MLB Twitter, Los Angeles Angels’ı Mike Trout ve Shohei Othani homer’larını boşa harcadıkları ve iki kez kurşun üflediği için kızarttı


Mike Trout ve Shohei Othani, Los Angeles Angels için başka bir kasvetli günde parladılar. Çift, Cuma günü Baltimore Orioles’a karşı 10’a 6 berabere gitti. Takımlarını iki kez öne geçiren goller attılar. Her nasılsa, Melekler hala onu havaya uçurmayı başardı.

Mike Trout bir ev koşusu ile 3-5 gitti. Shohei Ohtani bir ev koşusu ile 3-5 gitti. Ve Melekler bir yürüyüşte Orioles 5-4’e kaybeder

“Mike Trout bir ev koşusu ile 3-5 gitti. Shohei Ohtani bir ev koşusu ile 3-5 gitti. Ve Angels, bir serbest bırakmada Orioles’a 5-4 kaybetti.” – Ben Verlander

Hem Trout hem de Othani için güneşin altında güzel bir gün olmalıydı. Günün erken saatlerinde All-Star çağrıları onaylandığı için kutlamak için bir nedenleri vardı. Ancak işler plana göre gitmedi. Bunun yerine, ondan oldukça uzaktı.

Trout, altıncı vuruşta Angels’a 3-0 avantaj sağladı. Reid Detmers’a teşekkür etmesi gerekiyordu. Detmers mükemmel bir atış yaptı ve temiz bir sayfa açmak için sadece iki vuruşa izin verdi ve yedi vuruş yaptı.

Orioles arkadan geldi. Detmers geri çekildikten sonra, Melekler kötü bir perde yığını gibi ufalandı. Ramos Urias, Ryan Mountcastle farkı 3-2’ye düşürmeden önce Orioles’ı tahtaya geri aldı.

Trey Mancini, Baltimore Orioles için ünlü bir 5-4 geri dönüşünü tamamladı.
Trey Mancini, Baltimore Orioles için ünlü bir 5-4 geri dönüşünü tamamladı.

Ohtani daha sonra dokuzuncu vuruşta büyük bir homer vuruşu yaptı ve skoru 4-2 yaptı. Sezonun 19. günüydü. Elbette oyun, set ve maç, değil mi?

Orioles çaylağı Adley Rustschman, Cedric Mullins skoru eşitlemeden önce bir debriyaj RBI debriyajı ile geldi ve birini geri çekti.

Geri dönüş, Trey Mancini’nin Orioles için sekizinci bir galibiyet elde etmek için art arda üç vuruştan sonuncusunu atmasından kısa bir süre sonra tamamlandı. Bu, New York Yankees’in 10’unun arkasındaki en büyük ikinci oldu.

MLB Twitter, Mike Trout ve Shohei Othani’nin daha iyisini hak ettiğini düşünüyor

Twitter’daki MLB hayranları, Angels’ın çöküşünden memnun değil. Mike Trout ve Shohei Othani’ye çok fazla sempati gösteriliyor.

Ancak bazı taraftarlar bu kadar sempatik değildi. En azından Othani’nin durumunda, mevcut iki yıllık sözleşmesi sezon sonunda sona erecek.

@BenVerlander İkisi için de üzülme. Alabalık, Angels ile uzun süreli sözleşme imzalamayı tercih etti. Ve Ohtani, hem Dodgers hem de Yankees onu fena halde istediği zaman, Japonya’dan çıkmalarını seçti. Parlak ışıkları, büyük şehri ve baskıyı sevip sevmediklerini de düşünmüyorum.

@BenVerlander Ve Aaron Judge’ın MVP davası daha da güçleniyor çünkü takım arkadaşları berbat değil

@Soycheerios @BenVerlander Ohtani ligdeki en iyi vurucu (Alvarez) veya ligdeki en iyi atıcı (Verlander) değil. Her ikisinde de oldukça iyi olması onu meraklandırıyor ama MVP değil. Ayrıca, en “değerli” oyuncu, en yetenekli değil ve son sırada yer alan takımın en iyi oyuncusu değil.

Meleklerle ilgili, özellikle de perde arkasında ciddi bir şekilde yanlış giden bir şeyler var gibi görünüyor.

@RyanDePaul @BenVerlander nasıl geliştireceğinizi öğrenmeniz gerekiyor. Alabalık neredeyse tüm kadromuz kadar para alıyor (sürahiler dahil) ve yine de Orioles daha iyi bir rekora sahip. Yankees bunda da kötü.

@baipre_12 @BenVerlander Bu takımın yapısında çok yanlış bir şeyler olduğu açık. O kadar da kötü olmamalılar. 2015’ten bu yana galibiyet sezonu bile olmadı. Yüksek fiyatlı bir serbest oyuncu olsaydım, en çok parayı teklif etseler bile oraya imza atmazdım.

@torittt @BenVerlander Sorun şu ki, mevcut yöneticileri, antrenörleri ve diğer şeyleri ile yeniden yapılanma hala cehennem gibi olacak

Bu yazının yazıldığı sırada, Angels, Baltimore’da Orioles’a karşı dört maçlık serinin üçüncü maçını kaybetti ve 1-0 geride kaldı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/baseball/news-mlb-twitter-roasts-los-angeles-angels-wasting-mike-trout-shohei-othani-homers-blowing-lead-twice?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir