Mevcut WWE yıldızı The Rock vs Stone Cold WrestleMania üçlemesine yansıyor


WWE Süperstarı Montez Ford, Stone Cold Steve Austin ve The Rock arasındaki ikonik WrestleMania üçlemesi hakkında düşüncelerini aktardı.

Pazartesi Gecesi RAW’ın son baskısında Street Profits takım ortağı Angelo Dawkins ile birlikte geri adım atan Ford, bu hafta sonu WrestleMania 38’de yarışmaya hazırlanıyor. Etkinliğin inşasında, eski RAW Takım Şampiyonu, Rick Ucchino ile bir röportaj Profesyonel Güreşte Bleav favori maçlarından bazılarını tartıştığı yer.

Röportaj sırasında Ford, Stone Cold Steve Austin’in WrestleMania 19’da The Rock’a karşı oynadığı son maçın tüm zamanların favorisi olduğunu açıkladı. Yine de üçlemedeki her maçın kendi yolunda harika olduğunu belirtti.

“Hepsi kendi yollarında harikalar gibi adamım. Ama sonuncusu önemli ölçüde göze çarpıyor çünkü bu Austin’in son maçıydı. Aynı zamanda, The Rock gibi, Stone Cold Steve Austin’i WrestleMania’da asla, asla, asla mağlup etmedi. sahne,” dedi Ford. (H/T kavgacı)

Tüm katkılarınız, bize ve süper yıldızlara her zaman inandığınız ve sonsuza dek bu OYUN için planı ortaya koyduğunuz için. Bir sonraki bölümünüzün bir önceki bölüm kadar başarılı ve tatmin edici olmasını diliyorum. @TripleH #TeşekkürlerÜçlüH -Tez

Montez Ford ve Angelo Dawkins, WrestleMania 38’de Chad Gable ve Otis’ten oluşan Alpha Academy takımıyla birlikte RAW Takım Şampiyonası için RK-Bro’ya meydan okuyacak.

Stone Cold Steve Austin, WrestleMania 38’e geri dönecek

Ring içi emekliliğinden bu yana neredeyse yirmi yıl geçmesine rağmen, The Texas Rattlesnake bu yılki WrestleMania’da nadir görülen bir görünüm yapacak.

Yılın başlarında Teksas eyaletiyle kişisel bir sorun yaşamaya başlayan Kevin Owens, tekrar tekrar WWE efsanesini çağırdı. Austin’in ring içi dönüşünün tehlikede olduğu ve onunla Owens arasında WrestleMania’da bir maç yapılacağı söylendi.

Ancak, Austin’in KO Show’un yalnızca özel bir WrestleMania baskısına katılacağı açıklandı. Raporlara göre, Austin ve Owens nihayet karşı karşıya geldiğinde hala katliam bekleniyor.

Montez Ford’un yorumları hakkında ne düşünüyorsunuz? Steve Austin’in dönüşü için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Düzenleyen Genci Papraniku
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-current-wwe-star-reflects-the-rock-vs-stone-cold-wrestlemania-trilogy?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın