MLB Twitter, Los Angeles Dodgers slugger’a ve 2019 MVP Cody Bellinger’ın ücretsiz bir ajan olmasına tepki gösterdi


Los Angeles Dodgers, Cody Bellinger’a teklif vermeyecek ve eski MVP’yi kariyerinde ilk kez serbest bırakacak. 2019’da 23 yaşında MVP ödülünü kazandıktan sonra, MLB’de Bellinger için gökyüzü sınırdı. Şimdi, üç sezon sonra, Dodgers bir ticaret ortağı bulabildiği için serbest oyuncu olmasına izin veriyor.

Bellinger, 2019 sezonunda hakimiyetini asla yeniden yaratamadı ve çoğu zaman hücumda bir sorumluluktu. 2019’da 0,305’lik bir vuruş ortalamasına ve 1,035’lik parlak bir OPS’ye ulaştı. 2022’de vuruş ortalaması .210’a ve OPS’si .654’e düştü. Bu, beyzbol dünyasındaki hiç kimsenin üç yıl önce tahmin edemeyeceği keskin bir düşüş.

Ken Rosenthal, ekibin Cody Bellinger’a teklif vermeme niyetini Twitter üzerinden bildirdi.

Kaynak, Dodgers’ın ihale dışı dış saha oyuncusu Cody Bellinger’ı serbest bir oyuncu yapmayı planladığını söyledi. @TheAthletic. Team, 18 milyon $ aralığında öngörülen tahkim maaşından daha düşük bir fiyata onu yine de yeniden imzalayabilir.

Los Angeles Dodgers, 2019’dan sonra geleceğin bir süperstarına sahip olduklarını düşündü ve şimdi 2022’de takımdan ayrılması muhtemel. Dodgers çok sabırlıydı ve Bellinger’a gelişmesi için pek çok fırsat verdi, ancak o bunu yapamadı. Olayların bu dönüşü, yakın geçmişte bir kariyere başlamanın en tuhaflarından biridir.

Çekici. En uzak ihtimal 3 yıl önce. Umarım vuruşunu tekrar bulur – haklı olduğunda her yönüyle inanılmaz bir oyuncu. twitter.com/Ken_Rosenthal/…

27 yaşında ve 1.035 OPS MVP sezonundan sadece 3 sezon silindi. Sadece deli ne kadar düştü twitter.com/ken_rosenthal/…

Los Angeles Dodgers hayran kitlesinin Cody Bellinger hakkında söyleyecek iyi şeylerden başka bir şeyi yok. MVP sezonu son derece sevgiyle anılıyor ve hayranlar onun mücadelelerine cevap bulacağını umdular. Los Angeles’ta bir çözüm bulamamıştı ve şimdi ortam değişikliği ile yeniden deneyecek.

@Ken_Rosenthal @TheAthletic Dodgers hayranları, bunun muhtemelen doğru hareket olduğunu anlayabilir, ancak ne kadar hızlı düştüğü konusunda hayal kırıklığına uğrayabilir. Belli için destek. Orada bir süre iyi bir oyuncuydu.

Bellinger sonsuza dek bir Dodgers efsanesi olarak kalacak. NLCS’deki Game 7 HR’si, hayatımın bir milyon ile en büyük hiti. Ama bu herkes için en iyisi IMO. Ya daha düşük (net) beklentilerle daha küçük bir sayıyla geri gelin VEYA başka bir yerde yeni bir başlangıç ​​yapın. 👍 twitter.com/Ken_Rosenthal/…

30 MLB takımının tümü Cody Bellinger ile ilgilenecek ve ilgilenmelidir. Onun kadar berbat olamayacak kadar çok yetenek ve o zaman bile hala elit CF oynuyor twitter.com/ken_rosenthal/…

Bellinger’a ulaşacak ekip sıkıntısı yaşanmayacak. Yetenek seviyesi ve gençliği, onu ligdeki her takım için bir değer haline getirecekti. 2019’da ulaştığı zirveleri bir daha asla yakalayamasa bile yine de katkıda bulunabilir. Özellikle Chicago Cubs ve Los Angeles Angels taraftarları, takımlarının Bellinger ile sözleşme imzalayabileceğini umuyor.

yavrular twitter.com/Ken_Rosenthal/…

O, tüm zamanların en çok Giants imzası. twitter.com/ken_rosenthal/…

Cody Bellinger, Los Angeles Dodgers ile altı yıl geçirdikten sonra serbest kalacak, ancak oldukça iyi bir altı yıldı.

Cody Bellinger ve Los Angeles Dodgers, takımdaki görev süresi boyunca çok şey başardı.

Los Angeles Angels - Los Angeles Dodgers
Los Angeles Angels – Los Angeles Dodgers

Bellinger, Yılın Çaylağı, Altın Eldiven ödülü ve Gümüş Slugger ödülünü kazandı. Hepsinden iyisi, Dodgers 2020 World Series ekibinin bir parçasıydı.

Cody Bellinger’ın önünde uzun bir kariyer olması gereken geri kalanı var, ancak bir sonraki oynayacağı yer artık havada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-just-crazy-far-he-s-fallen-the-remotest-possibility-3-years-ago-mlb-twitter-reacts-los-angeles-dodgers-slugger-2019-mvp-cody-bellinger-becoming-free-agent?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir