Messi açıkladı! Milli takımı bırakacak mı? – Son dakika Futbol HaberleriMessi açıkladı! Milli takımı bırakacak mı? - Son dakika Futbol Haberleri

Dünya Yıldızıel Messi, uzun yıllar Barcelona forması giydikten sonra sezon Katalan paketinden satın alınmıştı. Arjantinli futbolcu bu karar sonrası transfer İspanya Ligue 1 takımlarından Paris Saint-Germain’e transfer olmuştu. Mavi-beyazlı forma ile performansa yollara atanan Messi’ye tüm dikkatleri dikkat çekti. Geçen günlere göre Fransa’da futbolcusu futbol takımları, bu sene oynanacak Dünya için hazırlık yarışma. Söylediği haberlerden gündemden düşmeyen Messi, bu olaylar hakkında yaptı.


SEZONA HIZLI BAŞLADI


Paris Saint-Germain’de bu sezon başlamak üzere Lionel Messi’nin gösterdiği performans ile taraftarın ve dünyanın ilgi odağı oldu. Bu sezon çıktı 14 resmi görüşme 8 kez “kaleyi sarsmayı başardı. Öte yandan takım arkadaşlarına 8 gol pası verdi.


BARCELONA’YA GERİ DÖNECEK İDDİALARI


Barcelona’ Şampiyonlar Ligi’nde Inter’e karşı oynayacağı görüşme görüşmesi toplantısında teknik direktör Xavi, Messi’nin PSG’deki durumundaki sözlerle sona gelinin sonunda gerine yönelik taleplere şu sözlerle yanıt: “Şu anda bu görüşmenin yerinde değil. Ona O yakın bir arkadaşı ve ona zamanında konuşarak diyeceğim. Barselona onun evi ama de geleceğimizi iyi etmeyecek.


Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/futbol/2022/10/22/messi-acikladi-milli-takimi-birakacak-mi

SMM Panel PDF Kitap indir