Melbourne Cup, Sandown şampiyonu Coltrane’i arıyor olabilir | Yarış HaberleriMelbourne Cup, Sandown şampiyonu Coltrane'i arıyor olabilir | Yarış Haberleri

Andrew Balding’in atları şu anda olgun bir formda ve Coltrane, Kraliyet toplantısında Ascot Stakes başarısını Sandown Park’taki Coral Marathon’da ikna edici bir gösteriyle destekledi.

O Kadar Uykulu Değil, iki millik ısıyı ciddi bir test haline getirmek için yola çıktı, ancak bu solduğunda, Rob Hornby’nin favori 5-2’deki sabırlı sürüşü, ahır arkadaşı Silence Please’den uzaklaşırken karşılığını verdi ve yarışacak iki furlong ile puan aldı. Kalan Rodrigo Diaz’dan 10 uzunluk.

Rüzgârı Çağırmak, üçüncü sırada bir çeyrek daha uzundu.

Balding, geçen sezonun büyük bölümünü kaçırdığı bir tendon yaralanmasının üstesinden gelen beş yaşındaki ile Melbourne Kupası’na bakabilir.

Balding, “Biraz form buluyorlar. O harika bir at, bu. Özgüvenini geri kazanmakla tehdit ediyor çünkü kendine güvenini bulmak için birkaç koşu yapmasına neden olan kötü bir sakatlık geçirdi.

“Melrose’u kazandı ve o gün çok etkileyiciydi ve orada elinden gelenin en iyisini yaptı.

“Avustralya bir olasılık. Eklem ameliyatı geçirdi ve şu anda sağlam görünüyor. Kesinlikle bir girişi olacak, ancak bu, yakın zamanda değerlendirmemiz gereken bir şey.

“O Goodwood Kupası’nda ve bu bir olasılık. Lonsdale, Doncaster Kupası, tüm bu tür yarışlar (potansiyel hedefler).

Balding, Perşembe günkü etkileyici Newbury golcüsü Upton Park hakkında da haberler aldı.

“Temmuz İndirimi’ne gidiyor. İyi bir performanstı ve güzel bir at. Onu Temmuz satışları için paketlemek için aldık, yeni bir girişimdi” dedi.

William Buick, ilk jokeyler unvanına doğru adım adım ilerliyor ve Tek Ulus, İrlanda Aygır Çiftlikleri EBF Acemi Stakes’te bir-iki Godolphin’e öncülük ederken sezon için 86 yaptı.

Charlie Appleby tarafından eğitilmiş kazanan (11-8 favori), takım arkadaşı Golden Speech’i (10-1) yenerek yedi kürklü yarışmada yarım boy farkla skor elde etti ve 21 gün önceki parkur ve mesafedeki ikinci başlangıcından daha iyi bir performans sergiledi. .

Stormbuster üçüncülük için iyi, bir buçuk boy geride kaldı.

Coral-Eclipse’in Cumartesi günkü ağız sulandıran yenilemesinde İrlandalı 2.000 Gine kazanan Native Trail için Appleby için ortak olacak olan Buick, kazanan hakkında şunları söyledi: “Deneyimini iyi bir şekilde kullandı ve işi yaptı.

“En son koştuğunda çok yavaş uzaklaşmıştı ve bu ona karşı kesin bir yedi (furlong) için komplo kurdu. Üçüncü saniye oldu ve ardından kazandı, yani üç iyi koşu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/racing/news/12040/12643829/melbourne-cup-could-be-calling-for-sandown-winner-coltrane

SMM Panel PDF Kitap indir