Mishriff, antrenmandan sonra Sandown’da Coral-Eclipse için sıkı bir rotada | Yarış HaberleriMishriff, antrenmandan sonra Sandown'da Coral-Eclipse için sıkı bir rotada | Yarış Haberleri

David Egan, Mercan Tutulması yaklaşırken Çarşamba sabahı Newmarket dörtnala Mishriff’i adım adım ilerletti.

John ve Thady Gosden tarafından eğitilmiş beş yaşındaki çocuk, Suudi Kupası şampiyonluğunu kir üzerinde savunmasında hayal kırıklığı yarattığından beri görülmedi.

Ama Mishriff 11.000.000 £ üzerinde para ödülü kazandı ve onu Sandown’da silmek aptalca olurdu – özellikle de geçen yıl York’ta Juddmonte International’da kazandığı altı galibiyete dayanarak, sonraki Birinci Grup birincisi Alenquer ve birden fazla üst düzey golcü olduğunda. Aşk onu eve kadar kovaladı.

12 ay önce Eclipse’i geçen yılın Fransız Derbi galibi St Mark’s Basilica’ya göre üçüncü bitiren bu yılki Chantilly kahramanı Vadeni – takviye edilmesi gerekiyor – sponsorların gözdesi.

“Mishriff Eclipse’e gidecek, bugün bir patlama için Cambridge Yolu’ndaydı ve Cumartesi günü Rab Havlin ile Temmuz Kursu’ndaydı ve bugün David Egan ona bindi. Her ikisi de oldukça iyi gitti,” dedi Ted Voute, yarış yöneticisinden sahibi Prens Faysal’a.

“Sanırım unutulmuş bir at gibi giriyor olabilir ama baskıyı hafiflettiği için bundan oldukça hoşlanıyorum.

“John atlarıyla formda ve onu geçen yılki Juddmonte’de bulunduğu yere geri götürebilirse, şansı yaver giderse orada ya da o civarlarda olmalı.

“John, bir önceki koşusundan 16 gün sonra onu bir Klasik kazanmak için hafta sonu Nashwa’ya getirdiğini kanıtladığı gibi, bunu yapacak daha iyi kimse yok.

“Tutulma ve Juddmonte’nin onun için iki büyük amaç olduğunu söyleyebilirim.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12638622/mishriff-firmly-on-course-for-coral-eclipse-at-sandown-after-workout

Yorum yapın

SMM Panel