Mickie James, Twitter’da Paige’e yanıt verdi


Paige kısa süre önce WWE ile sözleşmesinin sona erdiğini ve 7 Temmuz’un promosyondaki son günü olacağını duyurdu.

O şirkete teşekkür etti kendisine verilen fırsatlar için WWE’ye “ortalama divanıza benzemeyen 18 yaşındaki İngiliz soluk renkli emo kızı” şansını denediği için her zaman minnettar olacağını söyledi.

İlk NXT Kadınlar Şampiyonu bugün Twitter’a giderek hayranlarına onu bir sonraki nerede görmek istediklerini sordu.

Beni bir daha nerede görmek istersiniz??

Eski WWE güreşçisi ve şimdiki NWA & Impact Wrestling yıldızı Mickie James, arsız bir yanıt verme fırsatını yakaladı:

“Rüyalarımda…”

Paige ve James’in birlikte bir geçmişi var. Anti-Diva, 2017’deki son televizyon maçında Mickie James, Bayley ve Sasha Banks’i yenmek için Sonya Deville ve Mandy Rose ile ünlü bir şekilde bir araya geldi.

WWE’den sonra Paige için sırada ne var?

İki kez Divas Şampiyonu, WWE sonrası birden fazla görünüm için zaten onaylandı. Anti-Diva’nın şu anda Nashville, Tennessee’deki Starrcast V’de görünmesi planlanıyor. Etkinlik 29 Temmuz – 31 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

Ayrıca 15 Ekim Cumartesi günü World Association of Wrestling’s Fightmare IV’te bir görünüm için rezerve edildi. Açıklamanın ardından güreşçi ailesini ve hayranlarını tekrar görmenin heyecanını dile getirdi.

Paige, WWE’de eskiden Renee Young olarak bilinen ve şimdi ev sahibi olan Renee Paquette’i görmeyi dört gözle beklediğini de sözlerine ekledi. Oturumlar dijital ses dosyası:

“Biliyorum, aileyi ve ayrıca tüm hayranları tekrar göreceğim için çok heyecanlıyım!! (@ReneePaquette en çok da)”

Yakın tarihli bir Twitch yayını sırasında, rekabet etmeme maddesi olmadığını ve 7 Temmuz’da sona eren WWE sözleşmesinin ardından hemen başka bir promosyonla imzalayabileceğini doğruladı.

Ayrılmak istemediğini çünkü yapabilecek biri olarak verecek daha çok şeyi olduğunu hissettiğini belirtti. iyi bir promo kes ve bir yönetici rolü yapancak WWE sözleşmesini yenilememeyi seçti.

29 yaşındaki oyuncu, boynunun sağlıklı olduğunu ve tekrar ringde yarışabileceğini iddia etti. Boyun yaralanmasıyla ilgili yorumlarına buradan göz atabilirsiniz.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-mickie-james-responds-paige-twitter?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel