Micah Parsons Dallas şehrini komik bir şekilde trolledi


Dallas Cowboys yıldızı Micah Parsons, Dallas şehrinden pek memnun değil. 22 yaşındaki oyuncu, hayal kırıklıklarını gidermek için Twitter hesabını kullandı.

Onun sorunu neydi? Geçen yıl Cowboys tarafından draft edildiğinden beri Teksas’ta tek bir dondurma kamyonu görmemiş olması.

Parsons, resmi Twitter hesabından attığı bir tweet ile Teksas eyaletini komik bir şekilde dolaştırdı.

“Dostum, Teksas’ta henüz bir dondurma kamyonu görmedim!! Aslında iğrenç”

Dostum, Teksas’ta henüz bir dondurma kamyonu görmedim!! Aslında iğrenç 😂

Bir yıldan fazla bir süredir kesinlikle garip, yıldız linebacker tek bir dondurma kamyonu görmedi ve şaka yollu buna üzüldü. Bu, birkaç Kovboy hayranının onun durumu hakkında yorum yapmasını engellemedi.

Bir hayran, 22 yaşındaki çocuğa dondurmasını nereden alacağını söyledi.

@MicahhParsons11 Sebastian, Teksas’a gel ve sana dondurmanı getireyim dostum.

Micah Parsons, Hall of Fame yörüngesinde

Micah Parsons
Micah Parsons

2021 NFL Draft’ında 12. seçimle alınan Parsons, Dan Quinn yönetimindeki Dallas savunması için nefes kesiciydi. Bir defans oyuncusu olarak oynama ya da kenarda sıraya girme ve geçen oyuncuyu acele etme konusundaki çok yönlülüğü, onu başa çıkması gereken bir kabus haline getirdi.

Çaylak sezonunda 16 maç oynadı ve 13 çuval ve üç zorunlu fumble ile bitirdi. Yılın Savunma Çaylağı ödülünü kazandı, All-Pro First Team seçildi, All-Rookie Team seçildi ve First Team All-Pro ve Pro Bowler oldu. Ne sezon!

İlk 13 maçında, Micah Parsons toplam 12 çuvalla NFL tarihinde bir çaylak tarafından en çok dördüncü sırada yer aldı. Ayrıca, daha önce DeMarcus Ware tarafından tutulan 11. Hafta’da Raiders’a karşı uzatmalarda Cowboys çaylak rekorunu kırdı.

Washington’ın 16. haftadaki Kovboylar Haftası’ndan sonra, 1999’da Titans yıldızı Jevon Kearse tarafından tutulan 14.5’lik tüm zamanların çaylak çuval rekoruna sahipti. Maçtan sonra, 22 yaşındaki oyuncu rekoru bağlamaktan sadece 1.5 çuval uzaktaydı.

youtube kapağı

Linebacker Cowboys için sansasyonel bir çaylak sezonu geçirdi ve 2022’de gelişme gösterecek gibi görünüyor. 2021’de kendisi için oldukça yüksek standartlar belirlediği için ne kadar gelişebileceğini göreceğiz.

Dan Quinn tarafından nasıl kullanılacağı çok şey belirleyecek. Geçen sene gördüğümüz gibi, yoldan geçenleri acele ettirmek için kenarda sıraya mı girecek yoksa geleneksel bir defans oyuncusu olarak mı kullanılacak yoksa ikisinin karışımı mı olacak? 22 yaşındaki oyuncuya karşı savunmalardan dikkat gerekiyor.

Ancak, sahadaki tüm iyi çalışmasına rağmen, Teksas’ta dondurma kamyonu göremediği için hala hayal kırıklığına uğradı. Jerry Jones, 22 yaşındaki oyuncu için bir tane satın almak zorunda kalabilir.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-micah-parsons-trolls-city-dallas-hilarious-fashion?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın