Mickie James, görünüşe göre, Vince McMahon’un sessiz para olarak 12 Milyon Dolar ödediği raporlarına tepki gösteriyor


Eski WWE Kadınlar Şampiyonu Mickie James, Vince McMahon’un 16 yıl boyunca dört kadına 12 milyon dolar sessiz para ödediği raporlarına tepki gösterdi.

tarafından yakın zamanda yayınlanan bir makalede Wall Street DergisiMcMahon’un WWE’ye bağlı dört farklı kadına bu tutarı ödediği bildirildi. Geçen ay, 76 yaşındaki adamın ilişkisi olduğu iddia edilen eski bir çalışana 3 milyon dolar ödediği de bildirildi.

James, Twitter’da kendisini gösteren bir GIF yayınladı ve aşağıdakileri yazarak altına yazdı:

“Bu zammı hiç almamış olmama şaşmamalı…”

Mickie James’in aşağıdaki tweetine göz atın:

O zammı hiç almamış olmama şaşmamalı… 🤷🏻‍♀️

Kariyerinin ilk aşamalarında James, WWE’nin kadınlar bölümünün hayati bir parçasıydı. Acımasız Saldırganlık Dönemi’nin en büyük yıldızlarından biriydi ve Kadınlar Şampiyonasını beş farklı durumda ele geçirdi.

TNA (şimdi IMPACT Wrestling) ile bir süre çalıştıktan sonra, 2016 yılında NXT markası altında WWE’ye geri döndü. 42 yaşındaki oyuncu aynı yıl NXT TakeOver: Toronto’da mücadele etti ve NXT Kadınlar Şampiyonası için Asuka’ya başarısız bir şekilde meydan okudu.

James, 15 Nisan 2021’de şirketten serbest bırakıldı. Ancak, 2022 Kadınlar Royal Rumble maçında IMPACT Knockouts Dünya Şampiyonu olarak şaşırtıcı bir “yasak kapı” görünümü yaptı.


Vince McMahon, eski bir çalışanla ilişkisi olduğu iddiasıyla WWE’nin CEO’luğundan geri adım attı.

Vince McMahon, ilişkisi olduğu iddia edilen eski bir WWE çalışanına 3 milyon dolar ödediğini iddia ettikten sonra, şirketin Başkanı ve CEO’su olarak geri adım atmaya karar verdi.

Wall Street Journal’dan gelen ilk raporun ardından, McMahon’a karşı da bir iç soruşturma başlatıldı. Bu arada kızı Stephanie McMahon, WWE’nin geçici CEO’su ve Başkanı olarak atandı.

Belgelere ve tanıdık kişilere göre, WWE yönetim kurulu, uzun zamandır CEO’su Vince McMahon’un ilişkisi olduğu iddia edilen eski bir çalışanla ulaştığı 3 milyon dolarlık gizli bir anlaşmayı araştırıyor. on.wsj.com/3QokMry

Vince, ilk raporun ortaya çıkmasından bu yana ekranda birden fazla kez göründü. Geçenlerde RAW’da John Cena’nın 20. yıl dönümü kutlamaları sırasında, McMahon çok kez dünya şampiyonunu tanıttı.


Undertaker – Sting maçı için planlar var mıydı? Hemen buradan öğrenin.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-mickie-james-seemingly-reacts-reports-vince-mcmahon-paying-12-million-hush-money?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir