Minecraft 1.19 güncellemesi için en iyi 5 parkour sunucusu


Minecraft sunucuları zaman geçtikçe daha popüler hale gelmeye devam ediyor. Oyun çok oyunculu olduğunda en iyisidir ve doğal olarak daha fazla oyuncu olduğunda daha iyi hale gelir. Çok oyunculu dünya ve hatta krallıkların kaç oyuncunun katılabileceği konusunda bir sınırı vardır, ancak bu sunucular genellikle binlerce zanaatkarı barındıracak alana sahiptir.

Pek çok sunucu, başka türlü gelmesi zor olan oyun modlarına izin verecek şekilde yapılmıştır. BedWars, SkyBlock, Towny, Prison, Faction ve daha fazlası akla geliyor. Ancak, hemen hemen herkesin kendi dünyasında yapabileceği şeyler için sunucular da var.


Minecraft 1.19’da Advancius Network ve diğer 4 muhteşem Parkour sunucusu

Parkour, çok fazla şey gerektirmeyen bir şeydir ve tonlarca oyuncunun kendi ev yapımı parkour haritaları vardır.

Parkour sunucuları genellikle iyi durumda ve tek bir dünyadan daha çok yapacakları var. İşte Minecraft 1.19’da deneyebileceğiniz en iyi beş tanesi:

5) Advancius Ağı

Çoğu sunucunun hem Java hem de Bedrock Sürümü için uyumluluğu yoktur. Bu anlamda Advancius Network nadirdir.

Advancius Network, arkadaş canlısı bir topluluğa ve Fraksiyonlar, Yaratıcı Konular, Hapishane, Skyblock, Yarı Vanilla, birçok özel Mini Oyun ve personelimiz tarafından düzenlenen birçok etkinlik dahil olmak üzere birçok oyun moduna sahip bir Minecraft sunucusudur! IP ile katılın: mc.advancius.net! Seni orada görmeyi umuyoruz!

Tonlarca mod var ve Bedrock oyuncularının da oynayabilmesi onu en üst seviyeye taşıyor. Sunucu sahiplerinin bu konuda söyledikleri:

“Kazanmak için ödeme yapan sunuculardan bıktınız mı? Aralarında Fraksiyonlar, Hapishane, Skyblock, Survival, Heroes, Creative Plots, Parkour, KitPvP ve birçok özel Minigames bulunan 20’den fazla oyun modumuzda 100’den fazla ÜCRETSİZ rütbemize göz atın!”


4) ManaKüpü

ManaCube tipik olarak bir PvP sunucusu olarak müjdelenir, bu yüzden öncelikle 1.8 için destekleri vardır.

Bu, çoğu PvP oyuncusunun oynadığı Minecraft sürümüdür ve çoğu PvP sunucusu da aynısını yapar. Ancak, bu sunucu oyunun en son sürümünü de destekler, böylece PvP dünyalarıyla ilgilenmeyen yeni oyuncular ManaCube ile kolayca ilgilenebilirler.

Parkour, Anarchy, Faction, Creative, KitPvP ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli oyun modlarına sahiptirler.


3) InsanityCraft

InsanityCraft uzun zamandır piyasadaki en iyi parkour sunucularından biri olmuştur. Oyuncular, mevcut en heyecan verici parkur haritalarından bazılarına katılabilir ve oynayabilir.

Bu sunucu, Minecraft oynarken yaşanabilecek en eğlenceli deneyimlerden biridir. İşte yaratıcıların bu konuda söyledikleri:

“InsanityCraft, en popüler oyun modlarına sahip dünyanın en eski ağlarından biridir! Oyuncularımız için en iyi sunucuları tasarlama konusunda on yıldan fazla deneyime sahip, şaşırtıcı büyüyen topluluğumuzla Survival, Skyblock, Factions ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilirsiniz. en iyi oyunculardan!”


2) Girdap Ağı

Parkour sunucuları açısından pek çoğu Vortex’ten daha iyi değildir. Katılan herkes, orada en yüksek puan alan sunuculardan biri olduğu için genellikle parlak yorumlar bırakır.

Parkour haritalarının yanı sıra Survival, Skyblock, Prison, Pixelmon, SMP, Vanilla ve PvE modlarına sahiptir.

Vortex İncelemeleri (Minecraft-Servers Üzerinden Görüntü)
Vortex İncelemeleri (Minecraft-Servers Üzerinden Görüntü)

Her zaman aktiftir, yani herhangi bir zamanda herhangi biri dahil olabilir. Minecraft-Servers.net’teki tüm sunucular arasında en iyi 15. sunucu olarak kabul edilir, bu nedenle oyuncular parkour dışında bir şey denemek isteseler bile, yine de en yüksek kalitede olacaktır.


1) Karmaşık Oyun

Karmaşık Oyun, oradaki en iyi genel sunuculardan biridir, bu nedenle parkour sunucuları arasında en üst sıralarda olmaları şaşırtıcı olmamalıdır. Complex tonlarca inanılmaz oyun moduna sahiptir ve parkour bu listededir.

Complex Gaming gibi bir sunucunun tek sorunu, içinde çok fazla insan olmasıdır. Bu aynı zamanda sahne arkasında çalışan çok sayıda insan olduğu anlamına gelir, bu da genellikle sunucunun en yüksek kalitede olduğu anlamına gelir. Ancak bu aynı zamanda diğer oyuncular için daha az yer olduğu ve modların oldukça dolu olabileceği anlamına gelir.


Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtır.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/minecraft/5-best-parkour-servers-minecraft-1-19-update?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir