılar adına çıktığı 254 maçta 156 gol attı ve 63 asist yaptı ve diğer ödüllerin yanı sıra Şampiyonlar Ligi kupası ve Premier Lig şampiyonluğuna yardımcı oldu.

Liverpool ile yakın zamanda üç yıllık sözleşme uzatması imzalayan Salah, şu anda Mikonos’ta tatil yapıyor. Havalı bir mekân gibi görünen yerde, bir Reds destekçisiyle yolları kesişti ve tereddüt etmeden onun gününü yaptı.

Bahsedilen kaynağa göre, bir fotoğraf çektirdi, ona imzalı bir peçete verdi ve hatta ona bir içki ısmarladı.

Merseyside devleri, bir başka zorlu kampanya olarak belirlenen sezon öncesi resmen başlayacak. 12 Temmuz’da ilk sezon öncesi fikstürlerinde ezeli rakipleri Manchester United ile karşılaşmak için Bangkok’a uçacaklar. Salah’ın bu ağız sulandıran fikstürde bir miktar rol oynayıp oynamadığını görmek ilginç olacak.


Mohamed Salah’ın uzatması Liverpool için iç huzuru sağlıyor

Jurgen Klopp, 1 Temmuz’da en değerli mücevherlerinden biri olan Sadio Mane’yi Bayern Münih’e kaptırdı. 19 kez İngiltere şampiyonu olan Mane, Mane’nin yeni bir meydan okuma arzusunu yerine getirdi ve sadece 32 milyon Euro’ya gitmesine izin verdi.

Salah’ın sözleşmesi Haziran 2023’te sona eriyor ve onun Anfield’daki geleceği hakkında ciddi şüpheler vardı. Zaten Mane’yi kaybettikten sonra Salah’ı da aynı pencerede kaybedemezlerdi.

1 Temmuz’da resmi hale getirilen uzatma, Merseyside takımının öngörülebilir gelecekte üç kez Premier Lig Altın Ayakkabı kazananı olmasını sağlıyor.

Şimdi Salah, Darwin Nunez ve Luis Diaz tereddütsüz ellerindeyken, altı kez Avrupa şampiyonu olan bu oyuncu, gelecek sezon yeni bir üç cephede oynamaya hazırlanıyor.

Mane’in gaddarlığı kesinlikle gözden kaçacaktı, ancak Kızıllar, yeni görünümlü hücumlarıyla tüm cephelerde savaşmakta zorlanmamalı.


Ayrıca Okuyun: Eski Liverpool orta saha oyuncusu Albert Riera, maskeli ultralar tarafından basın toplantısından çıkmaya zorlandı

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/football/news-mohamed-salah-runs-liverpool-fan-vacation-signs-autograph-buys-drink-reports?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir