“MJ yıkandı”, “MJ’ye ters uno ile vur”, “MJ gerçekten az önce s*keyim dedi”, “Şimdi Russ ile takas ediyorlar”


Haberin ardından hayranlar Michael Jordan için geldi Steve Cliffordkiralık. Charlotte Hornets, sezon sona erdiğinden beri yeni bir baş antrenör arayışındaydı ve Clifford’a yerleştiler.

ESPN Kaynakları: Steve Clifford, Charlotte Hornets’in koçu olarak geri dönmeyi kabul etti. Akranları arasında ligin en saygın koçlarından biri olan Clifford, Hornets’i 2018’de sona eren beş yıllık bir koşuda iki playoff gezisine çıkardı.

Birkaç denemeden sonra playofflara kalamayan Hornets, James Borrego’yu kovdu. Borrego, Hornets ile dört yıl geçirdi ve bir kez playofflara kalamadı.

Hornets, Kenny Atkinson’ın devralmayı kabul ettikten sonra fikrini değiştirdiği için yeni bir koç arayışında şanssızdı. Hayranlar ayrıca haber çıktığında MJ ile dalga geçti ve Steve Kerr’in soyunma odasının tozunu kaçırdığı için intikam aldığını söyledi.

Golden State Warriors’ta asistanlık yapan Atkinson, şu anki takımında kalmayı tercih etti. Bir şampiyonluk kazanmaları, belki de onu geri alacaklarını umarak kalmayı seçmesinin ana nedeniydi.

Hornets’in 2013’ten 2018’e kadar baş antrenörü olan Clifford’a dönmesiyle taraftarlar, Jordan’ı tekrar trolleme fırsatını kullandı. Birçoğu, franchise’a liderlik etme yeteneğini sorguladı.

@wojespn Mj yıkanır. Mike Dantoni oradaydı

@wojespn Jordan’ın daha iyi bileceğini düşünürsün.

@wojespn Eski sevgilinizin numarası hala kişilerinize kayıtlıyken

@wojespn Eski sevgilinizin numarası hala kişilerinize kayıtlıyken

@wojespn Mf sadece dantonni’yi işe al, canavar modu melosunu görmek istiyorum

@wojespn Barajı var. MJ bir franchise işletmekte iyi değil.

@wojespn MJ yeni Drake Albümünü dinliyor

@wojespn Şimdi Russ için takas yapıyorlar ve NBA’deki en kötü yönetilen takım olarak tahta geçiyorlar.

@wojespn Hornets eski erkek arkadaşıyla tekrar bir araya geliyor.

Hornets ile ilk yarışında, Clifford takımı normal sezonda .478 galibiyet-mağlubiyet yüzdesine götürdü. 410 maçta 196 galibiyet elde etti ve franchise ile beş yılın ikisinde onları playofflara götürdü.

İlk raundu asla geçememiş olmasına rağmen, 2010’dan bu yana üç sezon sonrası maçından ikisinden sorumlu. 2018’de ayrılmasından bu yana, birkaç yakın traş olmasına rağmen playofflara ulaşamadılar.


Michael Jordan’ın Charlotte Hornets sahibi olduğundan beri üç kez playofflara kaldı.

Charlotte Hornets sahibi ve Hall of Famer Michael Jordan.
Charlotte Hornets sahibi ve Hall of Famer Michael Jordan.

Jordan, Mart 2010’da Hornets’in sahibi olarak devraldı ve bir NBA takımının çoğunluk sahibi olan ilk eski oyuncu oldu. Devralmasından bu yana, Hornets pek çok kişinin başarılı bir sezon olarak nitelendireceği bir sezon geçirmedi.

Hornets, MJ yönetiminde ligin en kötü serilerinden birine sahip. O zamandan beri üç kez playofflara kaldılar ve asla ilk turdan çıkamadılar.

Son iki sezonda, play-in turnuvası boyunca bir playoff rıhtımını mühürleyebilirlerdi, ancak yetersiz kaldılar. 2016’dan bu yana en yüksek galibiyet oranlarını elde etmelerine rağmen, Atlanta Hawks’ı play-in’de yenememeleri, sezon için bir başka hayal kırıklığı yaratan sonla sonuçlandı.

Oyuncu olarak bir hanedanın parçası olan Michael Jordan, Hornets ile bu kazanma kültürünü tekrarlamayı başaramadı. Bir oyuncu olarak, 1991’den 1998’e kadar altı final maçında altı şampiyonluk kazandı.

Hornets süperstar seviyesinde bir oyuncuya sahip olmasa da ligde izlemesi en heyecan verici oyunculardan birine sahipler. LaMelo Ball, çaylak yılından beri bir sansasyon yarattı ve oyun tarzına göre Magic Johnson ile karşılaştırmalar yaptı.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/news-mj-washed-hit-mj-reverse-uno-mj-really-just-said-f-k-it-now-trade-russ-fans-mercilessly-troll-michael-jordan-charlotte-hornets-steve-clifford-agrees-deal-return-hornets-coach?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir